Program telewizyjny na czwartek, 24.06.2021. Co obejrzeć 24 czerwca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 24.06.2021 roku? W programie TV na czwartek, m.in. "Jak ona to robi?", "Godziny szczytu III" czy "Goldfinger". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 24 czerwca 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na czwartek, 24 czerwca 2021 r.:

Han, ambasador Chin, który ma zamiar ujawnić dowody przeciwko mafii, zostaje postrzelony przez gangstera Kenjiego. Carter i inspektor Lee wszczynają dochodzenie. Córka dyplomaty, Soo Yung, zdradza detektywom, że ojciec zostawił jej informacje na temat triady. By zdemaskować sprawców zamachu, Carter i Lee muszą jechać do Paryża. Trop prowadzi ich do klubu nocnego, gdzie poznają Genevieve, informatorkę Hana. Okazuje się, że zna ona nazwiska przywódców mafii. Wkrótce Soo Yung zostaje porwana. Kenji chce ją wymienić na Genevieve.
"Godziny szczytu III" - TVN7, godz. 20:00

Alex Hitchens jest prywatnym doradcą do spraw uwodzenia kobiet i z każdego mężczyzny potrafi zrobić Romea i Casanovę w jednym. Dlatego też Hitch nie narzeka na brak klientów. Obecnie zajmuje się nieśmiałym, a na dodatek bardzo otyłym księgowym Albertem, nieszczęśliwie zakochanym w urodziwej i bogatej Allegrze Cole. Alex nieoczekiwanie zakochuje się w pięknej, lecz dość cynicznej dziennikarce nowojorskiego dziennika. Znajomość stopniowo nabiera rumieńców. Sielanka kończy się z chwilą, gdy kobieta odkrywa, czym naprawdę zajmuje się Hitch.
"Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta" - Polsat, godz. 21:05

Kate Reddy jest specjalistką do spraw funduszy inwestycyjnych w bostońskiej filii firmy z Nowego Jorku. Jej mąż, Richard, pracuje jako samodzielny architekt. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Kate stara się godzić karierę z życiem rodzinnym - w zajęcia córki angażuje się tak samo jak niepracujące matki. Wszyscy zastanawiają się, jak ona to robi. Opracowany przez Kate projekt nieoczekiwanie zyskuje uznanie centrali. Finansistka musi przenieść się na jakiś czas do Nowego Jorku. Tymczasem Richard zdobywa duży kontrakt.
"Jak ona to robi?" - TVP2, godz. 21:40

Zabawna komedia o sfrustrowanych kelnerach, walczących z nudą w jednej z sieci restauracji. Dean (Justin Long) od czterech lat jest kelnerem. Gdy dowiaduje się, że jego kolega z klasy ma lukratywną posadę, zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem, które zabrnęło w ślepą uliczkę. Przyjaciel Deana - Monty (Ryan Reynolds) - jest w takiej samej sytuacji, ale się tym nie przejmuje i koncentruje się głównie na zabawie. Pewnego dnia postanawia zająć się szkoleniem nowego kelnera, nieśmiałego Mitcha (John Francis Daley).
"Kelnerzy" - TV Puls, godz. 22:10

Film oparty na faktach. 28 stycznia 2003 roku wydarzyła się największa tragedia w historii polskich Tatr. Z Rysów zeszła lawina. Zginęło osiem osób: uczniowie tyskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kruczkowskiego, student i opiekun grupy. Ostatnią ofiarę wydobyto z Czarnego Stawu pół roku później. Organizatora wycieczki, nauczyciela geografii, oskarżono o nieumyślne spowodowanie śmierci. Proces trwał do marca 2009 roku. Nauczyciel został uznany winnym zaniedbań, ale oczyszczony z zarzutu podcięcia lawiny. Sąd skazał go na rok w zawieszeniu.
"Cisza" - TVN, godz. 22:30

James Bond demaskuje Goldfingera oszukującego przy karcianym stole. Niedługo później kobieta, która została zmuszona, żeby udzielić mu pomocy zostaje zabita. Wygląda na to, że agent 007 nie ma szans, by schwytać mordercę. Bond zostaje zatrzymany przez człowieka, który planuje napad na amerykański skarbiec Fort Knox. Goldfinger nie chce ukraść z niego złota, ale uczynić je radioaktywnym na 60 lat, przez co nie będzie można nim obracać.
"Goldfinger" - TVP2, godz. 23.20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 24.06.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×