Program telewizyjny na dziś, 23.08.2018. Co obejrzeć w czwartek w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na czwartek, 23 sierpnia - co dziś obejrzeć w tv? Ten dzień upłynie pod znakiem komedii - w telewizji Eddie Murphy oraz bezwzględna Olga Bołądź. Oprócz tego "Baby Driver", czyli jeden z najlepszych filmów sensacyjnych ubiegłego roku! Sprawdź nasz program tv na czwartek, 23 sierpnia!

Multimedia

Program tv na czwartek, 23 sierpnia 2018 r.:

Zośka Suczyńska (Olga Bołądź) jest piękna, młoda i wykształcona. Dobrze ubrana, jeżdżąca luksusowym samochodem i bezwzględna wobec facetów – twarda babka, która wyznacza zasady. Pojęcie kredyt wydaje się jej być obce – w końcu tak ciężko pracuje, że może pozwolić sobie na zakup apartamentu w Wilanowie: ponad 300 metrów kwadratowych i taras z… widokiem na bagna!
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Słaba płeć?" - Polsat, godz. 20:00

Raz na tysiąc lat w Tybecie rodzi się "złote dziecko", dzięki któremu na świecie może zapanować pokój. Za każdym razem szatan próbuje je porwać. Zawsze musi znaleźć się jakiś śmiałek, który z narażeniem życia będzie bronił cudownego dziecka. Tym razem ten zaszczyt spotkał detektywa Chandlera, specjalizującego się w odnajdywaniu dzieci, które uciekły z domu. Pewnego dnia zjawia się u niego Tybetanka Kee Nang, aby zabrać go do Chin, gdzie mają odszukać dziecko porwane przez siły zła.
"Złote dziecko" - TVN 7, godz. 20:00

Baby jest utalentowanym młodym kierowcą, który zarabia na życie, biorąc udział w napadach. Jego zadanie jest zawsze takie samo - jak najszybsze zabranie ekipy z miejsca zdarzenia. Wielką pasją chłopaka jest muzyka. Kiedy poznaje dziewczynę marzeń - Deborah - postanawia porzucić działalność przestępczą i zacząć żyć normalnie. Szybko okaże się, że nie będzie to takie łatwe. Szef mafii zmusza go do udziału w jeszcze jednym skoku.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Baby Driver" - HBO, godz. 20:10

Przerażona Nina współpracuje z policją - niestety, nie potrafi wskazać gdzie jest Olga i Staś. Tymczasem Tadeusiakowa, będąc w fatalnym stanie psychicznym, zabiera syna do lasu i zostawia go tam! Janusz proponuje Dance wieczorną ucztę przy świecach - w domowym zaciszu. Zimińska jest pełna obaw - zdaje sobie sprawę, że to przejście w kolejny etap intymności ich związku. Nie jest pewna, czy jest gotowa na seks z Januszem! Klara podstępem zdobywa zgodę ojca na treningi. Nieświadomy niczego Norbert jest z niej dumny. Tymczasem u Sandry również następuje przełom - dociera do niej, że rozpacz po zdradzie Michela nie ma sensu! Pomaga jej w tym Miłosz.
"Na Wspólnej" odcinek 2733. - TVN, godz. 20:15

"Marian! Tu jest jakby luksusowo", czyli najlepsze cytaty z serii "Kogel-mogel" Zobacz więcej

Paryż, rok 1662. Czwórka muszkieterów zmieniła tryb życia. Atos wychowuje syna, Raoula, Aramis został generałem zakonu jezuitów, Portos korzysta z życia, jedynie d'Artagnan nadal służy królowi. Ludwik XIV prowadzi wyniszczające kraj wojny. Na jednym z balów wpada mu w oko narzeczona Raoula. Aby ją uwieść, wysyła chłopaka na wojnę. Zrozpaczony Atos chce pomścić jego śmierć. Przyjaciele mu w tym pomagają. Chcą osadzić na tronie królewskiego brata, Filipa, przetrzymywanego w więzieniu w żelaznej masce, która uniemożliwia jego rozpoznanie.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Człowiek w żelaznej masce" - TVP 2, godz. 20:45

Peter Highman jest rozważnym architektem, który za kilka dni ma zostać ojcem. Mężczyzna spieszy do Los Angeles, by towarzyszyć żonie podczas porodu. Niestety, jego plany ulegają zmianie, gdy na lotnisku w Atlancie spotyka on początkującego aktora, Ethana Tremblaya. Za jego sprawą obaj zostają wyrzuceni z samolotu. Nieznajomy namawia Highmana na wspólną wyprawę samochodem. Szybko okazuje się, że podróżowanie z Ethanem wymaga stalowych nerwów i anielskiej cierpliwości.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Zanim odejdą wody" - TVN, godz. 22:30

Młoda kelnerka poznaje mężczyznę swych marzeń i wkrótce wychodzi za niego za mąż. Mitch jest przystojny i bogaty, kupuje żonie piękny dom. Gdy rodzi im się dziecko, Slim czuje się najszczęśliwszą kobietą na świecie. Sielanka jednak nie trwa długo. Slim przypadkiem dowiaduje się, że mąż ma kochankę. Gdy próbuje z nim o tym rozmawiać, Mitch wpada w furię i dotkliwie ją bije. Kilka dni później sytuacja się powtarza. Slim, obawiając się o siebie i córeczkę, ucieka z domu. Ale to dopiero początek koszmaru, który ją czeka.
"Nigdy więcej" - Polsat, godz. 23:00

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź pełny program tv na środę, 22.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×