Program telewizyjny na czwartek, 24.10.2019. Co obejrzeć 24 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na poniedziałek, 24 października - dziś w telewizji m.in. seriale "Na Wspólnej" czy "Przyjaciółki", dalsze zmagania kucharzy-amatorów w programie "Najgorszy kucharz" i takie filmy jak "Holiday" czy "Obsesja". Sprawdź nasz program tv na 24.10.2019!

Multimedia

Program tv na czwartek, 24 października 2019 r.:

Amanda, bizneswoman z Los Angeles, wyrzuca z domu niewiernego kochanka. Mieszkająca w Londynie Iris kocha mężczyznę, który lada dzień ma poślubić inną kobietę. Zdesperowane panie trafiają na siebie na stronie internetowej, oferującej tymczasowe zamiany domów. Choć dzielą je 4 tys. kilometrów, narodowość, doświadczenie i kultura, odnajdują wspólny język. Postanawiają zamienić się miejscami na czas świąt Bożego Narodzenia. W przysypanej śniegiem Anglii Amanda spotyka brata Iris. Ta w słonecznej Kalifornii poznaje współpracownika Amandy.
"Holiday" - TV Puls, godz. 20:00

Angela Bennett, programistka specjalizująca się w wychwytywaniu wirusów w oprogramowaniu komputerowym, otrzymuje dyskietkę z tajnymi danymi. Ponieważ wybiera się na wakacje, o przesyłce informuje szefa. Ten obiecuje przyjechać, lecz ginie w katastrofie samolotu. W Meksyku Angela poznaje Jacka Devlina. Mężczyzna okazuje się być wysłannikiem tajemniczej grupy, gotowej na wszystko, by odzyskać dyskietkę z aplikacją. Bohaterce cudem udaje się uciec z rąk nowego znajomego. Wkrótce odkrywa, że została pozbawiona majątku i tożsamości.
"System" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Karol wpada do kliniki Joanny - chce wiedzieć, czy przeczytała jego komiks. Nieoczekiwanie pojawia się nagły pacjent - pies po wypadku! Karol asystuje Bergowej przy operacji, a potem zaprasza panią doktor do kawiarni. Wznosząc toast za uratowanego psiaka… całuje ją namiętnie! Matka Poli alarmuje Zimińską - dziewczyna zniknęła! Niebawem rozwścieczona kobieta wpada do gabinetu dyrektorki i oświadcza, że przenosi córkę z tej szkoły. Danka próbuje uświadomić Kamińskiej, że wszystkiemu winna jest ona sama i sposób w jaki traktuje Polę. Matka dziewczyny zaczyna to rozumieć dopiero, gdy znajduje list pożegnalny od córki!!! Do Zuzy przychodzi kobieta z córeczką. Ze łzami w oczach błaga, by fundacja pomogła w zebraniu funduszy na operację jej śmiertelnie chorego dziecka. Hofferowa nie zastanawia się ani chwili - każe mamie Nastki zebrać potrzebne dokumenty i daje kobiecie kilkaset złotych z własnego portfela… Świadkiem tego jest Ula, która poruszona decyduje, że sprzeda swoje rzeczy i odda pieniądze na leczenie Nastki.
"Na Wspólnej" odcinek 2965. - TVN, godz. 20:15

Uczestnicy trafiają na kutry rybackie, gdzie u boku rybaków łowią flądry. Zwycięski zespół wybierze osobę, która otrzyma immunitet. W studiu kucharzy amatorów czeka quiz. Lider przegranej drużyny trafi do zbiornika lodowatej wody pełnej glonów. Daniem głównym będzie flądra przyrządzona na dwa sposoby - jedna pieczona w soli, druga smażona i podana na purée z kalafiora. Degustacji dokona gość specjalny Radosław Liszewski. W finale odcinka z programem pożegnają się kolejne dwie osoby.
"Najgorszy kucharz" odcinek 7. - TVP2, godz. 20:40

Inga nie może do końca zrozumieć świata swojej córki. Przypadkiem odkrywa, że Hania dużo pisze z nieznajomą. Kobieta postanawia dowiedzieć się, kim jest tajemnicza osoba, która wysyła jej córce coraz bardziej niepokojące treści. Inga razem z Maksem uruchamiają własne śledztwo. Natomiast Anka postanawia pomóc Pawłowi w skomplikowanej sprawie sądowej. Patrycja zwierza się Eli ze swoich podejrzeń. Jest w szoku, gdy była teściowa bagatelizuje sytuację a nawet doszukuje się w niej pozytywów. Zuza po traumatycznym przeżyciu nie wraca do domu. Schronienie znajduje u Patrycji. Jasiek jest wściekły na żonę - myśli, że nie wróciła do domu, bo wieczorem zabalowała.
"Przyjaciółki" odcinek 165. - Polsat, godz. 21:10

Robiący zawrotną karierę doradca finansowy Derek Charles przeprowadza się wraz z żoną Sharon i z synem do wymarzonego domu w Los Angeles. Ich szczęście nie ma granic. Wszystko się zmienia, gdy w firmie Dereka pojawia się Lisa, która ma czasowo zastąpić jego asystentkę. Piękna, inteligenta i błyskotliwa kobieta wydaje się początkowo idealną współpracowniczką. Wkrótce odsłania prawdziwe oblicze. Na przyjęciu firmowym próbuje uwieść Dereka, a gdy spotyka się z odmową, jej zachowanie zaczyna przybierać formę obsesji.
"Obsesja" - Polsat, godz. 22:10

Anna jest atrakcyjną 40-letnią rozwódką. Mimo że ma za sobą kilka nieudanych związków, nadal wierzy w wielką miłość. Wychowuje samotnie dorastającą córkę Kasię, która pod względem charakteru nie przypomina przebojowej i pewnej siebie matki. Kobiety planują wspólne wakacje nad morzem, ale nad Bałtyk trafia tylko Kasia. Na obozie surfingowym spotyka Pawła, którego zachowanie bardzo ją irytuje. Tymczasem Anna spędza urlop w Tatrach, w których prawnik Michał przysposabia się do pracy ratownika górskiego.
"Jeszcze raz" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 24.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×