Program telewizyjny na czwartek, 4.10.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na czwartek - co obejrzeć 4 października w telewizji? Przed nami nowy odcinek serialu "Przyjaciółki" oraz programu "Nasz nowy dom". Oprócz tego filmy: "Pan i pani Killer", "Mr Nobody" i "Killer". Na tym jednak nie koniec. Sprawdź nasz program tv na czwartek!

Multimedia

Program tv na czwartek, 4 października 2018 r.:

W 5. odcinku 11. sezonu programu "Nasz nowy dom" poznamy dramatyczną historię pana Ferdynanda z Nowej Wsi, który samotnie wychowywał swoją córkę Agatkę. Mama dziewczynki odeszła od rodziny, a mężczyźnie pomagała babcia Agatki. Po jej śmierci dziewczynka trafiła do domu dziecka, bo sad uznał, że warunki w domu nie pozwalają na wychowywanie tam dziecka.
"Nasz nowy dom" odcinek 5. - Polsat, godz. 20:05

Metamorfoza domu w Nowej Wsi! Zobacz, jak zmieni się dom pana Ferdynanda! [ZDJĘCIA PRZED I PO]Zobacz więcej

Gemma Foster wiedzie spokojne życie. Jest szanowanym lekarzem, ma kochającego męża Simona i syna Toma oraz dobrą pracę. Mąż jest człowiekiem interesu, dużo pracuje i często nie ma go w domu. Pewnego dnia Gemma znajduje na szaliku męża długi jasny włos. Zaniepokojona zaczyna zwracać uwagę na różne drobiazgi, które mogą wskazywać na zdradę. Gemma każe jednej ze swoich pacjentek śledzić męża w zamian za przepisanie środków nasennych...
"Doktor Foster odcinek 1. - TVP2, godz. 20:35

Anka przechodzi trudne momenty w pracy. Jest szantażowana przez współpracowników. Strzelecka martwi się, czy Julka podejmuje dobrą decyzję, wracając do Rafała. Paweł nie wspiera jej. Anka zaczyna podejrzewać, że Paweł znowu pije. Zuza robi wszystko, by choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Dużo pracuje. Wciąż nic nie mówi Jaśkowi i Stefie o diagnozie. Inga jest zniesmaczona romansem Andrzeja...
"Przyjaciółki" odcinek 5. sezon 12. - Polsat, godz. 21:10

Dorota nakrywa Eryka z tajemniczą blondynką! Biznesmen ją zdradza? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jen Kornfeldt pracuje w branży komputerowej. Po rozstaniu z ukochanym przestała wierzyć, że kiedykolwiek jeszcze się zakocha. Pewnego dnia rodzice proponują jej wspólne wakacje na Riwierze Francuskiej. W Nicei Jen poznaje inżyniera Spencera Aimesa. Romans przekształca się w trwały związek. Po trzech latach małżeństwa przeszłość Spencera daje o sobie znać w dniu jego trzydziestych urodzin. Jen odkrywa, że mąż był tajnym agentem służb wywiadowczych do zadań specjalnych. Wycofał się z branży, ale mocodawcy nie zaakceptowali jego decyzji.
"Pan i pani Killer" - TVP2, godz. 21:40

Nemo Nobody budzi się w 2092 r. Ma 118 lat, jest ostatnim śmiertelnikiem na Ziemi. Ludzie skolonizowali Marsa i wygrali walkę z chorobami. Starzec wzbudza powszechne zainteresowanie. Tymczasem Nemo twierdzi, że jest rok 2009, a on ma 34 lata i wiedzie życie z żoną Elise oraz trojgiem dzieci. Psychiatra hipnotyzuje mężczyznę, aby wywołać wspomnienia. Okazuje się, że życie Nobody'ego toczyło się w kilku światach, które łączy osoba Anny - jego prawdziwej miłości. Chcąc wrócić do dawnego życia, Nemo musi znaleźć odpowiedzi na kilka pytań.
"Mr Nobody" - Ale kino+, godz. 22:20

Nieśmiały i zagubiony 30-letni taksówkarz Jurek K. uważa się za pechowca i nieudacznika. Zdarza się jednak coś, co zmienia jego życie. Niezwykłe podobieństwo do płatnego zabójcy o pseudonimie Kiler sprawia, że Jurek zostaje aresztowany. Międzynarodowa sława kryminalisty zyskuje mu podziw i szacunek ludzi, z którymi przychodzi mu dzielić celę, policjantów i więziennej służby. Spotyka się też z zainteresowaniem płci przeciwnej. Gdy zostaje odbity przez gangsterów, którzy żądają od niego wykonania brudnej roboty, postanawia działać.
"Killer" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 4.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×