Program telewizyjny na czwartek, 22.07.2021. Co obejrzeć 22 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co w czwartek, 22 lipca 2021 w TV? Program telewizyjny znajdziesz w tekście, a w nim m.in. Justin Timberlake i Mila Kunis w akcji, czyli komedia romantyczna pt. "To tylko seks". Zobacz, co jeszcze warto dziś oglądać. Oto program tv na środę, 22 lipca.

Multimedia

Program tv na środę, 21 lipca 2021 r.:

Jen Kornfeldt pracuje w branży komputerowej. Po rozstaniu z ukochanym przestała wierzyć, że kiedykolwiek jeszcze się zakocha. Pewnego dnia rodzice proponują jej wspólne wakacje na Riwierze Francuskiej. W Nicei Jen poznaje inżyniera Spencera Aimesa. Romans przekształca się w trwały związek. Po trzech latach małżeństwa przeszłość Spencera daje o sobie znać w dniu jego trzydziestych urodzin. Jen odkrywa, że mąż był tajnym agentem służb wywiadowczych do zadań specjalnych. Wycofał się z branży, ale mocodawcy nie zaakceptowali jego decyzji.
"Pan i pani Killer" - TV Puls, godz. 20:00

Ktoś okrada Michała a Klaudia wpada na trop Kingi?! Iga informuje Michała i Ignasia, że musi wyjechać służbowo – czyżby uciekała? Po południu Brzozowski zastaje swoje mieszkanie splądrowane! Zniknęły tylko rzeczy Kingi… Nocą do Michała przychodzi przejęta Klaudia – ktoś, kto widział Kingę chce się z nimi spotkać! Wielki dramat Janka – czy pozwoli sobie pomóc?! Marek znajduje Janka ze zmarłą mamą. Chłopak nie może pogodzić się z tą tragedią…Czy Zimińscy potrafią mu w jakiś sposób pomóc?! Roman i Zięba przerażeni – Honorata czyta w myślach?! Honorata cały czas zaskakuje wszystkich spełniającymi się przepowiedniami. Ludzie coraz częściej próbują wykorzystać jej "przypadłość". Ale nie wszyscy - Roman i Włodek boją się, że… Honorata zacznie czytać w ich myślach!
"Na Wspólnej" odcinek 3261. - TVN, godz. 20:15

Pasją Anne Marie jest windsurfing. Sport ten uprawia od dzieciństwa i osiągnęła mistrzowski poziom. Dziewczyna zostaje zaproszona do udziału w prestiżowym konkursie Pipe Masters. By wygrać zawody i zapewnić sobie wsparcie sponsora, Anne Marie rezygnuje z pracy i rozpoczyna intensywne treningi. Bohaterka poznaje Matta, któremu udziela lekcji surfingu. Wkrótce zakochuje się w nim. Eden i Lena martwią się, że przez chłopaka przyjaciółka za mało koncentruje się na przygotowaniach do konkursu. Anne Marie nie jest pewna, czy wystartować w zawodach.
"Błękitna fala" - TVN7, godz. 21:00

Jamie to młoda, żyjąca pełnią życia specjalistka od spraw rekrutacji. Dzięki pracy poznaje Dylana, dyrektora artystycznego z Los Angeles, i namawia go na przeprowadzkę do Nowego Jorku, gdzie mieszka. Przy okazji oboje odkrywają, że dogadują się. Szybko się zaprzyjaźniają i, jako wrogowie romantycznej miłości, postanawiają spróbować związku bez zobowiązań. Sytuacja się komplikuje, gdy uświadamiają sobie, że ich wzajemne relacje są bardziej romantyczne, niż im się wydawało.
"To tylko seks" - Polsat, godz. 21:05

Luke jest ulicznym tancerzem, mieszka w starym magazynie, w którym ćwiczą taniec jego kumple z grupy. Wszyscy przygotowują się do konkursu, w którym chcą pokonać konkurencję. Luke wyrusza na miasto żeby znaleźć nowych utalentowanych tancerzy, którzy zasilą jego formację.
"Step Up III" - TVN, godz. 22;30

Wywiad brytyjski, zaniepokojony wzrostem przemytu diamentów z RPA, wysyła Jamesa Bonda do Amsterdamu, gdzie mieści się centrum nielegalnego handlu kamieniami szlachetnymi. Agent ma przeniknąć do siatki przemytników i wyjaśnić przyczyny wzmożonego przepływu kamieni. Okazuje się, że odwieczny rywal Bonda, marzący o zapanowaniu nad światem Blofeld, pracuje nad skonstruowaniem gigantycznego lasera. Diamenty mają mu posłużyć do budowy lustra sterującego promieniem laserowym.
"Diamenty są wieczne" - TVP2, godz. 23:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 22.07.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×