Program telewizyjny na czwartek, 6.06.2019. Co obejrzeć dziś w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na czwartek zdominowały komedie. Wśród telewizyjnych propozycji na 6 czerwca m.in. "Jak się pozbyć cellulitu", "Zakonnica w przebraniu" czy "Wojna państwa Rose". Sprawdź nasz program tv na czwartek, 6.06.2019. Podpowiadamy, co obejrzeć dziś w TV!

Multimedia

Program tv na czwartek, 6.06.2019 r.:

Deloris, czarnoskóra piosenkarka, jest świadkiem zabójstwa jednego z pracowników klubu nocnego, dokonanego przez szefa lokalu, który jest jej narzeczonym. Policja obejmuje kobietę programem ochrony świadków. Dla bezpieczeństwa Deloris zostaje umieszczona w klasztorze. Pojawienie się kontrowersyjnej artystki wśród nobliwych sióstr wprowadza sporo zamieszania. Kobieta burzy klasztorny spokój i ascezę, co wywołuje dezaprobatę matki przełożonej. Tymczasem gangster nie rezygnuje z poszukiwań zbiegłej narzeczonej.
"Zakonnica w przebraniu" - TV Puls, godz. 20:00

Państwo Rose, Oliver i Barbara, są małżeństwem z 18-letnim stażem. Gdy postanawiają się rozwieść, okazuje się, że nie będzie to łatwą sprawą. Żadne z nich nie zamierza ustąpić i nie chce zrezygnować z pięknego domu, którego się wspólnie dorobili. Konflikt przeradza się stopniowo w prawdziwą wojnę. Z czasem staje się jasne, że adwokat Gavin D'Amato, prowadzący ich sprawę rozwodową, nie może się czuć bezpieczny.
"Wojna państwa Rose" - Stopklatka TV, godz. 20:00

17-letnia Isabella Swan po rozwodzie rodziców zamieszkuje z ojcem. W nowej szkole poznaje Edwarda Cullena, który z nikim nie chce nawiązać bliższej znajomości. Zaintrygowana Bella nie zważa na jego ostrzeżenia, by trzymała się z daleka. W końcu chłopak wyznaje jej, że jest wampirem i od wieków żywi się krwią zwierząt. Wyjawienie prawdy sprawia, że zauroczenie nastolatki przeradza się w płomienne uczucie. Edward również zakochuje się w dziewczynie. Ich miłości zagraża jednak drapieżny instynkt, który chłopakowi coraz trudniej zwalczyć.
"Zmierzch" - Polsat, godz. 20:10

W Bukareszcie spotykają się krewni zmarłego czterdzieści dni wcześniej mężczyzny. Podczas rodzinnego spotkania na jaw wychodzą dawne urazy i skrywane tajemnice. Okazuje się, że zmarły lekarz, nestor rodu, był tylko z pozoru uczciwym człowiekiem. Dzieci zmarłego muszą uporządkować wspomnienia o ojcu, a także wzajemne relacje. Źródłem napięć między bliskimi są m.in. różnice w poglądach politycznych.
"Sieranevada" - Ale kino+, godz. 20:10

Ewa i Maja poznają w luksusowym SPA sympatyczną masażystkę, Kornelię. Kobiety szybko się ze sobą zaprzyjaźniają. Kornelia wciąga koleżanki w tajemniczą intrygę, której celem jest ukaranie seryjnego mordercy. Okazuje się, że walka o sprawiedliwość jest dużo ciekawsza niż próby pozbycia się niechcianego cellulitu.
"Jak się pozbyć cellulitu" - TVN, godz. 22:30

42-letni Lester Burnham przeżywa kryzys wieku średniego. Dobry samochód, piękny dom i urządzony z klasą ogród przestają go cieszyć. Nie potrafi już porozumieć się z żoną, dla której osiągnięcie sukcesu zawodowego jest najważniejsze. Nastoletnia córka, przeżywająca młodzieńcze frustracje, stroni od jego towarzystwa. Problemy zawodowe przepełniają kielich goryczy. Lester postanawia się zmienić, odnaleźć sens i radość życia. Jedną z szans na odmianę wydaje się flirt z koleżanką córki.
"American Beauty" - Polsat, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 6.06.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×