Program telewizyjny na niedzielę, 13.10.2019. Co obejrzeć 13 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 13.10.2019? W programie TV na ostatni dzień tygodnia m.in. wieczór wyborczy, mecz reprezentacji Polski, finał "Love Island" oraz znane filmy i seriale. Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 13 października 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 13.10.2019 r.:

Specjalnym gościem tego odcinka będzie Marcello Zaccaria. Oznacza to, że głównym kulinarnym motywem będą włoskie pasty! Zanim jednak uczestnicy przystąpią go gotowania dań, dowiedzą się półfinał 8. edycji MasterChefa odbędzie się Meksyku! Kto zgarnie bilet do Ameryki Południowej, a kto będzie musiał zostać w Polsce?
"MasterChef" odc. 6" - godz. 20:00 w TVN

W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona. Domownicy muszą znaleźć sposób, by go przegonić.
"Straszny film V" - godz. 20:00 w TV4

Andrzej w szpitalu na terenie getta przekazuje Rosenbaunowi szczepionki. Dowiaduje się także o masowych zgonach z głodu. Wolfgang wręcza Aloszy paszport z nową tożsamością. W zamian żąda wystawienia Brodzkiego. Leon w swoim apartamencie przyłapuje Ewkę na przetrząsaniu jego biurka. Wyjawia kobiecie, że broń, którą robi dla Niemców, mają przejąć nasi. Alosza zastawia pułapkę na Kamila...
"Wojenne dziewczyny" odc. 32. - godz. 20:05 w TVP1

Wygrana z Macedonią Północną da Polsce awans do finałów EURO 2020. Mimo to atmosfera w reprezentacji daleka jest od wesołej. W szatni biało-czerwonych wciąż jest wiele konfliktów. Czy Robert Lewandowski, Kamil Glik i pozostali zawodnicy zdołają zakończyć spory i przekonującym zwycięstwem postawią na Narodowym kropkę nad "i"?
Eliminacje ME 2020: Polska - Macedonia Północna - godz. 20:10 w TVP2

Polacy zdecydują, kto przez następne cztery lata będzie zasiadał w Sejmie i Senacie! O godzinie 21:00 zamknięte zostaną lokale wyborcze, a widzowie poznają sondażowe wyniki wyborów, reakcje sztabów wyborczych i pierwsze komentarze polityków i ekspertów.
Wieczór wyborczy: wybory parlamentarne - godz. 21:00 w TVP1 i Polsacie

Darek jest zszokowany, gdy odkrywa prawdę o tym, co łączy Ewę i Karolinę. Postanawia poszukać dziewczyny. Amanda namawia Patryka do inwestycji w Dirty Tracku. Młody Jankowski nie dogaduje się także z Martą, która za jego plecami nieodpowiedzialnie inwestuje wszystkie oszczędności. Anka przypadkiem podsłuchuje kłótnię Marty i Patryka. Postanawia zostać w Polsce, by im pomóc. Darek przygotowuje obiad, na który zaprasza rodzinę. Chce w końcu wyznać im, że ma guza mózgu.
"39 i pół tygodnia" odc. 6. - godz. 21:30 w TVN

Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną w pojeździe zwanym War Rig, prowadzonym przez Imperatorkę Furiosę. Ściga ich Joe, rozwścieczony watażka, któremu odebrano coś bardzo cennego.
"Mad Max: Na drodze gniewu" - godz. 21:30 w TVN7

Na wyspie zostały już tylko trzy pary: Oliwia i Maciek, Marietta i Franek oraz Sylwia i Mikołaj. Tylko jedna z nich będzie mogła zwyciężyć i zgarnąć czek na 100 tysięcy złotych! Jako pierwszy szansę na wygraną straci duet najmniej lubiany przez użytkowników aplikacji. Później prowadząca Karolina Gilon spotka się z najlepszą czwórką programu i przekaże im werdykt widzów!
"Love Island. Wyspa miłości" - godz. 22:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 13.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×