Program telewizyjny na czwartek, 15.11.2018. Co obejrzeć 15 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 15.11.2018? W programie TV na dziś m.in. "Błękitna fala", "Przyjaciółki", "Mów mi Dave", "Lot", "Jeszcze raz" i "Kłamca, kłamca". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 15 listopada 2018!

Multimedia

Program tv na czwartek, 15 listopada 2018 r.:

Pasją Anne Marie jest windsurfing. Sport ten uprawia od dzieciństwa i osiągnęła mistrzowski poziom. Dziewczyna zostaje zaproszona do udziału w prestiżowym konkursie Pipe Masters. By wygrać zawody i zapewnić sobie wsparcie sponsora, Anne Marie rezygnuje z pracy i rozpoczyna intensywne treningi. Bohaterka poznaje Matta, któremu udziela lekcji surfingu. Wkrótce zakochuje się w nim. Eden i Lena martwią się, że przez chłopaka przyjaciółka za mało koncentruje się na przygotowaniach do konkursu. Anne Marie nie jest pewna, czy wystartować w zawodach.
"Błękitna fala" - TVN7, godz. 20:00

Ingę irytują wynurzenia Andrzeja, dotyczące jego partnerek. Inga odkrywa, co może być powodem kryzysu w związku Roberta i Dominiki. Nie ukrywa długo swoich podejrzeń. Stefa odradza Zuzie ślub w trudnym dla niej momencie. Markowska nie słucha rad matki, zamierza urządzić ceremonię w swoim ogrodzie. Przyjaciółki oferują pomoc przy organizacji przyjęcia. Tymczasem sprawa rozwodowa Patrycji i Wiktora dobiega końca. Mimo zakończenia ich związku, oboje zjawiają się na ślubie Dariusza. Podczas ceremonii mężczyzna jest wyjątkowo bezwzględny dla swojego syna. Anka ze znajomymi z pracy w hotelowej restauracji oblewa zawodowy sukces... czytaj więcej
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:10

Fletcher Reede jest świetnym prawnikiem i notorycznym kłamcą. Mówi nieprawdę przy każdej okazji, w pracy - żeby wygrać sprawę, w domu - aby usprawiedliwić się przed rodziną, którą ciągle zaniedbuje. Wszyscy mają dość tego, a najbardziej jego syn Max. Za sprawą chłopca pewnego dnia Fletcher zaczyna mówić wyłącznie prawdę. Chociaż stara się kłamać jak dawnej, tajemnicza siła sprawia, że mężczyzna nie może mówić nieprawdy. Z tego powodu Fletcher ma coraz więcej kłopotów.
"Kłamca, kłamca" - TV Puls, godz. 21:45

W Nowym Jorku ląduje obiekt pozaziemski mający postać czarnoskórego mężczyzny w białym garniturze. Zakamuflowany statek o imieniu Dave umożliwia obcym kontakt z Ziemianami. W jego wnętrzu znajduje się zespół kosmitów, którzy przybyli na Ziemię w poszukiwaniu źródeł energii. Muszą oni odnaleźć sondę, która znajduje się w posiadaniu 11-letniego Josha Morrisona. Mają na to dwa dni. Dave rusza na poszukiwania. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności wpada pod samochód, którym kieruje matka Josha, Gina Morrison.
"Mów mi Dave" - TVP2, godz. 21:50

Neustadt, rok 1958. 36-letnia konduktorka Hanna Schmitz udziela pomocy 15-latkowi, który zasłabł, wracając ze szkoły. Okazuje się, że Michael Berg jest chory na szkarlatynę. Po dojściu do zdrowia młodzieniec postanawia podziękować nieznajomej. Ich kolejne spotkanie kończy się inicjacją seksualną chłopaka, zauroczenie przeradza się w romans. W czasie schadzek Michael czyta ukochanej książki. Kilka miesięcy później kobieta znika bez pożegnania. W 1966 r. Michael trafia na proces zbrodniarzy nazistowskich. Na ławie oskarżonych dostrzega Hannę.
"Lektor" - Stopklatka TV, godz. 22:05

Kapitan linii lotniczych William "Whip" Whitaker jest uzależniony od alkoholu. Ciągłe złe samopoczucie niweluje kokainą, wódką i aspiryną, które dodają mu sił przed kolejnym lotem. Pewnego dnia, po upojnej nocy w towarzystwie stewardesy, maszyna, którą steruje William, ma awarię. Whipowi cudem udaje się wylądować. Ocalił 96 ze 102 osób na pokładzie. Zostaje okrzyknięty bohaterem. Komisja bada przyczyny wypadku. Na podstawie pobranych od Whipa próbek krwi orzeka, że podczas lotu pilot był nietrzeźwy. Niedawnemu bohaterowi grozi więzienie.
"Lot" - Polsat, godz. 22:10

Anna jest atrakcyjną 40-letnią rozwódką. Mimo że ma za sobą kilka nieudanych związków, nadal wierzy w wielką miłość. Wychowuje samotnie dorastającą córkę Kasię, która pod względem charakteru nie przypomina przebojowej i pewnej siebie matki. Kobiety planują wspólne wakacje nad morzem, ale nad Bałtyk trafia tylko Kasia. Na obozie surfingowym spotyka Pawła, którego zachowanie bardzo ją irytuje. Tymczasem Anna spędza urlop w Tatrach, w których prawnik Michał przysposabia się do pracy ratownika górskiego.
"Jeszcze raz" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 15.11.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×