Program telewizyjny na czwartek, 26.07.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 26.07.2018? W programie TV na dziś m.in. "Trener bardzo osobisty", "Legendy ringu", "Stalingrad", "Państwo młodzi: Chuck i Larry" i "Tata do pary 2". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 26 lipca 2018!

Multimedia

Program tv na czwartek, 26 lipca 2018 r.:

Dwaj nowojorscy strażacy, Chuck i Larry są prawdziwymi twardymi facetami i serdecznymi przyjaciółmi. Larry kiedyś uratował życie Chuckowi i teraz Chuck może mu się odwdzięczyć _ z powodu bzdurnych procedur Larry nie może zapisać swojej polisy ubezpieczeniowej na życie na dzieci, ale może to zrobić na rzecz partnera życiowego. Wystarczy, że Chuck złoży kilka podpisów, a dzieci Larry'ego będą miały zabezpieczoną przyszłość. I przecież nikt się nie dowie. Problem w tym, że urzędnicy zaczynają grzebać w życiu "małżeństwa", a Chuck i Larry muszą udowodnić, że nie są oszustami.
"Państwo młodzi: Chuck i Larry" - TVN7, godz. 20:00

George Dryer był niegdyś światowej klasy piłkarzem, który zachwycał grą na stadionach Europy. Dziś jest spłukany, ma długi i nie ma pojęcia, co począć ze swoim życiem. Postanawia odzyskać utraconą rodzinę: żonę Stacie i 9-letniego syna Lewisa, z którym w ciągu pięciu lat od rozwodu widywał się sporadycznie. George zatrudnia się jako trener piłkarskiej drużyny swojego syna. Nie jest to zbyt prestiżowa posada, ale nieoczekiwanie daje mu sporo satysfakcji, a mamusie małych piłkarzy tracą dla niego głowę. Jego życie zamienia się w prawdziwy - choć przyjemny - koszmar. Nie może skupić się na byciu dobrym ojcem, kiedy pół miasteczka, w którym mieszka, wydaje się walczyć o jego względy.
"Trener bardzo osobisty" - Polsat, godz. 20:10

Wiosną 1942 r. armia niemiecka posuwa się w głąb Związku Radzieckiego, zmierzając w kierunku Stalingradu. Hitler nie docenia wytrzymałości Armii Czerwonej i jest przekonany, że zdobędzie miasto najpóźniej jesienią. Bez odpowiedniego na srogą rosyjską zimę umundurowania i bez wystarczających zapasów żywności, Niemcy dosłownie zamarzają i umierają z głodu, w dużej części porzuceni przez swoich dowódców. Dla Fritza, Hansa, Rollo i GeGe zaczyna się ekstremalna walka o życie. Ciągły ostrzał i bombardowanie to tylko część tego piekła, bo większość żołnierzy pokonanych zostaje przez zimno i głód…
"Stalingrad" - TV4, godz. 21:00

Robert De Niro i Sylvester Stallone jako dwaj emerytowani bokserzy, którzy powracają na ring, by stoczyć ze sobą ostatnią walkę. Billy McDonnen i Henry Sharp są doświadczonymi pięściarzami z Pittsburgha, którzy przed laty rywalizowali ze sobą na ringu. W 1983 roku, w przeddzień pojedynku, który miał rozstrzygnąć ich współzawodnictwo, Sharp ogłosił, że wycofuje się z zawodowego boksu. Po trzydziestu latach menedżer namawia ich do powrotu na ring i rozegrania ostatniej walki. Który z nich ostatecznie udowodni, że jest lepszym pięściarzem? Odprężająca komedia w gwiazdorskiej obsadzie.
"Legendy ringu" - TVN, godz. 22:30

Druga część pełnej uroku komedii okazała się kinowym przebojem. Współreżyserem jest Til Schweiger, zarazem odtwórca głównej roli. Na planie filmu towarzyszy mu prawdziwa córka, Emma Tiger Schweiger. Tajemniczy tytuł "Kokowaah" jest fonetyczną transkrypcją nazwy francuskiego dania coq au vin, czyli kurczak w sosie winnym, które świetnie przyrządza bohater filmu. Dalsze perypetie nietuzinkowej rodziny zostały opowiedziane ze swadą i humorem. Henry, Katharina, Tristan, były partner Kathariny, i Magdalena, córka Kathariny i Tristana, tworzą rodzinę już od dwóch lat. Radzą sobie całkiem nieźle, choć ich życie nie jest pozbawione zwykłych troski i problemów. Henry rozpoczyna karierę jako producent filmowy i ma coraz mniej czasu, co źle wpływa na jego bliskich.
"Tata do pary II" - TVN2, godz. 23:35

Anna ma dość mieszczańskiego życia. Namawia męża na eksperyment: zerwanie z nudnym, ustatkowanym życiem i konserwatyzmem epoki. Wspólnie postanawiają stworzyć hipisowską komunę w wielkiej willi, która nieoczekiwanie przypadła im w spadku. Wraz z Anną i jej rodziną zostajemy zaproszeni do życia we wspólnocie, której członkowie razem się budzą i zasypiają, wspólnie gotują, jedzą i powierzają sobie sekrety. Jednak przyjaźń, miłość i tolerancja żyjącej pod jednym dachem grupy zostaje wystawiona na próbę, kiedy mąż Anny zwierza się jej ze swoich planów. Chciałby, aby do komuny dołączyła znacznie młodsza dziewczyna, w której się zakochał.
"Komuna" - Ale kino+, godz. 23:50

Zobacz galerię

Najgorsze seriale Netfliksa

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 26.07.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×