Program telewizyjny na czwartek, 18.02.2021. Co obejrzeć 18 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 18.02.2021 roku? W programie TV na czwartek, m.in. "Serce nie sługa", "Praktykant", "Ocean's 13" czy "Moja dziewczyna wychodzi za mąż". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 18 lutego 2021 roku!

Multimedia

Program tv na czwartek, 18 lutego 2021 r.:

Daria i Filip znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Mężczyzna jest łamaczem damskich serc i z żadną z kobietą nie stworzył długotrwałego związku. Gdy po kolejnej upojnej nocy Filip budzi się obok nowo poznanej dziewczyny, czuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomina Darii o propozycji, którą złożył jej kilka lat wcześniej - jeśli do trzydziestki oboje nie będą w poważnych związkach, pobiorą się i razem wychowają dziecko. Początkowo sceptycznie nastawiona do pomysłu kobieta ostatecznie ulega namowom przyjaciela.
"Serce nie sługa" - Polsat, godz. 20:00

Marek nadal martwi się, że Witek spotyka się z dziewczyną, która pali marihuanę. Witek zapewnia go, że Michalina nie sięga przy nim po narkotyki. Młodzi chcą jak najwięcej czasu spędzać razem. Sabina jest zainteresowana hotelowym SPA. Przekazując Stańskiemu CV i biznesplan, fryzjerka wyznaje, że jest alkoholiczką. Bruno zaprasza Oliwkę na lunch, by omówić z nią kandydaturę Tomalowej. Jowita donosi Bożenie, że jej mąż spotkał się z Oliwką. Agata przekonuje narzeczonego, żeby porozmawiał z ludźmi, którzy stracili pracę po zawaleniu się kamienicy.
"Barwy szczęścia" odcinek 2389. - TVP2, godz. 20:10

Na Karola - chłopaka Antosi - napada jakiś mężczyzna i żąda oddania długu. Bijących się rozdziela Henryk, który uspokaja też Antosię. Weronika i jej córka są bardzo wdzięczne Grzelakowi, który też ucierpiał. Za to dostaje… namiętny pocałunek od Roztockiej! Widzi to Robert! Sprawa Toczewskiego staje się głośna – zwłaszcza, że aresztowany nie przyznaje się do pedofilii. Znajomi Magdy są przerażeni i niemal pewni, że ich koleżanka była jego ofiarą. Ewa i Boski nie mogą sobie wybaczyć, że znęcali się na tak bardzo skrzywdzonej koleżance… Jarek przyprowadza do domu głodne dzieciaki, które przyłapał na kradzieży w sklepiku osiedlowym. Rodzeństwo było bez opieki… Tymczasem Kasia ma dziś wizytę kontrolną u podopiecznego fundacji. Bergówna i Jędrek zastają pana Zenka pijanego. Mężczyzna błaga, żeby go kryli, bo straci pomoc i szansę na odzyskanie dzieci. Kasia ma miękkie serce.
"Na Wspólnej" odcinek 3174. - TVN, godz. 20:15

Ben Whittaker jest siedemdziesięcioletnim wdowcem, który nudzi się na emeryturze. Mężczyzna marzy o powrocie do aktywnego życia. Kiedy tylko nadarza się okazja, zaczyna pracę jako stażysta w redakcji serwisu internetowego poświęconego modzie. Jego założycielką i redaktor prowadzącą jest ambitna i niezależna Jules Ostin. Mimo dzielących ich różnic wspólnie odkrywają piękno przyjaźni.
"Praktykant" - TVN 7, godz. 20:35

Komedia romantyczna nakręcona w 2008 roku przez Paula Weilanda, ze scenariuszem Adama Sztykiela. Najlepsza przyjaciółka Toma wychodzi za mąż i prosi go, żeby został jej drużbą na ślubie. W trakcie przygotowań Tom orientuje się jednak, że z panną młodą łączy go coś więcej niż przyjaźń.
"Moja dziewczyna wychodzi za mąż" - Polsat, godz. 22:10

Gang Danny'ego Oceana planuje kolejny wielki skok. Wybór pada na właściciela kasyn i hoteli, bezwzględnego Willy'ego Banka. To przez niego jeden z ludzi Oceana trafił do szpitala. Zemsta jest nieunikniona. Danny i jego wierny zespół opracowują misterny plan pogrążenia Banka, zakładający pozbawienie go okrągłej sumy pół miliarda dolarów, i to w dniu otwarcia jego największego kasyna. Aby to się udało, muszą pozyskać do współpracy dotychczasowego wroga, Terry'ego Benedicta.
"Ocean's 13" - TVN, godz. 22:35

Amerykański prom kosmiczny "Moonraker" zostaje uprowadzony. Brytyjski rząd wysyła Jamesa Bonda, aby pomógł w rozwiązaniu sprawy. Wkrótce 007 orientuje się, że wszystkie ślady prowadzą do milionera Hugo Draksa, który pragnie wyhodować w kosmosie nową rasę ludzką. Agent udaje się do siedziby milionera w Kalifornii w celu zdobycia informacji. Z trudem uchodzi z życiem. Udaje mu się zdobyć plany tajemniczej kapsuły kosmicznej, której produkcją zajmuje się tajne laboratorium w Wenecji. Bond wykrada fiolkę z nieznaną toksyczną substancją.
"Moonraker" - TVP2, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 18.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×