Program telewizyjny na czwartek, 27.06.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 27.06.2019? W programie TV na czwartek m.in. "Porachunki", "Miłość w Nowym Jorku", "Czego pragną kobiety", "Różowa Pantera" i "Sprzymierzeni". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 27 czerwca 2019!

Multimedia

Program tv na czwartek, 27.06.2019 r.:

Nawrócony nowojorski mafioso Giovanni, który wydał kompanów FBI, został objęty programem ochrony świadków. Jako Fred Blake bezskutecznie próbował rozpocząć nowe życie. Ani on, ani jego żona i dzieci nie potrafią powstrzymać się przed stosowaniem przemocy w rozwiązywaniu problemów. W końcu rodzina trafia do francuskiej wioski pod opiekę agenta Stansfielda. Fred przedstawia się sąsiadom jako pisarz. Postanawia spisać wspomnienia, nie bacząc na to, że ich wydanie miałoby katastrofalne skutki. Tymczasem zdradzeni kompanii wpadają na jego trop.
Porachunki - TVN7, godz. 20:00

Rok 1981, początek stanu wojennego. Pokątnie handlujący obcymi walutami hazardzista i oszust Synek oraz jego podopieczny Janek wybierają się do Sopotu po pobycie w Zakopanem. Po drodze zatrzymują się w Krakowie u Markiza, który zleca im przetransportowanie działacza Solidarności do Warszawy. Dotychczasowe szczęście zawodzi mężczyzn - trafiają oni w ręce milicji. Oficer SB Mietek Królikowski ratuje ich z tarapatów. Chce, by skupowali dla niego walutę. Synek i Janek zwracają się o pomoc do Eryka. Planują oszukanie bezpieki.
"Sztos II" - TV Puls, godz. 20:00

Will Keane jest właścicielem modnej i drogiej restauracji na Manhattanie. W snobistycznym światku Nowego Jorku znany jest przede wszystkim jako znawca wykwintnych dań i pięknych kobiet. Jego ulubionym zajęciem jest romansowanie. Mimo pięćdziesiątki na karku nie narzeka na brak powodzenia, zmieniając partnerki jak rękawiczki. Świat Willa wywraca się do góry nogami, gdy na jego drodze staje młoda Charlotte Fielding.
"Miłość w Nowym Jorku" - TVP2, godz. 20:10

Nick Marshall za wszelką cenę chce awansować na dyrektora agencji reklamowej. Zarząd jednak znalazł na to miejsce lepszego kandydata - kobietę. Nick coraz częściej zaczyna sięgać po alkohol. Przydarza mu się nieszczęśliwy wypadek, którego skutkiem ubocznym jest szczególna zdolność poznawania myśli kobiet. Najpierw jest trochę przerażony nowym darem, ale z czasem zaczyna robić z niego użytek. Teraz Nick rozpoczyna walkę o wymarzone stanowisko.
"Czego pragną kobiety" - Polsat, godz. 20:10

Inspektor Jacques Clouseau został oddelegowany do wyjątkowo trudnego śledztwa. Ma schwytać mordercę trenera francuskiej drużyny piłkarskiej i odnaleźć skradziony ofierze diament - Różową Panterę. Clouseau i jego partner Gilbert Ponton wpadają na ślad, który prowadzi ich aż do Nowego Jorku. Metody stosowane przez inspektora można by uznać za dziwaczne, gdyby nie fakt, że są niezwykle skuteczne. Tylko krok dzieli go od rozwiązania zagadki kryminalnej, co bardzo denerwuje jego szefa, inspektora Dreyfusa.
"Różowa Pantera" - TVP2, godz. 22:05

W Beverly Hills grupa zamaskowanych bandytów napada na salon jubilerski. Kapitan Bogomil prowadzi śledztwo w tej sprawie. Wkrótce policjant zostaje ranny w zamachu dokonanym przez tajemniczą blondynkę. Jego przyjaciel, detektyw Axel Foley z Detroit, dowiaduje się o wszystkim z telewizyjnej relacji. Wyrusza do Beverly Hills, by odwiedzić rannego w szpitalu. Spotyka dawnych znajomych, Taggarta i Roswooda, współpracowników rannego. Szef szuka sposobu, by usunąć ich z policji, więc Axel decyduje się wspomóc kolegów w śledztwie.
"Gliniarz z Beverly Hills" - TVN, godz. 22:30

1942 rok, Afryka Północna. Oficer wywiadu Max Vatan spotyka działaczkę francuskiego ruchu oporu, Marianne Beauséjour. Para udaje małżeństwo. Ich zadaniem jest zabicie niemieckiego ambasadora stacjonującego w Casablance. Vatan i Beauséjour spędzają razem kilka dni i zakochują się w sobie. Mężczyzna postanawia zabrać partnerkę do bazy w Londynie. Pewnego dnia dowiaduje się, że Marianne jest podejrzewana o bycie niemieckim szpiegiem. Ma tylko 72 godziny, aby udowodnić jej niewinność.
"Sprzymierzeni" - Polsat, godz. 22:45

Zobacz galerię

Źródło: Press Association/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 27.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×