Program telewizyjny na czwartek, 18.07.2019. Co obejrzeć 18 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas na czwartek, 18 lipca 2019 roku. Dzisiaj czeka na was wieczór z doskonałymi komediami! Ale jeżeli macie ochotę na serial bądź program rozrywkowy, to też znajdziecie coś dla siebie! Sprawdźcie program TV na czwartek, 18.07.2019.

Multimedia

Program tv na czwartek, 18.07.2019 r.:

Historia młodej i pięknej Amy Mitchell, która odbierana jest przez wszystkich jako perfekcyjna pani domu. W rzeczywistości kobieta ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek porzuca gary oraz pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną sukienkę.
"Złe mamuśki" - TV Puls, godz. 20:00

Jimmie Shannon to zdeklarowany kawaler. Pewnego dnia umiera jego bogaty ojciec, zostawiając w spadku 100 milionów dolarów. Testament jednak mówi, że mężczyzna może odziedziczyć majątek tylko wtedy, gdy ożeni się, zanim ukończy trzydziesty trzeci rok życia. Tymczasem do urodzin pozostały dokładnie dwadzieścia cztery godziny. Zachęcony wizją posiadania fortuny Jimmie zaczyna rozpaczliwie szukać idealnej narzeczonej.
"Kawaler" - TVN 7, godz. 20:00

W ramach wymiany studenckiej Brytyjka Anna przyjeżdża do Los Angeles. Poznaje Jacoba, a znajomość wkrótce przeradza się w miłość. Para nie chce się rozstawać, lecz kończy się ważność wizy Anny. Dziewczyna postanawia spędzić z ukochanym jeszcze kilka dni. Decyzja ma fatalne konsekwencje. Anna otrzymuje zakaz wjazdu na terytorium USA. Jacob odwiedza ją w Londynie, pojawia się pomysł, by młodzi wzięli ślub. Tymczasem Anna i jej rodzice walczą o cofnięcie zakazu. Sprawa ciągnie się miesiącami, kochankowie zaczynają żyć własnym życiem.
"Do szaleństwa" - TVP2, godz. 20:10

Danny Maccabee jest chirurgiem plastycznym, który nie ma szczęścia w miłości. Pewnego dnia spotyka piękną kobietę, w której od razu się zakochuje. Aby ją uwieść, wymyśla małe kłamstwo. Kiedy wymyka się ono spod kontroli, mężczyzna namawia asystentkę, Katherine, do udziału w farsie. Kobieta ma udawać prawie byłą żonę Danny'ego. W intrydze biorą udział również jej dzieci. Zbieg okoliczności sprawia, że nagle wszyscy trafiają na Hawaje. Spędzają weekend, którego na pewno żadne z nich nigdy nie zapomni.
"Żona na niby" - Polsat, godz. 20:10

Tucciowie wracają do swojej wioski z myślą, że stracili cały wygrany na loterii majątek. Szybko okazuje się jednak, że ich syn dobrze zainwestował pieniądze. Bardzo bogata rodzina powraca do swoich starych nawyków. Korzystając z luki prawnej, Tucciowie ustanawiają wolne od podatków mikropaństwo i wkrótce wszyscy próbują dostać się do tego nowego raju podatkowego.
"Prości, ale bardzo bogaci" - HBO, godz. 20:10

Duval, alkoholik w trakcie leczenia odwykowego, po załamaniu nerwowym bezskutecznie poszukuje pracy. Pewnego dnia otrzymuje od organizacji szpiegowskiej propozycję stenografowania prywatnych rozmów telefonicznych. Duval przyjmuje ofertę. Po odsłuchaniu kasety numer 6 mężczyzna zostaje wplątany w intrygę polityczną sięgającą najwyższych szczebli władzy.
"Cienie" - Ale kino+, godz. 20:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 18.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×