Program telewizyjny na czwartek, 21.11.2019. Co obejrzeć 21 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 21.11.2019? W programie TV na czwartek, m.in. "Tin Cup", "Przyjaciółki", "Dziś 13, jutro 30", "Disco Polo". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 21 listopada 2019!

Multimedia

Program tv na czwartek, 21 listopada 2019 r.:

Greg prowadzi firmę Alibi.com. Twierdzi, że to znakomity interes. Gdy z wzajemnością zakochuje się w pięknej Flo, szczęściu zaczyna zagrażać z pozoru drobiazg - kobieta najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Tymczasem Greg notorycznie kłamie, by ukryć to, czym zajmuje się zarobkowo. Wkrótce okazuje się, że ojciec Flo jest jednym z jego klientów. Greg musi zbudować piętrowe oszustwo, które w przypadku ujawnienia zniszczy jego miłość, szczęście i przynoszącą krociowe zyski firmę.
"Alibi.com" - TV Puls, godz. 20:00

Wszechstronna artystka, Miss Egiptu, zdobywczyni 70 złotych płyt, urodą porównywana do Kleopatry. Była uwielbiana przez publiczność na całym świecie. Wszystko, co było związane z pracą artystyczną, przynosiło jej sukcesy. Przeciwnie w życiu osobistym - poszukiwała miłości, zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu. Dla jednych dumna i zimna femme fatale, dla innych zagubiona piękność, która przyciągała niewłaściwych mężczyzn. Portret niezwykłej kobiety, uwielbianej przez miliony, przez nikogo niezrozumianej.
"Dalida. Skazana na sukces" - TVP2, godz. 20:40

Roy był kiedyś dobrze zapowiadającym się golfistą. Temperament i skłonność do hazardu sprawiły, że nie potrafił właściwie pokierować ani karierą sportową, ani życiem prywatnym. Mężczyzna mieszka w przyczepie kempingowej, ma problemy finansowe, a jego kontakty z golfem ograniczają się do udzielania lekcji przypadkowym osobom. Pewnego dnia zgłasza się do niego atrakcyjna pani psycholog, doktor Molly Griswold. Roy zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Dla niej gotów jest zmienić swoje życie i wystartować w turnieju golfowym US Open.
"Tin Cup" - TVN7, godz. 21:00

Patrycja uwalnia się z toksycznego związku z Wiktorem. Stary przyjaciel Sebo przychodzi jej z odsieczą. Gdy kobieta wypakowuje się z samochodu, dochodzi do wypadku. Patrycja razem z Klarą trafia do szpitala. Anka pomaga Julce w pierwszych przygotowaniach do ślubu. Zapewnia córkę, że powinna cieszyć się ze zbliżającej uroczystości, mimo tragedii, która spotkała ich rodzinę.
"Przyjaciółki" - Polsat, godz. 21:10

Wiktor brutalnie wykorzysta Kalinę! Potraktuje ją jak przedmiot... Zobacz więcej

Jenna Rink jest zakompleksioną nastolatką, która za wszelką cenę pragnie akceptacji rówieśników. W dniu trzynastych urodzin, dzięki grze "Siedem minut w niebie" i wypowiedzeniu magicznego zaklęcia, zmienia się w atrakcyjną i pewną siebie trzydziestolatkę. Ma świetną pracę i imponujący apartament na Piątej Alei. W końcu jest popularna i lubiana. Jednak nie wszystko jest takie różowe, jak mogłoby się wydawać.
"Dziś 13, jutro 30" - TV4, godz. 21:35

Lata 90., czasy transformacji. Tomek i Rudy zakładają zespół discopolowy z zamiarem zrobienia kariery w show-biznesie. Początkowo grają w remizach i na wiejskich dyskotekach. W końcu jako grupa Laser wkraczają na muzyczne salony, czyli do wytwórni Alfa, której szefuje Daniel Polak. Tomek zakochuje się w pięknej i ekscentrycznej diwie Gensoninie. Młodzi ludzie zarabiają pieniądze i zdobywają sławę. Wkrótce się okazuje, że sukces ma swoją cenę.
"Disco Polo" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 21.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×