Program telewizyjny na niedzielę, 11.08.2019. Co obejrzeć 11 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć na koniec tygodnia, w niedzielę 11 sierpnia? Dziś w TV druga część Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach oraz takie filmy jak: "Tożsamość Bourne'a", "Dzień świra" czy "Tootsie"! Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 11.08.2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 11.08.2019 r.:

Niedaleko wybrzeży Marsylii załoga kutra rybackiego wyławia z morza nieprzytomnego mężczyznę. W jego ciele tkwią dwa pociski oraz implant z wyświetlanym kodem cyfrowym - numerem konta bankowego. Okazuje się, że ranny nie zna swojej tożsamości. Wysadzony na brzeg wyrusza do Szwajcarii. W skrytce bankowej znajduje kilka paszportów z własnym zdjęciem, wystawionych na różne nazwiska, broń i znaczną ilość gotówki. Orientuje się, że jest śledzony. Stopniowo odkrywa, że prawdopodobnie nazywa się Jason Bourne i jest pracującym dla CIA płatnym zabójcą.
"Tożsamość Bourne'a" - TVN7, godz. 20:00

Podczas drugiego dnia festiwalu w amfiteatrze Kadzielnia znowu zabrzmią przeboje muzyki dance. Na scenie pojawią się m.in. Francesco Napoli, Fun Factory, Limahl, Dr Alban, Shaun Baker, Stefano Terrazzino, Denzel, Loubega. W niedzielę Bayer Full będzie świętować 35-lecie istnienia.
"Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2019" - TVP2, 20:00

Sam i Molly są zgodną i kochającą się parą. Pewnego dnia Sam zostaje zastrzelony na ulicy. Będąc już duchem, przekonuje się, że jego zabójstwo nie było przypadkowe, a ukochanej grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Za wszelką cenę usiłuje ostrzec żonę. W tym celu nawiązuje kontakt ze spirytystką Odą Mae Brown. Szalona Oda, początkowo niechętna, z czasem zaprzyjaźnia się z duchem Sama i robi wszystko, by uratować jego ukochaną żonę.
"Uwierz w ducha" - TVN, godz. 20:00

Rok 79. Pompeje to międzynarodowy port i najlepszy ośrodek wypoczynkowy w Imperium Rzymskim. Przybywają tu obywatele ze wszystkich zakątków kraju. Niewolnik i gladiator Milo ma stoczyć walkę, która może mu dać wolność. Będąc wolnym obywatelem, mógłby ubiegać się o rękę ukochanej Cassii, choć szanse miałby niewielkie, bo dziewczyna została przyrzeczona skorumpowanemu rzymskiemu generałowi. Podczas walki następuje wybuch Wezuwiusza. Miasto zalewają potoki lawy, ludzie uciekają w panice. Gladiator wydostaje się z areny, by uratować ukochaną.
"Pompeje" - TV Puls, godz. 20:00

Katia ciągle nie może dojść do siebie, a madame ma już wobec niej plany. Każe leczyć dziewczynę, licząc na dobry zarobek od upatrzonego dziwaka z Holandii. Grigorij szuka Katieriny przez policję. Nadużywa narkotyków. Coraz bardziej denerwuje go żona. Katieriny szuka też Nikołaj Doroszenko, który chce wyjaśnić sprawę śmierci Aleksieja Kosacza. Katierina stara się wydostać z domu uciech, madame jest jednak sprytniejsza. Jakow znajduje przebiegły sposób na pozbycie się ciężarnej Halki.
"Zniewolona" odcinek 32. - TVP1, godz. 20:15

Nauczyciel polskiego, 49-letni Adam Miauczyński, mieszka samotnie na jednym z szarych, anonimowych blokowisk, jakie można spotkać w każdym większym mieście. Praca w szkole i zwykłe obowiązki są dla niego prawdziwym piekłem. Ma wszelkie możliwe fobie i obsesje, a do tego nie akceptuje ani siebie, ani otaczającej go rzeczywistości. Codzienna rutyna i kontakty z ludźmi wywołują u niego napady agresji i pogłębiają frustrację.
"Dzień świra" - Stopklatka TV, godz. 22:35

Michael Dorsey jest nowojorskim aktorem, który od dłuższego czasu nie możne znaleźć pracy. Żaden z reżyserów nie obsadza go w filmach z powodu trudnego charakteru. Zdesperowany mężczyzna przebiera się za kobietę i jako Dorothy Michaels udaje się na przesłuchanie. Dostaje rolę w serialu i szybko odnosi sukces. Zaprzyjaźnia się także z jedną z aktorek, Julie Nichols. Julie często zwierza się koleżance z problemów, ale nie wie, że pod postacią Dorothy kryje się Michael, który się w niej zakochuje.
"Tootsie" - TVP2, godz. 22:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 11.08.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • niedziela 11.08 (gość)

    Zerknęłam na drugi dzień festiwalu muzyki tanecznej, bo repertuar był lepszy. No i Stefano Terrazzino :)

    13.08.2019 12:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×