Program telewizyjny na niedzielę, 19.07.2020. Co obejrzeć 19 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 19.07.2020? W programie TV na niedzielę m.in. kolejny koncert w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, a także takie hity jak "Przełęcz ocalony", "Helikopter w ogniu" czy "Dzika rzeka". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 19 lipca 2020 roku!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 5 lipca 2020 r.:

Ziemianie wygrali wojną z obcymi, ale po wyniszczającej bitwie nasza planeta przestała nadawać się do zamieszkania, a resztka ludzkości przeniosła się na księżyc Saturna. Na zniszczonej Ziemi od pięciu lat stacjonują Jack i Victoria. Pewnego dnia, z rozbitego statku kosmicznego mężczyzna ratuje piękną nieznajomą kobietę. Jej przybycie uruchamia ciąg nieprawdopodobnych zdarzeń, które powodują, że Jack zakwestionuje wszystko, w co dotychczas wierzył.
Niepamięć" - godz. 20:00 w TVN7

Schyłek drugiej wojny światowej. Amerykanie rozpoczynają bitwę o Okinawę. Wśród setek tysięcy amerykańskich żołnierzy na wyspę trafia Desmond T. Doss, sanitariusz, który ze względu na przekonania religijne odmówił noszenia broni. Koledzy z oddziału traktują go nieufnie i lekceważąco, ale Desmond szybko udowadnia, że potrafi poświęcić się dla dobra ojczyzny, ratując z pola bitwy kilkudziesięciu rannych żołnierzy.
"Przełęcz ocalonych" - godz. 20:00 w TV Puls

Maria ostrzega Juana przed Pablo. Leonor jest zazdrosna o Artura. Wymusza na bandzie, żeby zabrali ją na akcję. Tam z zazdrości kaleczy okradaną dziewczynę i banda musi uciekać. Juan wyrzuca Leonor z bandy, a ona z zemsty postanawia wydać ich policji. Pablo zastawia pułapkę na Juana i łapie go. Nikt z bandy nie wie, że to Arturo ich wydałpolicji. Reszta musi się ukrywać.
"La Bandida" odc. 17 - godz. 20:15 w TVP1

Gospodarze wieczoru, Ida Nowakowska i Tomasz Kammel, którym za kulisami towarzyszyć będą Izabella Krzan i Norbi, tym razem zabiorą nas do Żywca. W tutejszym amfiteatrze swoje największe przeboje zaśpiewają ikony polskiej sceny - Maryla Rodowicz i Izabela Trojanowska, a także włoski wokalista Francesco Napoli. Nie zabraknie także przedstawicieli popularnej muzyki tanecznej, zaśpiewają dla nas m.in. Weekend, Bayer Full, Mejk, MiG, Power Play i Camasutra.
Lato, muzyka, zabawa - wakacyjna trasa Dwójki - godz. 20:45 w TVP1

W 1993 roku elitarne jednostki wojskowe z USA wylądowały w Somalii. 160 żołnierzy miało wziąć udział w trwającej niespełna godzinę operacji porwania dwóch wysoko postawionych wojskowych. Mimo, że Amerykanie dysponowali najnowocześniejszym sprzętem, plan się nie powiódł, a operacja zamieniła się w kilkunastogodzinną bitwę. Wąskie uliczki Mogadiszu zamieniły się w śmiertelną pułapkę.
"Helikopter w ogniu" - godz. 22:30 w TV Puls

Gail była niegdyś przewodnikiem po rzece Kolorado. Po latach wróciła w te strony, aby spędzić czas z mężem i synem. Wkrótce spokojnie zapowiadający się wypoczynek zamienia się w koszmar, gdyż ich łodzi wdzierają się trzej mężczyźni. Z pozoru sympatyczni nieznajomi okazują się niebezpiecznymi przestępcami, ściganymi przez policję. Ich przywódca bierze synka Gail jako zakładnika, zmuszając kobietę, by popłynęła razem z nimi i pomogła im pokonać najniebezpieczniejszy odcinek trasy.
"Dzika rzeka" - godz. 22:35 w TVN7

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 19.07.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×