Program telewizyjny na czwartek, 6.05.2021. Co obejrzeć w czwartek, 6 maja w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 6 maja 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czeka na was maraton naprawdę mocnego kina! Swoje filmy zaprezentuje jeden z najlepszych francuskich reżyserów, François Ozon, a Chloë Grace Moretz sprawdzi się w czarnej komedii! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 6.05.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 6 maja 2021 r.:

Znudzony pracą nauczyciela niespełniony pisarz Germain rozpoczyna nauczanie nowej klasy renomowanego liceum. Sprawdzając prace uczniów, zwraca uwagę na wypracowanie 16-letniego Claude'a, który opisuje wizytę w domu kolegi. Chłopiec wkracza w życie obcej rodziny, przelewa na papier wszystko, co udaje mu się zaobserwować. Germain wraz z żoną, Jeanne, ulegają fascynacji nieprzeciętnym talentem pisarskim chłopaka. Nie mogą doczekać się kolejnych tekstów. Wkrótce relacja łącząca nauczyciela i ucznia wymyka się spod kontroli.
"U niej w domu" - Ale kino+, godz. 20:25

Żaden dobry uczynek nie pozostanie bez kary. Przekonuje się o tym młoda Frances, która oddaje znalezioną w metrze torebkę prawowitej właścicielce, starszej kobiecie. Greta okazuje się złaknioną towarzystwa psychopatką. Zaczyna prześladować Frances.
"Greta" - CANAL+, godz. 21:00

Introwertyczna Beca rozpoczyna pierwszy rok studiów. Nie ma ochoty na integrowanie się z innymi studentami, ale postanawia przyłączyć się do grupy wokalnej Bellas. Dziewczyny śpiewają a cappella. Beca wnosi do zespołu sporą dawkę energii, dzięki czemu Bellas podejmują rywalizację z męskim chórem.
"Pitch Perfect" - TVN 7, godz. 21:30

Pisarka Frances w czasie sprawy rozwodowej traci ukochany dom na rzecz byłego męża. Aby nie poddać się depresji, wyjeżdża z San Francisco na wycieczkę do Włoch. Pod wpływem nagłego impulsu kupuje dom w malowniczej miejscowości pod Cortoną. Marzy o przywróceniu dawnej świetności zapuszczonej posiadłości. Zatrudnia robotników z Polski, którzy mają tego dokonać. Świat małego miasteczka okazuje się lekarstwem na zbolałą duszę kobiety. Amerykanka czuje, że w Toskanii znalazła swoje miejsce na ziemi.
"Pod słońcem Toskanii" - Polsat, godz. 22:05

Alexandre Guérin jest dorosłym mężczyzną, ma żonę oraz pięcioro dzieci. Pewnego razu spostrzega w kościele księdza Bernarda Preynata. Duchowny, który wrócił teraz do Lyonu, w przeszłości molestował dzieci. Alexandre był jedną z ofiar i jest zszokowany, widząc księdza wciąż pełniącego ważną funkcję w strukturach kościelnych. W pojedynkę jest bezsilny, jego zeznania nie mają większego znaczenia. Alexandre postanawia odnaleźć innych mężczyzn skrzywdzonych w dzieciństwie przez księdza, by doprowadzić do ukarania go przez wymiar sprawiedliwości.
"Dzięki Bogu" - Ale kino+, godz. 22:20

Tomasz Adamczyk (Marek Kondrat) postanawia odejść z branży spożywczej. Pewnego dnia, gdy ulega wypadkowi samochodowemu, odnajdują go byli pracownicy upadłego PGR-u. Bezrobotni porywają Tomasza. Żądają też okupu w wysokości miliarda złotych.
"Pieniądze to nie wszystko" - TVN, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 6.05.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×