Program telewizyjny na niedzielę, 16.02.2019. Co obejrzeć 16 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 16.02.2020? W programie TV na niedzielę, m.in. "Młody Piłsudski", "Sanatorium miłości", "Bridget Jones 3" czy "Mroczny Rycerz powstaje". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 16 lutego 2020 roku!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 16 lutego 2020 r.:

Historia tragicznej wyprawy ośmiorga himalaistów, którzy pod przewodnictwem doświadczonego wspinacza Roba Halla w 1996 roku próbowali zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami i dotrzeć na szczyt najwyższej góry świata. Film pokazuje walkę z zimnem, ze śnieżnymi nawałnicami i z własnymi słabościami. Walkę o tlen i o przetrwanie.
"Everest" - TVN, godz. 20:00

Minęło osiem lat, od kiedy Batman rozpłynął się w mrokach nocy, wziąwszy na siebie winę za śmierć Harveya Denta. Podczas jego nieobecności mieszkańcy Gotham City zdołali uporać się ze zorganizowaną przestępczością i ufnie patrzą w przyszłość. Niestety, nie mogą spać spokojnie. W mieście pojawiają się niebezpieczni przybysze: tajemnicza Kobieta-Kot oraz Bane, zamaskowany terrorysta, który planuje zrównać Gotham City z ziemią. Batman musi wrócić z wygnania, by ocalić miasto, które uznało go za wroga.
"Mroczny Rycerz powstaje" - TVN7, godz. 20:00

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, powierzchnią równa Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry'ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.
"Armageddon" - TV Puls, godz. 20:00

Ricki jest charyzmatyczną gwiazdą rocka, która w młodości poświęciła rodzinę dla sławy i kariery. Dziś starzejąca się kobieta stara się odbudować relacje z bliskimi. Szybko okazuje się, że nie będzie to łatwe. Tym bardziej że samej Ricki brakuje cierpliwości i ogłady, kobieta wychodzi bowiem z założenia, że wszystko jej się należy. Sprawę komplikuje jej niepokorna córka. Julie przechodzi kryzys po niedawnym rozwodzie i nie chce w żaden sposób porozumieć się z matką.
"Nigdy nie jest za późno" - Stopklatka, godz. 20:00

Bridget dobiega pięćdziesiątki. Zamiast szelestu kartek w pamiętniku słychać odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Przy dobrym drinku kobieta staje się królową Facebooka, Instagrama, Snapchata i innych mediów społecznościowych. Znów jest samotna; skupia się na karierze zawodowej. Jej poukładane życie zmienia się w momencie, gdy Bridget odkrywa, że jest w ciąży.
"Bridget Jones 3" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Rewolucja 1905 roku zbiera krwawe żniwo w całym zaborze rosyjskim. Ziuk nie może pogodzić się z utratą Okrzei. Postanawia podjąć desperacką próbę uwolnienia go z więzienia w Cytadeli Warszawskiej. Prystor ściąga w tym celu z Łodzi doświadczonego bojowca Tomasza Arciszewskiego. Akcja nie przebiega zgodnie z planem.
"Młody Piłsudski" odcinek 12. - TVP1, godz. 20:15

W siódmym odcinku drugiej serii programu przychodzi czas na konfrontację między przedstawicielami różnych pokoleń. Nim do niej dojdzie, przy porannej kawie odbędzie się rozmowa na temat podeszłego wieku. Wynik głosowania na kuracjuszkę odcinka i dokonany przez nią wybór partnera na randkę przyniosą zaskakujące efekty. Władek stanie przed szansą, by rozwinąć znajomość z Barbarą. Uczestnicy programu wezmą udział w profesjonalnej sesji fotograficznej. Później za namową gości specjalnych kuracjusze wcielą się na chwilę w rolę graficiarzy.
"Sanatorium miłości" - TVP1, godz. 21:15

Charlie, dobrze wychowany uczeń ekskluzywnej szkoły, podczas długiego weekendu podejmuje się opieki nad niewidomym pułkownikiem Frankiem Slade'em. Zgorzkniały ekscentryk zamierza świąteczne dni spędzić w Nowym Jorku. W planach ma pobyt w eleganckim hotelu, kolację w wytwornej restauracji, noc z piękną kobietą, a na zakończenie efektowne samobójstwo. Zadanie Charliego okazuje się istną torturą, zważywszy na trudny charakter Slade'a, ale też wielką szkołą życia.
"Zapach kobiety" - TV4, godz. 22:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na czwartek, 16.02.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×