Program telewizyjny na Dzień Dziecka, wtorek, 1.06.2021. Co obejrzeć w Dzień Dziecka w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Dzisiaj Dzień Dziecka! Co obejrzeć dzisiaj w TV? Film? Serial? Program rozrywkowy? Wybierzcie sami! Oto program telewizyjny na Dzień Dziecka, 1 czerwca 2021 roku. Co obejrzeć 1.0.6.2021? Sprawdźcie!

Multimedia

Program tv na Dzień Dziecka, wtorek, 1 czerwca 2021 r.:

Lew Alex jest główną atrakcją nowojorskiego ZOO. Widowiskowo potrząsa grzywą i wspaniale ryczy, lecz nad polowanie przedkłada porcjowane mięso. Uwielbia publiczność, lubi wybieg z widokiem na park i dobrze się czuje wśród przyjaciół - zebry Marty'ego, hipopotamicy Glorii i żyrafy Melmana. Marty nie podziela jego entuzjazmu dla życia w niewoli. Postanawia uciec, co wpędza w kłopoty wszystkich przyjaciół. Ci, poszukując zbiega, trafiają na pokład statku, który dopływa na Madagaskar. Życie na wolności okazuje się szkołą przetrwania.
"Madagaskar" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Jack Sparrow nie ustaje w poszukiwaniach źródła młodości. Przed kolejną wyprawą zostaje pojmany przez Anglików. Chcą oni, by dołączył do dowodzonej przez jego wroga, Hectora Barbossę, rządowej ekspedycji, która także chce odnaleźć mityczne źródło. Jackowi udaje się uciec, ale to dopiero początek niesamowitych przygód, które go czekają. W portowej tawernie spotyka dawną znajomą, Angelikę, córkę okrutnego pirata, Czarnobrodego. Kobieta i jej ojciec postanawiają wykorzystać Jacka i z jego pomocą dotrzeć do źródła młodości.
"Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" - Polsat, godz. 20:05

Frida jest niepokorną nastolatką, w szkole ma opinię outsiderki. Marius osiąga dobre wyniki w nauce i sporcie. Nastolatkowie mają razem się uczyć. Okazuje się, że przeciwieństwa się przyciągają. Film Martina Lunda opowiada o uległości i nonkonformizmie.
"Psycholka" - Ale kino+, godz. 20:10

Polacy i Rosjanie zagrają towarzysko we Wrocławiu. Piłkarze obu drużyn przygotowują się do startu w turnieju europejskiego czempionatu. Biało-Czerwoni i zawodnicy Sbornej dwukrotnie zmierzyli się w dwudziestym pierwszym wieku. W 2008 roku zremisowali 2:2 w pojedynku towarzyskim, a w 2012 zremisowali 1:1 w pojedynku fazy grupowej mistrzostw Europy. Tym razem chyba będą grać dość ostrożnie, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek przed rozpoczęciem ME.
Mecz Polska - Rosja - TVP 1, godz. 20:35

Pan Lis porzucił przestępcze życie po nieudanym napadzie na fermę i zajął się pisaniem artykułów do gazety. Ma dość uczciwego, nudnego życia. Planuje zatem skok na trzy duże gospodarstwa, którymi zarządzają bardzo agresywni i mściwi ludzie: Franklin Bean, Walter Boggis i Nathan Bunce. W okolicy krążą o nich przerażające pogłoski. Panu Lis i jego kompan, opos, dokonują trzech udanych grabieży. Farmerzy planują zemstę.
"Fantastyczny Pan Lis" - TVP Kultura, godz. 20:50

Dalsze losy Adasia Miauczyńskiego z poprzednich filmów Marka Koterskiego "Dom wariatów", "Nic śmiesznego", "Ajlawju" i "Dzień świra". W rolach głównych znakomite kreacje aktorskie - jako Adaś w przeszłości i dziś - stworzyli Andrzej Chyra i Marek Kondrat. Wspomnienia Sylwka związane z ojcem, przeplatają się ze wspomnieniami samego Adama, narzucając obraz czarnej sztafety pokoleń.
"Wszyscy jesteśmy Chrystusami" - TV 4, godz. 21:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na wtorek, 1.06.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×