Program telewizyjny na niedzielę, 10.11.2019. Co obejrzeć 10 listopada w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 10.11.2019? W programie TV na niedzielę, m.in. finał "39 i pół tygodnia", rodzinne gotowanie w "Masterchefie" czy takie filmy jak "Bękarty wojny" i "Królewna Śnieżka i Łowca". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 10 listopada 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 10 listopada 2019 r.:

W walce o tytuł MasterChefa pozostała już tylko ósemka najlepszych kucharzy amatorów. W kolejnym odcinku zawodnicy pod tajemniczymi skrzynkami znajdą przedmioty, które towarzyszyły im w dzieciństwie – mały akordeon, szachownicę, własnoręcznie narysowany obrazek, czy lalkę. To oznacza jedno! Uczestnicy będą gotować ze swoimi najbliższymi! W drugiej konkurencji zawodnicy jeszcze raz przygotują danie, z którym poradzili sobie w tej edycji najsłabiej.
"Masterchef" - TVN, godz. 20:00

Niemcy wzmacniają kontrolę Szczęsnego. Nie wolno mu opuszczać laboratorium, śpi w piwnicy pod budynkiem. Kontroli podlegają nawet najdrobniejsze kwestie związane z jego osobą - włącznie z jego posiłkami. Steffen informuje zdenerwowanego Leona, że ma rozkaz sprawdzenia wszystkiego, co trafi do laboratorium. W wilii lekarz opatruje rannego Martina. Na jego prośbę, Marysia wchodzi do pokoju. Niemiec dziękuje jej za uratowanie życie. Przekonuje kobietę, że odpowiedzialne za akcję w lesie osoby zostaną ukarane. Irka odnajduje archiwum za ścianą w piwnicy Instytutu Żywienia. Dokumenty są ukryte w sejfie, dziewczyna zapisuje typ szyfrowego zamka do kasy pancernej. Leon spotyka się z Ewką w domu publicznym, gdzie przekazuje jej część dokumentacji z laboratorium. Ewa pokazuje mu zdjęcie dokumentów Martina. Mężczyzna podejrzewa, że widoczne na zdjęciu pomieszczenie, jest przystosowane do trucia na masową skalę. Dowództwo odsuwa Irkę od akcji w Instytucie. Irka dostaje rozkaz wyjazdu do zgrupowania podziemia, koło Radomia. Akcję w Instytucie przejmują Ewka i Olek. Marysia obstawia ich na zewnątrz. Ewa, według wskazówek kasiarza, otwiera sejf i fotografuje listy osób do wywózek. Gdy, po udanej akcji, Ewka z Olkiem chcą opuścić Instytut, wpadają na uzbrojonego volksdeutscha Jeschonka.
"Wojenne dziewczyny" odcinek 36. - TVP1, godz. 20:15

Czas decyzji. To nie będzie łatwy dzień dla rolników, ale poszukiwania miłości i partnerki na życie, co musi się zakończyć jasnymi deklaracjami. Dwóch rolników dokonało już wyboru, pozostali zdecydują właśnie dziś, z kim ruszyć w dalszą drogę. Czy ten wybór jest przewidywalny? Czy kandydatki na żony podzielą ich uczucia?
"Rolnik szuka żony" - TVP1, godz. 21:15

Darek Jankowski przygotowuje się do koncertu. Szykuje także niespodziankę dla Ewy. Pod wpływem najbliższych decyduje się powtórzyć badania lekarskie. Wyniki stawiają jego występ pod znakiem zapytania. Mimo tego Jankowski nie poddaje się. Jednocześnie Ewa za wszelką cenę próbuje znaleźć lekarza, który zoperuje Darka. Nikt nie chce podjąć się wyzwania. Marta próbuje przekazać Patrykowi ważną informację. Młody Jankowski jest jednak zbyt pochłonięty organizacją koncertu zespołu Dirty Track. Wszyscy, łącznie z Amandą, angażują się w promocję wydarzenia. Tymczasem Anka i Zosia wraz z Piotrem przygotowują się do wyjazdu na egzotyczne wakacje. Niespodziewanie w ich domu pojawia się Ewa. Natomiast w Warszawie Darek jedzie na koncert.
"39 i pół tygodnia" FINAŁ - TVN, godz. 21:30

Sadystyczny pułkownik SS Hans Landa morduje ostatnią ukrywającą się w okolicy rodzinę Żydów. W tym samym czasie w USA porucznik Aldo Raine otrzymuje rozkaz sformowania specjalnej jednostki do walki z hitlerowcami. Są do niej rekrutowani wysoko wykwalifikowani żołnierze o żydowskich korzeniach, którzy mają za zadanie z jak największą pasją i żądzą zemsty dziesiątkować szeregi nazistowskich wojsk. Wykorzystując najokrutniejsze i najbardziej wyrafinowane metody, oddział szybko staje się koszmarem Niemców, którzy nazywają ich "bękartami".
"Bękarty wojny" - TVN7, godz. 21:30

Do Kazimierza przyjeżdża Kira - gwiazda muzyki, która organizuje w mieście szaloną imprezę i przy okazji odwiedza w szpitalu jedną ze swoich fanek: ciężko chorą Oliwkę. Koncert piosenkarki ochraniają lokalni policjanci - Seba oraz Szarek. Kira, tuż przed wejściem na scenę, zostaje nagle zaatakowana. Z kolei mały Kuba wciąż nie umie porozumieć się z Ireną i pomocy znów szuka u doktora Zycha. Do tego junior wpada na sprytny pomysł, jak przepędzić z domu lekarza jego lokatora - Kostka... Tymczasem Lilka, ku oburzeniu Ewy, rozsiewa plotki o rzekomym romansie Agnieszki z księdzem Stanisławem. I podejrzewa, że to właśnie kapłan jest ojcem dziecka lekarki.
"W rytmie serca" odcinek 56. - Polsat, godz. 22:05

Wiedźma Ravenna uwodzi króla Magnusa. Zabija władcę, przejmuje rządy w królestwie i każe uwięzić córkę Magnusa, Śnieżkę. Ogarnięta obsesją na punkcie wyglądu, jest gotowa zrobić wszystko, by zachować urodę. Pewnego dnia magiczne lustro ostrzega ją przed Śnieżką. Dziewczynie udaje się zbiec do lasu, nad którym królowa nie ma kontroli. Ravenna wysyła w pościg myśliwego Erika. Łowca nie chce skrzywdzić dziewczyny - zostaje jej obrońcą i nauczycielem. Wkrótce królewna na czele armii krasnoludów jest gotowa stawić czoła macosze.
"Królewna Śnieżka i Łowca" - TVN, godz. 22:35

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 10.11.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×