Program telewizyjny na niedzielę, 02.08.2020. Co obejrzeć 2 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami niedziela, 2 sierpnia 2020 roku. Co dzisiaj chcecie obejrzeć w telewizji? Film? Serial? A może coś bardziej rozrywkowego? Każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na niedzielę, 2.08.2020.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 2 sierpnia 2020 r.:

Agent IMF Ethan Hunt oraz jego współpracownicy zostają oskarżeni o dokonanie ataku terrorystycznego na Kreml. Ścigany przez Rosjan i Amerykanów zespół staje do walki. Zmuszeni do życia w ukryciu, pozbawieni specjalistycznych urządzeń agenci starają się odzyskać dobre imię. Trafiają na ślad spisku mogącego doprowadzić do wojny nuklearnej.
"Mission: Impossible - Protokół duchów" - TVN 7, godz. 20:00

Szef świetnie wyszkolonego gangu złodziei ma poważne kłopoty. Jego ludziom zlecono przejęcie bezcennych czarnych diamentów. Tymczasem operacja się nie powiodła, a klejnoty nie trafiły do zleceniodawcy. Ten bezlitosny gangster o międzynarodowej sławie nie waha się porwać córki szefa niefortunnych rabusiów, aby wymusić na nim odzyskanie kamieni. W poszukiwaniu diamentów kochający ojciec decyduje się pójść na współpracę z tajwańską policją i zawiera z agentem specjalnym niecodzienny układ.
"Od kołyski aż po grób" - TVN, godz. 20:00

Legendarny John Wick ponownie musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. Jego pojawienie się na włoskiej ziemi będzie dla mafii wydarzeniem o dramatycznych skutkach. Wielu straci życie, a najbardziej wytrzymali będą błagać o litość.
"John Wick 2" - TV Puls, godz. 20:00

Oryginalny film akcji z elementami kina fantasy, w którym dominują czerń i szarość. Królestwo Pei pogrążone jest w spiskach i rywalizacji o władzę, a intencje samego króla nie do końca są jasne. Legendarny dowódca pragnie ocalić swoje królestwo przed wrogami, chaosem i bezprawiem. Decyduje się sięgnąć po sekretną broń - cień, który odtąd będzie stawiał czoła jego przeciwnikom. W sieci intryg i niedomówień szybko przestaje być jasne, kto jest wrogiem, a kto sprzymierzeńcem.
"Cień" - Cinemax, godz. 20:00

Opowieść skupiająca się na historii tytułowego Artemisa Fowla (Ferdia Shaw), dwunastoletniego geniusza wywodzącego się z rodziny o długich przestępczych tradycjach, który za wszelką cenę próbuje odnaleźć swojego uprowadzonego ojca. Aby spełnić żądania porywacza, Artemis musi przeniknąć do starożytnej podziemnej cywilizacji - niezwykle zaawansowanego świata wróżek - i zdobyć pewien nadzwyczaj potężny i pożądany magiczny przedmiot. Chłopak obmyśla więc przebiegły i niebezpieczny plan działania, który okazuje na tyle niebezpieczny, że Artemis z czasem zostaje wciągnięty w sam środek groźnej wojny z wszechmocnymi magicznymi istotami.
"Artemis Fowl" - HBO, godz. 20:10

Gorący, letni dzień 1988 r., nieudany napad na bank. Uciekając przed policją, dwóch gangsterów bierze cały autobus zakładników. Polowanie na przestępców kończy się katastrofą. Dwuczęściowy program opowiadający historię, która wstrząsnęła Niemcami w 1988 r. Po napadzie na bank dwaj bandyci wzięli jago pracowników jako zakładników i zaczęli uciekać...
"54 godziny" odcinek 1 - Epic Drama, godz. 21:30

W Hongkongu co trzy lata odbywają się turnieje walk wschodnich na prywatnej wyspie niejakiego Hana. Lee, mistrz kung-fu z klasztoru Shaolin, na zlecenie rządu ma zdobyć dowody obciążające organizatora turnieju, czerpiącego zyski z handlu narkotykami i prostytucji. Dodatkowym zadaniem Lee jest także odszukanie zaginionej agentki. Przed wyjazdem bohater dowiaduje się, że jeden z ludzi Hana jest odpowiedzialny za śmierć jego siostry.
"Wejście smoka" - TVN, godz. 22:05

Historia dwóch sióstr, które z powodu różnic charakterów nie potrafią osiągnąć porozumienia. Chcąc zażegnać konflikt, Emilie i Ines wspólnie wyruszają w podróż po Europie. Trafiają do osady, gdzie zaczynają inaczej postrzegać życie i na nowo oceniają, co jest ważne.
"Euforia" - Ale kino+, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 2.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Ullljjlljlllillullilllil (gość)

    Hlljljjllkl

    02.08.2020 17:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×