Program telewizyjny na czwartek, 27.01.2022. Co obejrzeć w czwartek, 27 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 27 stycznia 2022. Dzisiaj w telewizji czekają na was doskonałe filmy. Będzie się działo! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 27.01.2022.

Multimedia

Program tv na czwartek, 27 stycznia 2022 r.:

Na wiejskiej drodze dochodzi do wypadku. Rozpędzona rządowa limuzyna potrąca matkę z dwójką dzieci. Na miejsce przybywają policjanci. Mieszkańcy okolicy chcą dokonać samosądu. Eskalacja emocji grozi wybuchem przemocy. Film został uhonorowany nagrodą za najlepszy debiut na festiwalu Gdyni.
"Supernova" - Kino Polska, godz. 20:00

Jeden z najbardziej niezwykłych polskich filmów zrealizowany przez jednego z najbardziej niezwykłych polskich pisarzy - i reżyserów.... Opowieść o tajemniczym kabotynie i mitomanie, który burzy spokój małego, sennego miasteczka. Przybysz uosabia szyderczy obraz kombatanta, a mieszkańcy, równie szydercze portrety postaw wziętych z polskiej narodowej mitologii.
"Salto" - TVP Kultura, godz. 20:05

Doceniony przez krytyków realistyczny i poetycki dramat, którego fabuła rozgrywa się za murami zakładu karnego La Maca w Abidżanie. W więzieniu gangi walczą o wpływy. Tracący na znaczeniu herszt, Czarnobrody, chce zyskać na czasie. Prosi więc nastoletniego Romana, by przez całą noc snuł opowieść. Opowiastka przenosi słuchaczy w świat magii oraz rytuałów Czarnego Lądu.
"Noc królów" - Ale kino+, godz. 20:10

Mieszkająca w podmiejskich slumsach 20-letnia Honey Daniels marzy o karierze tancerki. Pewnego dnia tańczącą w klubie dziewczynę zauważa wpływowy magnat muzyczny Michael Ellis i oferuje jej kontrakt. Ellis nie ma wobec niej uczciwych zamiarów. Stawia ultimatum - pomoże jej, jeśli zostanie jego kochanką. Sugeruje, że w przeciwnym razie dziewczyna nie ma czego szukać w muzycznym biznesie. Honey odrzuca ofertę, ale nie zamierza rezygnować z kariery. Otwiera studio tańca. Nieoczekiwaną pomoc znajduje w młodym czarnoskórym raperze.
"Honey" - TVN 7, godz. 21:00

Nad rodziną Loganów od lat wisi klątwa. Bracia Jimmy i Clyde są zdeterminowani, aby odmienić swój los. Planują zuchwały skok na kasę wyścigów NASCAR. Będą potrzebować pomocy niejakiego Joe Banga, włamywacza, który odsiaduje wyrok w więzieniu. Muszą uwolnić Joego, wysadzić skarbiec na torze wyścigowym, uciec z gotówką i odesłać Banga do więzienia. Ich szalony plan nie ma szans powodzenia i pewnie dlatego wszystko się udaje. To jednak dopiero początek prawdziwych kłopotów.
"Logan Lucky" - TV Puls, godz. 22:15

Prawdziwa historia dwóch dwudziestoparolatków - Davida Packouza i Efraima Diveroliego - którzy wykorzystując mało znany projekt rządowy, biorą udział w przetargach na kontrakty dla amerykańskiej armii. Skromne początki duetu doprowadzają ich z czasem do wielkich pieniędzy. Kiedy zdobywają kontrakt o wartości 300 mln dolarów na uzbrojenie wojska stacjonującego w Afganistanie, wpadają w tarapaty.
"Rekiny wojny" - TVN, godz. 22:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 27.01.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×