Program telewizyjny na czwartek, 7.12.2021. Co obejrzeć 7 stycznia w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w tv w czwartek, 7 stycznia? W programie na czwartek polskie komedie: "Jak się pozbyć cellulitu" i "Słaba płeć?" oraz Sean Connery w roli Jamesa Bonda w filmie "Żyje się tylko dwa razy". Sprawdź program tv na czwartek, 7.12.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 7 stycznia 2021 r.:

Zośka Suczyńska (Olga Bołądź) jest piękna, młoda i wykształcona. Dobrze ubrana, jeżdżąca luksusowym samochodem i bezwzględna wobec facetów – twarda babka, która wyznacza zasady. Pojęcie kredyt wydaje się jej być obce – w końcu tak ciężko pracuje, że może pozwolić sobie na zakup apartamentu w Wilanowie: ponad 300 metrów kwadratowych i taras z… widokiem na bagna!
"Słaba płeć?" - Polsat, godz. 20:00

Rachel to rozważna młoda kobieta, która wytrwale poszukuje partnera. Pewnego dnia, po przyjęciu urodzinowym z okazji trzydziestych urodzin, budzi się w łóżku z przystojnym mężczyzną. Stwierdza, że jest to narzeczony jej najlepszej przyjaciółki. Rachel chciałaby zapomnieć o tym wydarzeniu, lecz przekonuje się, że jest w mężczyźnie zakochana.
"Pożyczony narzeczony" - TV Puls, godz. 20:00

Ewa i Maja poznają w luksusowym SPA sympatyczną masażystkę, Kornelię. Kobiety szybko się ze sobą zaprzyjaźniają. Kornelia wciąga koleżanki w tajemniczą intrygę, której celem jest ukaranie seryjnego mordercy. Okazuje się, że walka o sprawiedliwość jest dużo ciekawsza niż próby pozbycia się niechcianego cellulitu.
"Jak się pozbyć cellulitu" - TVN7, godz. 20:30

Diana i David są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest agentką nieruchomości, a on idealistycznym architektem, który zbudował dla nich dom nad oceanem. Gdy David nagle traci pracę, para nie jest w stanie spłacić kredytu hipotecznego. Zdesperowani, decydują się pożyczyć pieniądze i jechać do Las Vegas. Początkowo wygrywają 25 tysięcy dolarów, lecz w końcu tracą wszystko. Niespodziewanie Diana wpada w oko miliarderowi Johnowi Gage'owi, który składa jej niemoralną propozycję.
"Niemoralna propozycja" - Polsat, godz. 22:10

Introwertyczna Beca rozpoczyna pierwszy rok studiów. Nie ma ochoty na integrowanie się z innymi studentami, ale postanawia przyłączyć się do grupy wokalnej Bellas. Dziewczyny śpiewają a cappella. Beca wnosi do zespołu sporą dawkę energii, dzięki czemu Bellas podejmują rywalizację z męskim chórem.
"Pitch Perfect" - TVN, godz. 22:30

Stany Zjednoczone i Związek Radziecki stają na skraju konfliktu zbrojnego, gdy amerykańska rakieta przenosząca ładunki nuklearne znika w niewyjaśnionych okolicznościach po wylądowaniu w Japonii. Brytyjskie służby wywiadowcze wysyłają agenta Jamesa Bonda na Daleki Wschód, by przeprowadził śledztwo w sprawie kradzieży rakiety. Niebawem okazuje się, że winnym zaistniałej sytuacji jest demoniczny przestępca Ernst Stavro Blofeld, opętany pragnieniem wywołania III wojny światowej. Trop prowadzi agenta 007 do fabryki chemicznej Osato.
"Żyje się tylko dwa razy" - TVP2, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 07.01.2021>>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×