Program telewizyjny na czwartek, 4.03.2021. Co obejrzeć w czwartek, 4 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 4 marca 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was świetne filmy i seriale! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 4.03.2021.

Multimedia

Program telewizyjny na czwartek, 4.03.2021. Co obejrzeć 4 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

W ponurej dzielnicy Roubaix dochodzi do brutalnego mordu na osiemdziesięcioletniej kobiecie. Sprawę próbuje wyjaśnić komisarz Yacoub Daoud. Pomaga mu niedoświadczony Louis Cotterel. Żmudne śledztwo toczy się wśród zakazanych zaułków miasta na rubieżach Francji. Podejrzane są dwie młode sąsiadki ofiary.
"Miłosierny" - Ale kino+, godz. 20:10

Billy McDonnen i Henry Sharp są doświadczonymi pięściarzami z Pittsburgha, którzy przed laty rywalizowali ze sobą na ringu. W 1983 roku, w przeddzień pojedynku, który miał rozstrzygnąć ich współzawodnictwo, Sharp ogłosił, że wycofuje się z zawodowego boksu. Po trzydziestu latach menedżer namawia ich do powrotu na ring i rozegrania ostatniej walki.
"Legendy ringu" - TVN 7, godz. 21:30

Detektyw Claude Chavasse został wynajęty do śledzenia pewnej kobiety podejrzewanej przez męża o zdradę. Claude odkrywa, że spekulacje mężczyzny są słuszne. Kochankiem kobiety jest amerykański bawidamek, Frank Flannagan. Zazdrosny mąż postanawia pozbyć się konkurenta. Flannagan zostaje jednak uprzedzony o planowanym na niego zamachu przez Ariane, córkę detektywa. Frank opuszcza Francję. Po roku powraca do Paryża. Postanawia dowiedzieć się czegoś o tajemniczej dziewczynie, która wybawiła go z kłopotów. Udaje się do biura detektywa Chavasse'a.
"Miłość po południu" - TVP Kultura, godz. 21:30

Jenna Rink jest zakompleksioną nastolatką, która za wszelką cenę pragnie akceptacji rówieśników. W dniu trzynastych urodzin, dzięki grze "Siedem minut w niebie" i wypowiedzeniu magicznego zaklęcia, zmienia się w atrakcyjną i pewną siebie trzydziestolatkę. Ma świetną pracę i imponujący apartament na Piątej Alei. W końcu jest popularna i lubiana. Jednak nie wszystko jest takie różowe, jak mogłoby się wydawać.
"Dziś 13, jutro 30" - TV 4, godz. 21:40

Dwuczęściowy dokument przedstawiający nowe spojrzenie na sukces i upadek oraz wielki powrót na szczyt światowej ikony, jaką jest Tiger Woods. Obraz przedstawia historię człowieka, którego poświęcenie i obsesja na punkcie gry w golfa przyniosły mu sławę i sukces. Dokument zawiera niepublikowane wcześniej wywiady, m.in. z jego pierwszą prawdziwą miłością, Diną Parr, i przerywającą milczenie Rachel Uchitel, bohaterką skandalu obyczajowego, który na zawsze zmienił życie Tigera.
"Tiger" - HBO, godz. 22:15

Alina i Marian wygrywają do spółki sporą sumę pieniędzy. Ivanka postanawia mieć dziecko. Ma jej w tym pomóc przyjaciel. Filip ryzykuje karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików. Stateczny profesor musi zadecydować, czy dla przyjaciela warto złamać zasady. Tymczasem zgrana grupa znajomych wyrusza w góry, gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.
"Po prostu przyjaźń" - TVN, godz. 22:35

W Berlinie Wschodnim ginie agent 009. Przed śmiercią dostarcza do brytyjskiej ambasady klejnot pochodzący z carskiej kolekcji. Okazuje się jednak, że diamentowe jajko jest falsyfikatem. Oryginał ma być wystawiony na sprzedaż w londyńskim domu aukcyjnym Sotheby's. Na kupnie klejnotu najbardziej zależy niejakiemu Kamalowi, który prowadzi interesy z rosyjskim generałem Orłowem. Agent 007 podąża za księciem do Delhi. Wkrótce odkrywa, że Orłow planuje eksplozję jądrową w amerykańskiej bazie sił powietrznych.
"Ośmiorniczka" - TVP 2, godz. 23:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 4.03.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×