Program telewizyjny na czwartek, 8.04.2021. Co obejrzeć 8 kwietnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 8 kwietnia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji pełne ironii SF, mądra komedia i bondowska klasyka. Sprawdźcie, co warto obejrzeć dzisiaj w TV! Oto program telewizyjny na czwartek, 8.04.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 8 kwietnia 2021 r.:

Katarzyna Ruszczyc dziedziczy dom po śmierci ojca, leśniczego Antoniego. Kobieta odkrywa rodzinne tajemnice z przeszłości. Musi podjąć decyzję, czy nadal ukrywać sekrety, czy spróbować wyjaśnić nierozwiązane sprawy sprzed lat.
"Leśniczówka" odcinek 370 - TVP 1, godz. 20:30

Zuza całą swoją uwagę zwraca w kierunku rozwiązania problemów rozwojowych Krzysia. Po raz pierwszy to nie praca jest najważniejsza. Cały jej grafik jest dostosowany do licznych zajęć i terapii syna. Natomiast Inga stara się unikać kontaktu z Sajmonem jak tylko może. Zablokowała jego numer w telefonie, nie chce chodzić z Marysią na akrobatykę. Liczy, że młody trener w końcu się zniechęci. Mężczyzna nie daje się tak łatwo zbyć, odwiedza Ingę w nail barze, gdzie wpada na jej przyjaciółki... Po rozmowie z Elą Patrycja bije się z myślami - nie jest pewna czy dobrze zrobiła, zrywając z Arturem. Opiekun drugiego roku na Akademii odwiedza Pawła w jego gabinecie. W sugestywny sposób daje Pawłowi do zrozumienia, że powinien zrezygnować z wykładania. W przeciwnym razie może ucierpieć jego reputacja. "Przyjaciółki" odcinek 200 - Polsat, godz. 21:05

W stronę Ziemi podążają eskadry latających talerzy z Marsa. Ich załoga to zielone stwory, których celem jest niszczenie wszystkiego, co żyje. Zaalarmowani informacjami o pojawieniu się obcych statków kosmicznych Ziemianie gorączkowo przygotowują się na przyjęcie gości. Ich wyobrażenia o celu wizyty znacznie odbiegają od tego, co mają im do zaproponowania Marsjanie. Doradcy prezydenta, z racji odmiennych poglądów, nie mogą przyjąć jednej strategii zachowania wobec najeźdźców. "Marsjanie atakują!" - TVN 7, godz. 21:30

Shaun Murphy, młody autystyczny chirurg cierpiący na zespół sawanta, pracuje na oddziale chirurgii prestiżowego szpitala.
"The Good Doctor" - TVP 2, godz. 22:50

Helen Harris wiedzie żywot modelki, której jedyną troską są pokazy mody i imprezy z udziałem nowojorskiej elity. Pewnego dnia wydarza się tragedia. Jej siostra i szwagier giną w wypadku samochodowym, osierocając trójkę dzieci. Ku zaskoczeniu Helen obowiązek opieki nad 15-letnią Audrey, 10-letnim Kennym i 5-letnią Sarą spada właśnie na nią. Helen ambitnie podchodzi do zadania. Zamierza wszystkim udowodnić, że potrafi być odpowiedzialną mamą. Pomocną dłoń wyciągają do niej starsza siostra i bardzo miły pastor, Dan Parker.
"Mama na obcasach" - Polsat, godz. 23:10

Niedługo po ślubie żona Felixa Leitera zostaje zamordowana, a sam Felix zostaje okrutnie okaleczony przez swojego największego wroga, narkotykowego bossa Franza Sancheza. James Bond wyrusza z misją, aby pomścić starego przyjaciela i ignoruje rozkaz "M", która cofa jego "licencję na zabijanie". Z pomocą agentki CIA Pam Bouvier Bond dąży do konfrontacji z Sanchezem i szykuje się do walki z jego skorumpowanym rządem w Ameryce Południowej.
"Licencja na zabijanie" - TVP 2, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 8.04.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×