Program telewizyjny na niedzielę, 14.02.2021. Co obejrzeć w Walentynki w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami niedziela, 14 lutego 2021 roku, czyli popularne Walentynki! Co warto obejrzeć w TV w Dzień Zakochanych? Co oglądać w Walentynki? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi! Ale... od czego macie nas! Sprawdźcie, co warto w Walentynki 2021 obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na Walentynki, 14.02.2021.

Multimedia

Program tv na piątek, 14 lutego 2021 r.:

Kilka opowieści o różnych ludziach i ich uczuciach - jedni się zakochują, inni dopiero umawiają na randkę, jeszcze inni tkwią w nieudanych związkach i spotykają nowe atrakcyjne osoby; jeszcze inni cierpią z nieodwzajemnionej miłości. W filmie wystąpiła plejada największych gwiazd kina - Julia Roberts, Anne Hathaway, Jamie Foxx, Jessica Alba, Erica Dane, Bradley Coooer. Taylor Lauther, Aston Kutcher i wiele, wiele innych.
"Walentynki" - TVN 7, godz. 20:00

We wnętrzach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku zabrzmią największe przeboje opowiadające o miłości. Beata Kozidrak wykona utwór "Ta sama chwila", Michał Szpak zaśpiewa hymn "The Power of Love", Anna Wyszkoni wystąpi z piosenką "Czy ten pan i pani", a Grzegorz i Patrycja Markowscy wykonają przebój "Nie wiele ci mogę dać". Eleni zaprezentuje utwór "Miłość jak wino". Artystom będzie towarzyszyła orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej pod batutą Tomasza Szymusia.
Walentynki z Polsatem - Polsat, godz. 20:00

Nowy Jork, rok 1982. Chris nie dostał się do szkoły policyjnej. Zatrudnia się jako ochroniarz w firmie przewożącej i przechowującej pieniądze. Gdy jego kolega ginie na stanowisku pracy, Chris odkrywa, że firma nie wypłaciła wdowie i dziecku odszkodowania. Przestaje być lojalny wobec pracodawców. Opowiada przyjacielowi, Eddiemu, o niedociągnięciach w systemie ochrony w firmie. Eddie wpada na pomysł napadu. Realizacja planu okazuje się pełna niespodzianek. Detektyw James Ransone oraz mafiosi podążają tropem złodziei.
"Empire State: Ryzykowna gra" - TVP 2, godz. 20:00

Biografia Agnieszki Osieckiej. Jej tłem będą artystyczne, obyczajowe oraz polityczne realia Polski od lat 50. XX w. Serial przedstawia spektakularne sukcesy oraz porażki poetki, zarówno w walce z cenzurą, jak i te wynikające z trudnych życiowych wyborów. To także szeroka panorama kulturalnego i towarzyskiego życia Warszawy i Polski w ciągu kilku dekad, a jej bohaterami będą - poza Agnieszką Osiecką - m.in.: Maryla Rodowicz, Krystyna Sienkiewicz, Elżbieta Czyżewska, Jeremi Przybora, Jerzy Wasowski, Zbigniew Cybulski i Bogumił Kobiela.
"Osiecka" odcinek 13 - TVP 1, godz. 20:15

Celem programu jest odczarowanie starości. Jesień życia może mieć wiele barw, przynosić radość i być czasem budowania szczerych relacji z innymi ludźmi. Program prowadzi Marta Manowska.
"Sanatorium miłości 3" - TVP 1, godz. 21:15

Film na motywach powieści Ruty Sepetys, amerykańskiej powieściopisarski pochodzącej z Litwy. Rok 1941. Sowieci deportują mieszkańców Kowna do łagru. Na Syberię trafia również szesnastoletnia Lina. Uzdolniona plastycznie nastolatka tworzy rysunki, na których przedstawia sceny z życia w obozie. Sztuka i miłość pomagają jej przetrwać.
"Szare śniegi Syberii" - CANAL+, godz. 21:30

William Thacker mieszka w modnej londyńskiej dzielnicy Notting Hill. Prowadzi księgarnię. Pewnego dnia pojawia się w niej hollywoodzka gwiazda Anna Scott, która w Londynie bierze udział w zdjęciach do najnowszego filmu. Podekscytowany spotkaniem William, wracając z zakupów z kubkami pełnymi soku pomarańczowego, zderza się z aktorką na zakręcie ulicy. Mężczyzna zaprasza Annę do siebie, by mogła się umyć. Ku jego zaskoczeniu ta przyjmuje zaproszenie, a na pożegnanie całuje go. Kilka dni później gwiazda próbuje skontaktować się z Williamem.
"Notting Hill" - TVN, godz. 22:00

Kat McKenzie marzy o wielkiej miłości, ale nie spotkała jeszcze właściwej osoby. Za sprawą wróżki walentynki powtarzają się w życiu bohaterki do czasu, aż odkryje ona miłość swojego życia.
"Świątek piątek - walentynki" - TVP 1, godz. 22:20

Travis planuje idealny romantyczny weekend, podczas którego chce oświadczyć się swojej ukochanej Lenie. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem.
"Jak się nie oświadczać" - TVn 7, godz. 22:40

Lata 90., czasy transformacji. Tomek i Rudy zakładają zespół discopolowy z zamiarem zrobienia kariery w show-biznesie. Początkowo grają w remizach i na wiejskich dyskotekach. W końcu jako grupa Laser wkraczają na muzyczne salony, czyli do wytwórni Alfa, której szefuje Daniel Polak. Tomek zakochuje się w pięknej i ekscentrycznej diwie Gensoninie. Młodzi ludzie zarabiają pieniądze i zdobywają sławę. Wkrótce się okazuje, że sukces ma swoją cenę.
"Disco Polo" - TVP 2, godz. 23:45

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 14.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×