Program telewizyjny na niedzielę, 16.01.2022. Co obejrzeć 16 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 16.01.2022 roku? W programie TV na niedzielę, m.in. "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski", "Ultimatium Bourne'a", "Igrzyska śmierci" czy "Zniewolona". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 16 stycznia 2022 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 16 stycznia 2022 r.:

Życie Jupiter Jones (Mila Kunis)zostaje wywrócone do góry nogami, gdy pewnego dnia odnajduje ją genetycznie zmodyfikowany żołnierz Caine (Channing Tatum). Okazuje się, że jej przeznaczeniem jest objąć dziedzictwo, które może przywrócić równowagę w kosmosie. Twórcy filmu - Lana i Andy Wachowski, zabierają widzów w kolejną wizjonerską podróż. W obsadzie plejada gwiazd: Sean Bean, Eddie Redmayne, Douglas Booth.
"Jupiter: Intronizacja" - TVN7, godz. 20:00

Niedaleka przyszłość. Stany Zjednoczone są podzielone na dwanaście okręgów. Raz w roku przedstawiciele każdego z nich stają do walki na śmierć i życie w Igrzyskach Śmierci. Telewizja transmituje krwawą rozgrywkę. By ratować młodszą siostrę, do zawodów zgłasza się dziewczyna o imieniu Katniss, której udaje się odmienić oblicze widowiska.
"Igrzyska śmierci" - TV Puls, godz. 20:00

Smerfetka postanawia odkryć prawdę o sobie. Rezolutna dziewczyna zabiera tajemniczą mapę i wyrusza w nieznane. Razem z Mądralą, Osiłkiem oraz Ciamajdą trafiają do Zakazanego Lasu, który jest domem magicznych stworzeń. Niebieskie stworki muszą pamiętać, że śledzi je przebiegły Gargamel. W końcu udaje im się dotrzeć do zaginionej wioski. Na miejscu dzielni bohaterowie odkrywają największą tajemnicę w historii smerfów.
"Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski" - Super Polsat, godz. 20:05

W trzeciej odsłonie przygód Jasona Bourne'a, agent ponownie zostaje wywabiony z ukrycia i musi stawić czoło agentom CIA, którzy chcą go zabić.
"Ultimatum Bourne'a" - TVN, godz. 20:05

Łarisa Jachontówna próbuje wrócić do teatru. Wydaje się, że to jedyny sposób na przetrwanie trudnej sytuacji z Czerwinskim. Niespodziewanie pojawia się tam znajomy aktor, Zadunajski. Andriej wyznaje Katii, że czuje się winny śmierci Wiery Korolenko, o której rękę kiedyś się starał, ale ona wyszła za mąż za Stiepana Gnatkiewicza (aktualnie Jabłoniewskiego). W monastyrze w Czernihowie, po śmierci matki przełożonej, przeoryszą zostaje siostra Grigoria (Natali). Do Pawliny uderza w konkury sklepikarz Karp Karpowicz. Jabłoniewski podąża śladem Katii, ponieważ kobieta czuje się zagrożona, ludzie Żadana organizują ochronę. Pewnego dnia Katia odwiedza w szpitalu profesora, pod jego nieobecność zastępuje go młody student medycyny. Podczas wizyty, nagle przywożą z wypadku woźnicę, potrzebna jest pilna operacja chirurgiczna. Po śmierci Orysi Katia obawia się wracać do szpitala, jednak ta nagła sytuacja sprawia, że nie ma wyboru. Musi asystować studentowi podczas operacji. Szef ochrony Żadana, Bogdan, wraz ze swoimi ludźmi przeszukują wszystkie hotele w Kijowie. Trafiają na trop Jabłoniewskiego. Dochodzi do bójki.
"Zniewolona" odcinek 57. - TVP1, godz. 20:15

Nastoletni Kale Brecht po śmierci ojca zamyka się w sobie. Jego matka, Julie, nie potrafi przełamać obojętności syna. Niebawem Kale zostaje skazany na trzy miesiące aresztu domowego za napaść na nauczyciela. Usiłując zabić nudę, nastolatek podgląda sąsiadów. Szczególnie intrygujący wydaje mu się niepozorny pan Turner. W tym czasie okolica jest terroryzowana przez mordercę. Kale nabiera pewnych podejrzeń, którymi dzieli się z dziewczyną z sąsiedniego domu, Ashley. Prywatne śledztwo niebawem zamienia się w rozgrywkę o przetrwanie.
"Niepokój" - TVP2, godz. 21:00

X-Meni to mutanci wyposażeni w nadprzyrodzone umiejętności, które zawdzięczają wynalezionemu przez profesora Charlesa Xaviera genowi X. Chociaż wiele razy ratowali ludzkość przed zagładą, żyją na jej marginesie, cierpiąc z powodu samotności. Profesor Xavier wynalazł jednak lek odwracający mutację. Bohaterowie stają przed trudną decyzją. Profesor, zwolennik tolerancji i pokojowych rozstrzygnięć, zachęca ich do skorzystania z antidotum. Przeciwstawia się temu wojowniczy Magneto, który zbiera armię przeciwko zwolennikom specyfiku.
"X-Men: Ostatni bastion" - Polsat, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 16.01.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×