Program telewizyjny na niedzielę, 03.01.2021. Co obejrzeć 3 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami niedziela, 3 stycznia 2021 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was filmy, seriale oraz masa rozrywki! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na niedzielę, 3.01.2021.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 3 stycznia 2021 r.:

Detroit, koniec lat 70. XX wieku. Dwaj przyjaciele Louis i Ordell dokonują drobnych przekrętów i kradzieży samochodów. Nie wiedzie im się najlepiej. Po kolejnym pobycie w więzieniu postanawiają zarobić fortunę, porywając Mickey, żonę dewelopera Franka Dawsona, który dorobił się majątku dzięki oszustwom. Nie mają jednak szczęścia, bowiem Frank nie zamierza zapłacić okupu. Chce ułożyć sobie życie z kochanką, Melanie. Mickey dowiaduje się o zdradzie męża i postanawia się zemścić. Wraz Louisem i Ordellem knuje intrygę.
"Anatomia zemsty" - TVP 2, godz. 20:00

Szef świetnie wyszkolonego gangu złodziei ma poważne kłopoty. Jego ludziom zlecono przejęcie bezcennych czarnych diamentów. Tymczasem operacja się nie powiodła, a klejnoty nie trafiły do zleceniodawcy. Ten bezlitosny gangster o międzynarodowej sławie nie waha się porwać córki szefa niefortunnych rabusiów, aby wymusić na nim odzyskanie kamieni. W poszukiwaniu diamentów kochający ojciec decyduje się pójść na współpracę z tajwańską policją i zawiera z agentem specjalnym niecodzienny układ.
"Od kołyski aż po grób" - TVN 7, godz. 20:00

Jimmy Conlon, brooklyński gangster i płatny zabójca, powoli kończy karierę. Jest zmęczony pracą, a policja coraz bardziej depcze mu po piętach. Pewnego dnia dowiaduje się, że współpracownik chce zlikwidować jego syna Mike'a, którego Jimmy przed laty opuścił.
"Nocny pościg" - TV Puls, godz. 20:00

Travis Bickle, weteran wojny wietnamskiej, pracuje jako taksówkarz na nocnej zmianie. Jeżdżąc po Nowym Jorku, spotyka wielu podejrzanych i niebezpiecznych ludzi. Przerażają go okrucieństwo i przemoc, które otaczają go z każdej strony. Pewnego dnia postanawia przestać być bierny. Poznaje młodziutką prostytutkę i decyduje się jej pomóc. Chce uwolnić dziewczynę od prześladującego ją sutenera.
"Taksówkarz" - TVP Kultura, godz. 20:00

Bella Swan nie może się pogodzić z faktem, że się zestarzeje. Przez to oddala się od swojego chłopaka Edwarda Cullena, który jako wampir zawsze pozostanie młody. W czasie imprezy urodzinowej Bella niechcący rozcina sobie palec. Na widok krwi jeden z członków rodziny wampirów, Jasper, nie wytrzymuje i atakuje dziewczynę. Edward w porę zażegnuje niebezpieczeństwo, ale postanawia nie narażać więcej ukochanej. Bella jest załamana. Jacob Black pomaga jej dojść do siebie. Zakochuje się w Belli, ukrywając przed nią swoją największą tajemnicę.
"Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu" - TVN, godz. 20:05

Tajemnicza młoda kobieta, Katie, wraz z córką przeprowadza się do innego miasta, by uciec przed przeszłością. Miła i towarzyska, szybko zaprzyjaźnia się z Angelą Morgan i jej mężem Brianem. Staje się coraz częstszym gościem w ich domu. Małżeństwo proponuje jej zamieszkanie w domku dla gości w zamian za pomoc przy dzieciach. Ale Katie nie jest przyjacielską samotną matką, za którą się podaje. Niebawem przyjaźń między dwiema kobietami zmienia się w dramatyczną grę, która może zagrozić życiu Angeli i zniszczyć rodzinę Morganów.
"Manipulacja" - Ale kino+, godz. 20:10

Agnieszka poznaje Jeremiego Przyborę. Wdaje się w romans, który narusza więź poety z żoną. Przybora bardzo angażuje się w relację z Agnieszką; nawet przyjaciel, Jerzy Wasowski, nie potrafi na niego wpłynąć. Jeremi wyjeżdża do Paryża. Gdy wraca, Agnieszka jest zaabsorbowana sukcesem "Jabłoni" i nie ma dla niego czasu. Kochankowie spędzają razem noc na Mazurach, ale wkrótce Agnieszka wyjeżdża do Bułgarii do Złotych Piasków. Jeremi dzwoni do niej z informacją, że zdobył lokum, w którym mogą razem zamieszkać.
"Osiecka" odcinek 6 - TVP 1, godz. 20:15

Pierwszy poranek w sanatorium to czas na rozmowy ze współlokatorami, wymianę opinii na temat płci przeciwnej i odwiedziny u pozostałych kuracjuszy. Cała grupa spotyka się w palmiarni na poranną dyskusję z Martą Manowską. To dobry moment, żeby poznać się lepiej i porozmawiać o doświadczeniach życiowych. Marta ogłasza wyniki pierwszego głosowania. Pierwsza para umawia się na spotkanie. Bohaterowie mają przed sobą pierwsze wyzwanie w tym sezonie - wyścig rzeczny na pontonach.
"Sanatorium miłości 3" odcinek 1 - TVP 1, godz. 21:15

Wszechstronna artystka, Miss Egiptu, zdobywczyni 70 złotych płyt, urodą porównywana do Kleopatry. Była uwielbiana przez publiczność na całym świecie. Wszystko, co było związane z pracą artystyczną, przynosiło jej sukcesy. Przeciwnie w życiu osobistym - poszukiwała miłości, zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu. Dla jednych dumna i zimna femme fatale, dla innych zagubiona piękność, która przyciągała niewłaściwych mężczyzn. Portret niezwykłej kobiety, uwielbianej przez miliony, przez nikogo niezrozumianej.
"Dalida. Skazana na miłość" - TVP 2, godz. 21:50

W Budapeszcie córka cesarza Franciszka i cesarzowej Elżbiety zapada na ciężkie zapalenie płuc. Lekarzowi nie udaje się uratować małej Zofii, która umiera. Po śmierci dziecka Sisi załamuje się, nie chce z nikim rozmawiać, zamyka się w ciemnym pokoju. Cierpiącego z tego powodu cesarza Franciszka podtrzymuje na duchu jego brat, Maksymilian, zapewniając go, że wszystko się ułoży. Rzeczywiście Sisi odzyskuje równowagę psychiczną i wkrótce wychodzi z ukrycia. Po powrocie do Wiednia, Maksymilian przedstawia rodzinie swoją narzeczoną, Charlottę, księżniczkę belgijską, którą jego matka zdaje się w pełni akceptować.
"Sisi" - TVP 1, godz. 22:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 3.01.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×