Program telewizyjny na czwartek, 4.07.2019. Co obejrzeć 4 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w czwartek, 4.07.2019? W programie TV na czwartek m.in. "Przesyłka ekspresowa", "Za horyzontem", "Poznaj naszą rodzinkę", "Gruby i chudszy", "Randka w ciemno" oraz "Alibi.com". Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 4 lipca 2019!

Multimedia

Program tv na czwartek, 4.07.2019 r.:

Greg prowadzi firmę Alibi.com. Twierdzi, że to znakomity interes. Gdy z wzajemnością zakochuje się w pięknej Flo, szczęściu zaczyna zagrażać z pozoru drobiazg - kobieta najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Tymczasem Greg notorycznie kłamie, by ukryć to, czym zajmuje się zarobkowo. Wkrótce okazuje się, że ojciec Flo jest jednym z jego klientów. Greg musi zbudować piętrowe oszustwo, które w przypadku ujawnienia zniszczy jego miłość, szczęście i przynoszącą krociowe zyski firmę.
"Alibi.com" - TV Puls, godz. 20:00

Student college'u dowiaduje się, że ukochana dopuściła się zdrady. Załamany i rozżalony pisze do niej agresywny list, w którym oświadcza, że wszystko między nimi skończone. Przypadkowo odkrywa, że jego podejrzenia były bezpodstawne. Narzeczona dochowała mu wierności, tymczasem list został już wysłany. Dziewczyna mieszka na drugim końcu Stanów Zjednoczonych. Chłopak chce do niej dotrzeć, zanim przesyłka zostanie doręczona.
"Przesyłka ekspresowa" - TVN7, godz. 20:00

Kontynuacja filmu "Poznaj mojego tatę". Mija dziesięć lat od ślubu Pam i Grega. Jack Byrnes zaczyna darzyć zięcia uznaniem. Przed rodziną pojawiają się nowe problemy. Pam i Greg muszą zdobyć uznanie dyrektorki prywatnej szkoły, do której uczęszczają ich dzieci, uporać się z podejrzanym kierownikiem budowy nowego domu oraz z dziadkami Pam. Ponadto ich związek zostaje wystawiony na próbę za sprawą pięknej koleżanki z pracy Grega i dawnego chłopaka jego żony.
"Poznaj naszą rodzinkę" - TVN, godz. 20:05

Irlandia, rok 1892. Joseph Donnelly, ubogi farmer dzierżawiący ziemię od bezwzględnego barona, traci majątek. Postanawia zemścić się na sprawcy swojego nieszczęścia. Zamiast tego zostaje ranny i musi uciekać do Ameryki. W podróży towarzyszy mu zbuntowana córka barona, Shannon. Para trafia do Bostonu, gdzie Joseph zarabia na życie, biorąc udział w walkach bokserskich. Z czasem zaczyna pracę na kolei, lecz marzy o własnym kawałku ziemi. Razem z Shannon wyruszają do Oklahomy. Wierzą, że tam będą mogli się osiedlić.
"Za horyzontem" - TVP2, godz. 20:10

Kalifornia, koniec lat sześćdziesiątych XX w. Larry "Doc" Sportello, prywatny detektyw z Gordita Beach, ulega prośbie byłej dziewczyny, która prosi o pomoc w odnalezieniu jej kochanka, zaginionego biznesmena Michaela Wolfmanna. Doc zaczyna śledztwo i odkrywa tajemnice kalifornijskiego półświatka.
"Wada ukryta" - TVN7, godz. 21:55

16-letnia Andie po śmierci matki trafia pod opiekę jej przyjaciółki, Sary. Ku rozczarowaniu opiekunki Andie nie radzi sobie w szkole, całą uwagę i energię skupiając na tańcu, który wypełnia jej życie i marzenia. Dziewczyna większość czasu poświęca na próby, ćwiczenia oraz pokazy z grupą 4 1 0, która walczy o zwycięstwo w nielegalnym konkursie tańca ulicznego The Streets. Gdy Sarah postanawia odesłać podopieczną do ciotki, do Teksasu, kolega Andie namawia Sarę, by dziewczyna spróbowała dostać się do renomowanej szkoły tańca.
"Step Up II" - TVN, godz. 22:10

Genialny profesor chemii, Sherman Klump, prowadzi zajęcia na uniwersytecie. Z powodu tuszy i monstrualnego wyglądu jest onieśmielony i zagubiony, ma również kłopoty z funduszami na prowadzone przez siebie badania. Jedyną szansą jest zainteresowanie władz uczelni opracowywaną właśnie genetyczną metodą odchudzania. Przy okazji Klump ma nadzieję oczarować Carlę Purty, studentkę, w której się zakochał. Próbuje na sobie eliksir testowany na świnkach morskich. Eksperyment działa. Ale prócz figury zmienił się również charakter profesora.
"Gruby i chudszy" - TVN, godz. 22:30

Studentka psychologii Majka Linde nie może dojść do siebie po rozstaniu z żonatym biznesmenem Cezarym. Przyjaciółki Majki zgłaszają ją do telewizyjnego programu "Randka w ciemno". Udział w nim bierze również Karol, z którym Majka poznała się w niefortunnych okolicznościach. Los sprawia, że Majka i Karol wygrywają tygodniowy rejs luksusowym jachtem po Lazurowym Wybrzeżu. W wyprawie towarzyszą im przebojowa dziennikarka Kinga oraz kamerzysta. Zauroczony urodą i osobowością Majki Karol postanawia zdobyć jej serce.
"Randka w ciemno" - TVP2, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 4.07.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×