Program telewizyjny na czwartek, 19.09.2019. Co obejrzeć 19 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 19.09.2019? W programie TV na czwartek m.in. "American Pie: Wesele", mecz siatkówki, "Daję nam rok" i kolejny odcinek serialu "Przyjaciółki" . Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 19 września 2019!

Multimedia

Program tv na czwartek, 19.09.2019 r.:

Polscy siatkarze zakończą udział w fazie grupowej trzydziestej pierwszej edycji europejskiego czempionatu pojedynkiem z Ukraińcami. Biało-czerwoni zawodnicy powinni uzyskać zwycięstwo. Mistrzowie świata prezentują znacznie wyższy poziom gry niż przeciwnicy, którzy wracają na ME po czternastoletniej nieobecności.
Polska-Ukraina - TVP1, godz. 19:50

Jim i Michelle chcą, by ich ślub wywarł niezapomniane wrażenie na przyjaciołach i rodzinie. Podczas przygotowań napotykają mnóstwo trudności - Michelle ma problem z dobraniem sukni ślubnej, Jim w ekspresowym tempie musi nauczyć się tańczyć, kwiaty, którymi zostanie przybrany kościół, okazują się nieświeże. Przyjaciele, na których pomoc liczyła młoda para, zamiast brać udział w przygotowaniach do ceremonii planują dowcipy na wieczór kawalerski. Narzeczeni postanawiają sami zająć się organizowaniem uroczystości.
"American Pie: Wesele" - TV Puls, godz. 20:00

Josh jest pisarzem. Ma na koncie wydaną książkę i spory sukces. Niefrasobliwość oraz brak zorganizowania nadrabia dowcipem i urokiem. Atrakcyjna, przedsiębiorcza Nat ma wysokie wymagania wobec siebie, a także wszystkich wokół. Po kilku nieudanych związkach uważa, że Josh zapewni jej stabilizację. Po ślubie staje się jasne, że para niezbyt do siebie pasuje. Kryzys małżeński zbiega się z pojawieniem się przystojnego Amerykanina oraz byłej dziewczyny Josha, Chloe. Spędzenie razem pierwszego roku małżeństwa zaczyna wydawać się nieosiągalne.
"Daję nam rok" - TVN7, godz. 21:00

Zuzę rozbraja dziecięca lekkoduszność Igora, jednocześnie imponuje jej z jakim luzem chłopak podchodzi do życia. Orientuje się, że sama już dawno nie czuła się tak wyluzowana jak w jego towarzystwie. Przez to coraz wyraźniej dostrzega kierat, w jakim sama żyje.
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:10

Stefa przestrzega Zuzę! Brat Jaśka narobi jej kłopotów?Zobacz więcej

Spotkania są organizowane przez przyjaciół osób poszukujących drugiej połówki. Randki zostaną zarejestrowane przez ukryte kamery. "Wkręceni w randkę" to program pełen humoru i zaskakujących zwrotów akcji. W każdym odcinku pojawia się jedna osoba, która nie znalazła jeszcze miłości. Program prowadzi Anna Lucińska i Aleksander Sikora.
"Wkręceni w randkę" - TVP2, godz. 21:40

Kojot ma trudne życie. Wszędzie czyhają na niego pułapki, a kiedy już w którąś wpadnie, gotów jest nawet odgryźć sobie łapę, by wydostać się na wolność. W podobnej sytuacji znajduje się Kuba, młody, niespełniony rysownik komiksów, który zakochuje się w znanej piosenkarce Noemi powiązanej ze światem gangsterskim. W ten sposób naraża się jej ojczymowi, który dybie na jego życie.
"Poranek Kojota" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 19.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×