Program telewizyjny na czwartek, 30.05.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 30.05.2019? W programie TV na czwartek m.in. "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Testosteron", "Alfie", "Psy", "Dziewczyny z kalendarza" i "Boski żigolo w Europie". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 30 maja 2019!

Multimedia

Program tv na czwartek, 30.05.2019 r.:

Siedmiu mężczyzn poszukuje miłości i szczęścia w świecie, w którym trudno się zorientować, czego oczekują kobiety. Sympatyczny, choć roztargniony Filip traci pracę i dowiaduje się, że niedawno poznana dziewczyna, Zosia, jest z nim w ciąży. Najlepszy przyjaciel Filipa, Tomasz, ma piękną narzeczoną i dom, lecz boi się zobowiązań. Producent muzyczny i bawidamek Kordian nie planuje życiowej stabilizacji. Dawny gwiazdor Ricky wymaga intensywnej opieki. Kierowca autobusu Stefan stara się odzyskać Julię. Jarosław z trudem znosi samotność.
"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" - Polsat, godz. 20:10

Rok 1942. Batalion Fritza i Manfreda zostaje przerzucony na front wschodni. Porucznik Witzland informuje żołnierzy, że będą walczyć o zdobycie Stalingradu. Większość obawia się rosyjskiej zimy, ale hitlerowska propaganda twierdzi, że opór obrońców miasta zostanie szybko złamany. Pierwszy szturm na Stalingrad okazuje się niezwykle krwawym przedsięwzięciem. W przepełnionym lazarecie Fritz i Manfred wymuszają na Witzlandzie opatrzenie ciężko rannego kolegi w pierwszej kolejności. Za to wykroczenie kapitan Haller przenosi ich do batalionu karnego.
"Stalingrad" - TV4, godz. 21:00

David Aames jest młody, przystojny i bogaty. Gdy na jednym z przyjęć poznaje tajemniczą Sofię Serrano, porzuca dla niej dotychczasową kochankę, piękną Julię. Ta z zemsty powoduje wypadek samochodowy, w którym sama ginie i ciężko rani wiarołomnego kochanka. Zmasakrowana twarz, której stanu nie poprawiają kolejne operacje plastyczne, wpędza Davida w depresję. Chodzi w masce, przestaje się widywać nawet z Sofią. Stopniowo David traci kontakt z rzeczywistością.
"Vanilla Sky" - Polsat Film, godz. 21:00

Po serii życiowych niepowodzeń Deuce Bigalow jedzie do kolegi do Amsterdamu, gdzie ma zamiar doskonalić umiejętności żigolaka. Tam odkrywa istnienie tajnej elitarnej organizacji zrzeszającej męskie prostytutki, w rankingu której znajduje się na szarym końcu. Najlepsi uczniowie holenderskiej szkoły nie mogą spać spokojnie, bowiem na ich życie czyha seryjny morderca. Na skutek niefortunnego zbiegu okoliczności policja zaczyna podejrzewać, że jest nim kolega Deuce'a. W tej sytuacji przyjaciele rozpoczynają śledztwo.
"Boski żigolo w Europie" - TV Puls, godz. 21:45

Ślub Kornela, ornitologa, który dzięki telewizji zyskuje niespodziewaną popularność, z piosenkarką Alicją, gwiazdą muzyki pop, ma być jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich sezonu. Panna młoda ucieka jednak sprzed ołtarza, rzucając się na oczach zgromadzonych w ramiona Sebastiana Tretyna. Tak zaczyna się męska libacja, pełen niespodzianek wieczór frustratów, kobieciarzy i tych, którzy nie potrafią korzystać z męskiego uroku. Wszyscy próbują odpowiedzieć na odwieczne pytanie, czego naprawdę pragną kobiety.
"Testosteron" - TVN, godz. 22:35

Film o historii i reaktywacji zespołu "Miłość", jednej z najważniejszych polskich formacji jazzowych lat 90. XX wieku. Grupa powstała w kwietniu 1988 r. Ostatecznie rozwiązała się w 2002 r. 9 sierpnia 2009 r. reaktywowany z okazji Off Festivalu zespół zagrał koncert w Mysłowicach. Muzycy Tymon Tymański, Mikołaj Trzaska, Leszek Możdżer i Maciej Sikała spotykają się ponownie. Wspominają dawne czasy i dzieje grupy, próbują stworzyć nową muzykę oraz rozpocząć kolejny etap w historii formacji.
"Miłość" - Stopklatka TV, godz. 22:35

Alfie pasjonuje się miłosnymi podbojami. Otoczony pięknymi kobietami mężczyzna korzysta z każdej okazji do powiększenia listy kochanek. Nie podoba się to jego przyjaciołom, którzy chcieliby, żeby związał się z zakochaną w nim Julie, samotnie wychowującą dziecko. Alfie opamiętuje się dopiero wtedy, gdy swoim zachowaniem rani przyjaciela, Marlona, uwodząc jego dziewczynę.
"Alfie" - TVP2, godz. 23:35

Chris i Annie są wieloletnimi przyjaciółkami. Mąż jednej z nich umiera na białaczkę. Annie, choć zrozpaczona po stracie bliskiej osoby, postanawia działać na rzecz szpitala, by być pomocną innym chorym. Chris tymczasem wpada na pomysł, by na rok 2000 wydać kalendarz, z którego dochód zasiliłby konto szpitala. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że modelkami są kobiety w średnim wieku, sfotografowane przy codziennych czynnościach nago.
"Dziewczyny z kalendarzy" - Polsat, godz. 23:45

Franz Maurer, długoletni funkcjonariusz SB, zostaje przeniesiony do policji kryminalnej. Bierze udział w akcji skierowanej przeciwko międzynarodowej grupie przestępczej. Podczas działań, których celem jest ujęcie gangsterów, giną trzej policjanci z oddziału Franza. Oficer domyśla się, że na tak brawurowy krok mogli się zdobyć tylko dawni pracownicy SB. Maurer poprzysięga zemstę. Próbuje namówić do współpracy Ola, którego wyrzucono z policji. Nie wie, że dawny kolega ma już nowych zwierzchników i znalazł się po przeciwnej stronie.
"Psy" - TVN7, godz. 23:55

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 30.05.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×