Program telewizyjny na czwartek, 5,12.2019. Co obejrzeć 5 grudnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Czas na czwartek, 5 grudnia 2019 roku. Dzisiaj czeka na was ogromna uczta filmowa i istny komediowy maraton! Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdźcie, co warto obejrzeć dzisiaj w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 5.12.2019.

Multimedia

Program tv na czwartek, 5 grudnia 2019 r.:

Współczesny Iran. Reza był kiedyś wykładowcą uniwersyteckim. Po przeprowadzce na wieś mężczyzna wiedzie spokojne życie hodowcy ryb słodkowodnych. Do czasu, gdy pojawia się duża prywatna firma powiązana z rządem, chcąca zmusić Rezę do porzucenia działalności. Sąsiad rodziny, Abbas, truje hodowane przez Rezę ryby. Dochodzi do konfrontacji. Abbas zeznaje w sądzie, że sąsiad złamał mu rękę. Reza musi walczyć ze skorumpowaną machiną administracyjną, aby dowieść swojej niewinności i zabezpieczyć przyszłość bliskich.
"Uczciwy człowiek" - Ale kino+, godz. 20:10

Przyjaciele, Emma i Adam, spotykają się po latach rozłąki. Niebawem okazuje się, że wciąż łączą ich bliskie relacje. Spędzają romantyczną noc. Oboje obawiają się, że kontakty seksualne odbiją się niekorzystnie na ich przyjaźni. Postanawiają zawrzeć układ, w którym związek seksualny oparty jest na braku jakichkolwiek zobowiązań. Wkrótce zdają sobie sprawę z tego, że dotrzymanie obietnicy jest niełatwe.
"Sex Story" - Polsat, godz. 20:15

Romain Faubert jest fotografem pracującym dla twórców słownika medycznego. Praca ta utwierdza go w przekonaniu, że jego organizm jest siedliskiem chorób. Jedyną osobą, która jest w stanie znieść hipochondrię Romaina, jest jego lekarz - dr Dimitri Zvenka. By ratować małżeństwo, dr Zvenka postanawia znaleźć Faubertowi kobietę, która będzie w stanie zająć się jego urojonymi chorobami w pełnym wymiarze godzin. W wyniku pomyłki Romain wpada w oko siostrze doktora, dlatego Zvenka musi wprowadzić w życie własny plan wyleczenia przyjaciela.
"Przychodzi facet do lekarza" - TVP2, godz. 20:45

Po tym jak nie udało mu się dostać na żadną z uczelni, Bartleby postanawia założyć z kolegami fikcyjny uniwersytet, żeby oszukać swoich rodziców. Mistyfikacja okazuje się jednak zbyt wiarygodna, gdy zostają zasypani zgłoszeniami od dziesiątek kandydatów na studia. Bartleby musi zapewnić wszystkim wyższe wykształcenie i zdobyć serce dziewczyny, która mu się podoba.
"Przyjęty" - TV 4, godz. 21:00

Obraz przedstawia niezwykłą historię i dziedzictwo słynnego nowojorskiego teatru Apollo. Miejsce powstało 85 lat temu i na początku działalności było schronieniem dla zmarginalizowanych artystów. Z czasem stało się jednak prestiżową placówką kulturalną. Film łączy materiały archiwalne, zakulisowe nagrania typu vérité przedstawiające zespół prowadzący teatr oraz wywiady z artystami, takimi jak Common, Jamie Foxx, Savion Glover, Patti LaBelle, Smokey Robinson i Pharrell Williams.
"Teatr Apollo" - HBO, godz. 21:50

Georgie Dwyer i doktor Phillip Hamilton za kilka dni mają się pobrać. Georgie ma wątpliwości, czy podjęła słuszną decyzję. Nie wie, czy chce spędzić z Phillipem resztę życia. Jej rodzice są zachwyceni, że córka w końcu zdecydowała się na ślub. Tymczasem Georgie poznaje przystojnego architekta Luke'a i ulega jego czarowi.
"Zapraszamy na ślub" - TVP2, godz. 22:45

Atrakcyjna autorka kryminałów podczas randki spotyka swojego byłego chłopaka. Pewne małżeństwo w drodze powrotnej z wakacji wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy w życiu pali marihuanę, a dziewczyna ryzykuje, że zostanie zdemaskowana jako gwiazda porno. Panna młoda rodzi na własnym weselu, a z pomocą przychodzi jej psi psycholog. W tym czasie obsługujący przyjęcie kelner próbuje uratować planetę.
"Atak paniki" - Polsat, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 5.12.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×