Program telewizyjny na czwartek, 25.03.2021. Co obejrzeć w czwartek, 25 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 25 marca 2021 roku/. Dzisiaj w telewizji czekają na was doskonałe filmy i seriale! Będzie z czego wybierać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program na czwartek, 25.03.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 25 marca 2021 r.:

Vee ma już dość życia w cieniu swej kochającej popularność przyjaciółki Sydney. Wyrusza do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań - musi pocałować przystojnego nieznajomego, a potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego domu towarowego. Vee i jej nowy przyjaciel Ian zyskują popularność wśród widzów, a zadania są coraz bardziej niebezpieczne. Wkrótce Vee zdaje sobie sprawę, że stała się obiektem manipulacji. Zabawa przeradza się walkę o życie.
"Wyzwanie" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Rok 1981, początek stanu wojennego. Doświadczony cinkciarz, hazardzista i oszust Synek oraz jego podopieczny Janek trafiają w ręce milicji. Nieoczekiwanie z tarapatów ratuje ich oficer Urzędu Bezpieczeństwa, Mietek Królikowski. Ma on jednak względem nich własne plany.
"Sztos 2" - TV Puls, godz. 20:00

Vincent skończył 18 lat, lecz nadal jest traktowany przez rodziców jak mały chłopiec. Nastolatek niedawno przeżył pierwszy zawód miłosny, po którym nie może dojść do równowagi. Nadopiekuńczy rodzice postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc synowi w sprawach sercowych. Tworzą program miłosnego detoksu.
"Synalek" - Ale kino+, godz. 20:10

Polacy rozpoczną udział w eliminacjach przyszłorocznych MŚ meczem z Węgrami w Budapeszcie. Biało-czerwoni zawodnicy po raz ostatni zmierzyli się z Madziarami w 2011 roku. Wtedy pokonali ich w Poznaniu 2:1. Robert Lewandowski, Kamil Glik, Jan Bednarek, Wojciech Szczęsny i koledzy walczą o awans do turnieju w grupie I. Poza Węgrami zagrają z drużynami Anglii, Albanii, Andory i San Marino. Zwycięzca grupy na pewno wystąpi na MŚ. Kolejna ekipa wejdzie drugiej rundy eliminacji.
Mecz Węgry - Polska - TVP 1, godz. 20:35

Prawdziwa historia dwóch dwudziestoparolatków - Davida Packouza i Efraima Diveroliego - którzy wykorzystując mało znany projekt rządowy, biorą udział w przetargach na kontrakty dla amerykańskiej armii. Skromne początki duetu doprowadzają ich z czasem do wielkich pieniędzy. Kiedy zdobywają kontrakt o wartości 300 mln dolarów na uzbrojenie wojska stacjonującego w Afganistanie, wpadają w tarapaty.
"Rekiny wojny" - TVN 7, godz. 21:30

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) - nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii - Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…
"Juliusz" - TVN, godz. 22:30

Agent 007 jest obdarzony niezawodną intuicją, dysponuje naszpikowanym gadżetami Astonem Martinem oraz swoją "licencją na zabijanie" i wszystkie te atuty wykorzystuje w walce z diabolicznymi handlarzami bronią, którzy zawiązują spisek, aby przejąć władzę nad światem i być może mają powiązania z radzieckim dowództwem.
"W obliczu śmierci" - TVP 2, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 25.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×