Program telewizyjny na czwartek, 6.08.2020. Co obejrzeć 6 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Oto program telewizyjny na 6 sierpnia. W czwartek w tv mnóstwo komedii m.in. "Taxi II", "Nie kłam, kochanie" czy "Na pewno, być może". Sprawdź, co warto obejrzeć dziś wieczorem. Tak prezentuje się program tv na czwartek, 6.08.2020.

Multimedia

Program tv na czwartek, 6 sierpnia 2020 r.:

Ania studiuje architekturę zieleni. Jest wrażliwa i nieśmiała. Ostatnio jej myśli zaprząta przystojny mężczyzna z eleganckiego budynku, w którym dziewczyna pielęgnuje zieleń. Marcin ma intratną posadę w banku i nie wątpi w swe możliwości. Wyznaje zasadę, że kłamstwo pozwala uniknąć wielu problemów, więc często wykorzystuje je w relacjach z kobietami. Zauroczenie Ani zbiega się w czasie z finansową katastrofą zamożnego playboya. Uratować może go tylko bogata ciotka Nela, która wsparłaby młodzieńca, gdyby przedstawił jej swoją żonę.
"Nie kłam, kochanie" - Polsat, godz. 20:00

Sally i Gillian wcześnie straciły rodziców. Ich wychowaniem zajęły się ciotki, Jet i Frances. Od najmłodszych lat dziewczynki zdawały sobie sprawę, że różnią się od rówieśników. Ciotki je rozpieszczały i pozwalały im uprawiać magię, która w rodzinie przekazywana była z pokolenia na pokolenie. Nie wiedzą, że kobiety z rodu Owensów nie mogą się nigdy zakochać, gdyż grozi im wtedy śmiertelne niebezpieczeństwo. Sally chce zerwać z tradycją, żyć jak zwykła dziewczyna. Gillian chętnie korzysta z czarów, by uwodzić i porzucać kolejnych kochanków.
"Totalna magia" - TVN7, godz. 20:00

Przebojowa, pełna dynamicznej akcji komedia według scenariusza Luca Bessona. Przybyły z wizytą do Francji japoński minister obrony zostaje porwany przez jakuzę. Policjant Emilien i Daniel Morales, taksówkarz, któremu umiejętności mogliby pozazdrościć rajdowi kierowcy, rozpoczynają ekstremalny pościg za bandytami, którzy razem z ministrem uprowadzili ukochaną Emiliena.
"Taxi II" - TV Puls, godz. 20:00

USA, lata 50. XX w. April i Frank Wheelerowie są z pozoru szczęśliwym małżeństwem mieszkającym z dwójką dzieci na przedmieściach w stanie Connecticut. Oboje nie mogą pogodzić się z faktem, że zostali wtłoczeni w bezbarwną małomiasteczkową społeczność. April często wraca wspomnieniami do dni, kiedy mogła wybrać karierę aktorską. Frank ma dobrze płatną, lecz nudną pracę. Przeciętność rodzi w nich frustrację i zaczyna niszczyć wzajemne uczucie. Zdeterminowana April proponuje mężowi przeprowadzkę do Paryża.
'Droga do szczęścia" - TVP2, godz. 20;10

10-letnia Maya wypytuje ojca o historię miłości rodziców. Will opowiada o serii romantycznych związków z trzema kobietami, ale w ramach zagadki zmienia ich imiona, by Maya sama odgadła, która z nich jest jej matką. Opowieść zaczyna się na początku lat 90., gdy młody Hayes opuszcza rodzinne Wisconsin, a wraz z nim szkolną miłość - Emily. Udaje się z zamiarem rozpoczęcia kariery politycznej do Nowego Jorku, gdzie angażuje się w kampanię prezydencką Billa Clintona. W jego życiu pojawiają się kolejne kobiety.
"Na pewno, być może" - TVN, godz. 22:00

Małżonkowie George i Nina mieszkają w Kalifornii na przedmieściach Los Angeles, w dużym domu, w którym zawsze panują harmonia i spokój. Mają dwoje dzieci - syna Matty'ego i starszą, 22-letnią już córkę Annie, która właśnie wraca z Europy, dokąd wyjechała na studia. Annie zaskakuje rodzinę wielką nowiną. Okazuje się, że jest zaręczona z Bryanem MacKenzie, Amerykaninem, którego poznała we Włoszech. Wiadomość o rychłym ślubie dezorganizuje ułożone życie George'a, który nie potrafi się odnaleźć w nowej sytuacji.
"Ojciec panny młodej" - Polsat, godz. 22:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 6.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×