Program telewizyjny na niedzielę, 17.02.2019. Co obejrzeć dziś w telewizji? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 17 lutego 2019 roku? Dziś w TV m.in. "Sanatorium miłości", "Gangi Nowego Jorku" czy "Rozgrywka". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 17.02.2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 17.02.2019 r.:

XIX-wieczny Nowy Jork. Po szesnastu latach spędzonych w sierocińcu Amsterdam, syn zamordowanego przywódcy gangu irlandzkich imigrantów, wraca do Five Points, by pomścić śmierć ojca. Jego zabójca, William Cutting zwany Billem Rzeźnikiem, sprawuje rządy w dzielnicy. Chłopak postanawia zabić Rzeźnika w czasie dorocznej uroczystości, gdy Bill będzie święcił zwycięstwo nad jego ojcem. By zrealizować plan, przenika w szeregi bandy. Rzeźnik traktuje Amsterdama jak syna. A on wbrew sobie zaczyna darzyć go szacunkiem i zakochuje się w jego wychowanicy.
"Gangi Nowego Jorku" - TVN7, godz. 20:00

Nick Wells chce zerwać z kryminalną przeszłością. Marzy, by zamieszkać z ukochaną kobietą i prowadzić klub jazzowy w Montrealu. Ale Max, jego protektor i partner finansowy, ma inne plany. Przekonuje Nicka, by złamał dwie zasady, których ten zawsze przestrzegał: pracować w pojedynkę i poza miejscem zamieszkania. Poznaje go z młodym i zdolnym złodziejem, Jackiem Tellerem, który potrzebuje Nicka do otwarcia doskonale zabezpieczonego sejfu w składzie celnym w Montrealu.
"Rozgrywka" - TVP2, godz. 20:05

Po utracie przytomności na festynie, doktor budzi się w szpitalu. Jest już po operacji. Jasiunia, która czuwa przy nim nieustannie, zauważa coś niepokojącego. Kapitan Karol naciska na spotkanie. Sylwia zwierza się ze swoich problemów doktorowi, mając nadzieję, że ten odzyska pamięć. Sylwia spotyka się z kapitanem na małym statku turystycznym. Tymczasem w Majakach wybory i same problemy. Najpierw Żorżeta gubi klucze do lokalu wyborczego, a kiedy w końcu wchodzi z Traczykiem do środka, okazuje się, że nie ma tam urny. Sylwia przed nocą ma wreszcie czas, żeby zrobić test ciążowy.
"Blondynka" - TVP1, godz. 20:15

Walentyna i Ryszard nową parą wśród kuracjuszy? Jak minęła im randka?Zobacz więcej

W 5. odcinku nastanie nowy dzień, a to oczywiście będzie oznaczać poznanie nowego laureata plebiscytu na Kuracjusza dnia. Następnie niezłomni bohaterowie wezmą udział w profesjonalnej sesji coachingowej, podczas której dowiedzą się, jak są odbierani przez otoczenie, co na to wpływa i jak sami odbiór ten powinni przyjmować. W tym odcinku dowiemy się również, w kim drzemią prawdziwe plastyczne talenty, a komu kontakt ze sztuką jest bardzo nie po drodze? Jak się okaże, naszkicowanie czyjegoś portretu nie jest rzeczą prostą.
"Sanatorium miłości" - TVP1, godz. 21:15

Ava jest uroczą, inteligentną młodą kobietą, która zawodowo zajmuje się terapią małżeństw. Niedawno wyszła za mąż. Jest przekonana, że jej związek z Charliem będzie trwały i szczęśliwy jak małżeństwo jej rodziców. Pewnego dnia Ava przeżywa ogromny szok. Dowiaduje się, że jej matka zamierza odejść od ojca. Okazuje się również, że Charlie zataił przed nią pewne fakty ze swojej przeszłości.
"Gry małżeńskie" - TVP1, godz. 22:15

Wiktor Naworski leci z rodzinnej Krakozji do Nowego Jorku, gdzie ma do wypełnienia misję _ ostatnią wolę ojca. Podczas podróży w jego ojczyźnie zachodzą poważne zmiany. Po wylądowaniu na nowojorskim lotnisku Wiktor dowiaduje się, że w Krakozji doszło do zamachu stanu. W związku z tym jego paszport stracił ważność, ponieważ kraj, z którego pochodzi, przestał formalnie istnieć, a obsługa lotniska nie chce go wypuścić do miasta. Od tego momentu jego domem jest terminal. Pewnego dnia Wiktor poznaje tu stewardesę Amelię Warren.
"Terminal" - TVN7, godz. 22:35

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 17.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×