Program telewizyjny na niedzielę, 10.10.2021. Co w TV 10 października? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 10.10.2021 roku? W programie TV na niedzielę m.in. serial "Żywi i umarli", "Lucy", finał Ligi Narodów. Co jeszcze? Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 10 października 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 10 października 2021 r.:

Irka jest przesłuchiwana na Szucha. Dziewczyny mają pomysł jak mogą ją wydostać. W tej sytuacji nie pomogą już żadne pieniądze, postanawiają skorzystać z kontaktu Sońki i szantażować Schneidera. Nadal mają zdjęcia wykonane podczas porwania oficera, na których mężczyzna narkotyzuje się morfiną. Sońka ustawia w swoim mieszkaniu nad teatrem spotkanie Meiera z Ewką i Marysią. Siostrzeniec Schneidera nie chce się zgodzić na warunki dziewczyn. Stawia ultimatum, najpierw negatywy, potem uwolnienie Irki. Nagle do teatru wpada oddział żandarmów i sprawy zaczynają się komplikować.
"Wojenne dziewczyny", s. 4. odc. 43. - TVP1, godz. 20:15

Liga Narodów UEFA to rozgrywany od sezonu 2018/2019 turniej, w którym uczestniczą reprezentacje narodowe należące do Unii Europejskich Związków Piłkarskich. Drużyny rywalizują w czterech dywizjach. O tytuł mistrzowski walczą ekipy z dywizji A, pozostałe starają się o awans na wyższy szczebel. Wyniki uzyskane podczas imprezy wpływają na eliminacje mistrzostw Europy i mistrzostw świata. Pierwszym mistrzem LN UEFA została reprezentacja Portugalii. Finał Ligi Narodów UEFA: Francja-Hiszpania - TVP2, godz. 20:35

Kiedy Nathan Appleby dziedziczy Shepzoy House — posiadłość w pięknej dolinie w Somerset — idylla wkrótce zostaje przerwana przez dziwne i niepokojące wydarzenia. Czy Nathan jest opętany? Nathan chce się dowiedzieć, dlaczego duch Clarity opętał Petera. Tymczasem Charlotte odkrywa, że ktoś sabotuje ich pracę na farmie. Pierwszym podejrzanym jest Jack Langtree, prześladowca Petera. "Żywi i umarli" s. 1. odc. 4 - Epic Drama, godz. 21:30

Polska zmierzy się z ekipą San Marino na PGE Narodowym w Warszawie. Biało-czerwoni piłkarze nie powinni mieć problemów z pokonaniem najsłabszej drużyny grupy I. We wrześniu 2021 roku strzelili jej na wyjeździe aż siedem bramek, z których Adam Buksa ma trzy na koncie, Robert Lewandowski dwie, a Karol Świderski i Karol Linetty po jednej. Jeśli zawodnicy z Półwyspu Apenińskiego nie pozwolą Polakom zdobyć trzech punktów, sprawią nie lada sensację.
Polska - San Marino - TVP 1, godz. 20:35

Historia miliardera i wynalazcy Tony'ego Starka, szefa Stark Industries, dostawcy broni dla rządu Stanów Zjednoczonych. Beztroski styl życia mężczyzny zmienia się, gdy jego konwój zostaje zaatakowany, a on sam porwany przez rebeliantów. Tony wykorzystuje intelekt, by skonstruować zbroję, która pomoże mu w ucieczce. Po powrocie do domu Stark obiecuje, że jego firma będzie się rozwijać w innym kierunku, a on poświęca się pracy nad wynalazkiem, który daje mu nadludzką siłę.
"Iron Man" - Polsat, godz. 21:05

Urodzona na początku XX w. Adaline ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To, co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi ukrywać sekret przed ludźmi, ale także przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Nieustannie podróżuje i zmienia tożsamość. Traci kontakt z najbliższymi, którzy się starzeją. Jej samotna, pełna dramatycznych wydarzeń podróż przez życie trwa niemal cały XX w. W końcu Adaline znajduje mężczyznę, dla którego chce wyrzec się nieśmiertelności.
"Wiek Adalaine" - TVN, godz. 21:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 10.10.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×