Program telewizyjny na niedzielę, 11.10.2020. Co obejrzeć 11 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 10.10.2020 roku? W programie TV na niedzielę m.in. mecz Polska - Włochy, finał serialu "Usta usta" czy takie filmy jak "Aniołki Charliego", "Za szybcy, za wściekli", "Obcy - decydujące starcie". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 11 października 2020 roku!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 11 października 2020 r.:

Dager udaje się do Łomianek, aby ściągnąć do Warszawy braci Atosa, Portosa i Aramisa. Bracia uznają go jednak za kripowca i zanim Dager ma szansę się wytłumaczyć, kneblują go i wywożą do lasu, aby tam zabić. Na szczęście Dagerowi udaje się uciec. Pierwszą akcją przeprowadzoną wspólnie z muszkieterami ma być zlikwidowanie Bodyna, kapitana rezerwy, który przeszedł na stronę niemiecką we wrześniu 1939 r. Dager na akcję bierze Jadwigę; dziewczyna jest przekonana, że idzie na randkę. Gdy dowiaduje się, że ma wziąć udział w akcji, panikuje i płoszy Bodyna. Atos nie podporządkowuje się wyraźnemu rozkazowi przerwania akcji.
"Ludzie i bogowie" odcinek 5. - TVP1, godz. 19:52

Odcinek udowodni, że można odpowiedzialnie gotować - nurt zero waste zagości w kuchni "MasterChefa". Uczestnicy przygotują dania ze składników, które zostały po gotowaniu bigosu, leczo i gulaszu w poprzednim wydaniu. Nagrodą jest przeprowadzenie lekcji gotowania dla pozostałych zawodników. Osoba, która wygra konkurencję zero waste, nauczy kolegów przygotowywać jedną ze swoich popisowych potraw. Kto najsłabiej poradzi sobie z odtworzeniem dania zwycięzcy, odda fartuch.
"Masterchef" sezon 9. odcinek 6. - TVN, godz. 20:00

Brian O'Conner stracił pracę w policji, gdyż umożliwił ucieczkę aresztowanemu Dominicowi Toretto, uczestnikowi nielegalnych wyścigów. Teraz zarabia, biorąc udział w ulicznych wyścigach w Miami. W trakcie kolejnego startu zostaje zatrzymany przez miejscowych stróżów prawa. Chcąc się zrehabilitować, zgadza się podjąć misji, której celem jest zdemaskowanie Cartera Verone'a, bossa narkotykowego. Przyjaciel z czasów szkolnych, Roman "Ro" Pearce, pomaga Brianowi w ryzykownej akcji. Obaj zdobywają zaufanie Verone'a, który zatrudnia ich jako kierowców.
Za szybcy, za wściekli" - TVN7, godz. 20:00

Po 57 latach dryfowania w przestrzeni kosmicznej oficer Ellen Ripley zostaje odnaleziona. Nikt nie wierzy w historię o potworze, który zabił członków załogi statku "Nostromo". Tymczasem na LV-426 została wysłana grupa kolonizatorów. Pewnego dnia z nieznanych przyczyn łączność z nimi zostaje przerwana. Ellen, odsunięta od lotów w kosmos po poprzedniej misji, zostaje wysłana z grupą komandosów, by sprawdzić, co się stało. Tylko ona zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa, które na nich czyha. Rzeczywistość przerasta jednak jej wyobrażenia.
"Obcy - decydujące starcie" - TV4, godz. 20:00

W trzeciej kolejce fazy grupowej Ligi Narodów Polacy zagrają z Włochami w Gdańsku. Biało-czerwoni piłkarze mają nadzieję zrewanżować się przeciwnikom za porażkę, którą ponieśli 14 października 2018 roku w Chorzowie w fazie grupowej pierwszej edycji LN UEFA. W składzie ekipy Jerzego Brzęczka powinni pojawić się między innymi Kamil Glik, Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak.
3. kolejka fazy grupowej Ligi Narodów: Polska - Włochy - TVP1, godz. 20:35

Młody Adonis Johnson, syn zmarłego mistrza świata wagi ciężkiej, jest urodzonym bokserem. Spragniony sławy chłopak porzuca Los Angeles i jedzie do Filadelfii. W imię marzeń stawia wszystko na jedną kartę. Namawia dawnego rywala i przyjaciela ojca, Rocky'ego Balboę, aby go trenował. Ten jest początkowo niechętny, ale z czasem dostrzega w Adonisie niezwykłą siłę i determinację. Okaże się, czy przy wsparciu legendarnego mistrza młody pięściarz zdoła udowodnić swoją wartość.
"Creed: narodziny legendy" - TVP2, godz. 21:00

Piotrek i Iza próbują wytłumaczyć Mai, dlaczego nie zdecydowali się jej powiedzieć, że Oskar jest jej biologicznym ojcem. Trzynastolatka czuje się zraniona, że przez całe życie była oszukiwana. Kornatowski trafia do aresztu. Adam szuka mieszkania dla siebie i Leona. Pomaga mu Magda, dzięki czemu spędzają ze sobą sporo czasu. Agnieszka postanawia założyć własne wydawnictwo. Na horyzoncie pojawia się obiecująca propozycja współpracy z Michałem, młodym i przystojnym biznesmenem. Przyjaciele spotykają się na pierwszym koncercie Adasia juniora.
"Usta usta" sezon 4. odcinek 6. - TVN, godz. 21:30

Trzy agentki: Natalie, Dylan i Alen, stanowią zespół, któremu tajemniczy szef Charlie zleca kolejne zadanie. Muszą uwolnić z rąk porywaczy genialnego elektronika Erika Knoksa i uniemożliwić im skorzystanie z jego najnowszego wynalazku. Trop wiedzie do rywala Erika, cynicznego i bezwzględnego Rogera Corwina stojącego na czele największej satelitarnej sieci telekomunikacyjnej. Kiedy trzy dzielne kobiety uwalniają Knoksa, a Corwin wkrótce ginie, sytuacja mocno się komplikuje.
"Aniołki Charliego" - Polsat, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na sobotę, 10.10.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×