Program telewizyjny na niedzielę, 20.01.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program tv na niedzielę - 20 stycznia w tv m.in. nowość TVP1 pt. "Sanatorium miłości". To program, który ma szansę stać się hitem, jak "Rolnik szuka żony". Oprócz tego: "Superprodukcja", "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1" oraz kolejny odcinek serialu "Blondynka". Sprawdź nasz program tv i bądź na bieżąco!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 20.01.2019 r.:

Przemądrzały krytyk filmowy Yanek Drzazga znany jest z ostrych recenzji, w których bezlitośnie wytyka wady polskiego filmu. Powiązany z mafią biznesmen Jędrzej Koniecpolski proponuje Yankowi napisanie scenariusza filmu, w którym główną rolę miałaby zagrać jego narzeczona. Oferta jest kusząca, zwłaszcza ze względu na przewidywane honorarium, ale jej realizacja jest trudna. Wymagający zleceniodawca odrzuca kolejne propozycje Yanka. W końcu krytyk postanawia poprosić o pomoc redakcyjną koleżankę, Marysię Melską.
"Superprodukcja" - Stopklatka TV, godz. 20:00

Katniss Everdeen przebywa w odizolowanym podziemnym Dystrykcie 13. Wbrew propagandzie ten dystrykt przetrwał zemstę Kapitolu. Dziewczyna powraca do zdrowia i zostaje przedstawiona nowej przywódczyni rebeliantów, Almie Coin. Pani prezydent prosi ją, by stała się Kosogłosem, symbolem buntu, ale ona odmawia. Tymczasem rebelianci, pod wodzą Almy Coin, przygotowują się do walki z dyktatorską władzą. Widząc, jak Peeta ulega manipulacjom Kapitolu, ostatecznie Katniss przyłącza się do walczących.
"Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1" - TVP2, godz. 20:05

W świecie przyszłości społeczność metropolii podzielono na pięć grup, zgodnie z wrodzonymi predyspozycjami. Są Prawi, Altruiści, Serdeczni, Erudyci i Nieustraszeni. Jeśli nastolatek nie ma żadnej z owych cech, jest skazany na życie na marginesie. Jeśli ma więcej niż jedną - jest niezgodny, może stanowić zagrożenie dla systemu. Choć Tris Pryor ma złożoną osobowość, dołącza do Nieustraszonych. Jej trenerem zostaje Cztery. Wkrótce Tris odkrywa spisek. Trafia do podziemnego świata ludzi, którzy zdecydowali się rzucić wyzwanie systemowi.
"Niezgoda" - TVN, godz. 20:05

Sylwia zostaje wezwana przez Bronka do zbadania chorej świni. Podejrzewa różycę. Nie wie jednak, że wcześniej młody Partyka zakopał przy gospodarstwie inną świnię, która padła. Kapitan przegląda w swoim pokoju w leśniczówce pamiątki z przeszłości. Wśród nich jest pożółkły list. Znajduje go Auguścikowa, sprzątając kapitański pokój. Przeczyta list i odkryje tajemnicę Sylwii. Nieoczekiwanie dla Andrzeja Sikora kręci nosem po castingu. Nie jest zadowolony z aktywności gości. Andrzej musi coś wymyślić, żeby za trzy tygodnie podczas festynu wszyscy mieszkańcy Majaków wzięli w wydarzeniu aktywny udział...
"Blondynka" odcinek 86. - TVP1, godz. 20:15

Nowość TVP1 "Sanatorium miłości"

Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna i Wiesława. Sześć rezolutnych, nieznających się wcześniej, dojrzałych pań spotyka się po raz pierwszy. W tym samym czasie do podobnego spotkania dochodzi między Cezarym, Krzysztofem, Lesławem, Markiem i dwoma Ryszardami. To dwanaście osób, które różnią się charakterami, osobowością, pasjami, jak i życiowym doświadczeniem. Każde z nich jest samotne, bez bliskiej osoby, bez kogoś, kto byłby z nimi na dobre i na złe. Tego dnia połączy ich jednak wspólna droga i jeden kierunek. W dwóch kolorowych, legendarnych „Nyskach”, wyruszą oni do malowniczego uzdrowiska w Ustroniu. Grupie sekundować będzie Marta Manowska, która już oczekuje na wybraną dwunastkę w malowniczym Uzdrowisku Ustroń w Sanatorium Równica, leżącym w paśmie górskim Beskidu Śląskiego. Tam każdy z bohaterów losowo otrzyma dwuosobowy pokój, a tym samym otworzy nowy rozdział swojego życia. Być może będzie to początek pięknej przyjaźni, a może czegoś więcej? 'Sanatorium miłości" odcinek 1. - TVP1, godz. 21:30

Paul Vitti, gangster znany z brutalności i bezwzględności, przeżywa kryzys: nie może spać, jeść, cierpi na ataki lęku, ciągle chce mu się płakać. Zdesperowany, udaje się do jednego z najlepszych psychiatrów, który pod wpływem perswazji wpisuje go na listę swoich pacjentów. Wkrótce wizyty u lekarza stają się coraz częstsze, a Paul zaczyna swobodnie dysponować czasem doktora. Bez jego rad gangster nie potrafi już o niczym decydować. Postępowanie obu mężczyzn wkrótce wzbudza podejrzenia innych członków mafii oraz agentów FBI.
"Depresja gangstera" - TV4, godz. 22:10

Kompozytor Giacomo Puccini wyrażał w utworach uczucia, pasję i wewnętrzne rozterki. Puccini w młodości był kościelnym organistą w rodzinnym mieście Lucca. Czuł, że jego powołaniem jest komponowanie oper. Giulio Ricardi zachęcał Giacoma do pracy twórczej. Emocjonalną stymulacją i inspiracją dla artysty były związki z kobietami. Film przedstawia burzliwe, obfitujące w skandale życie osobiste artysty oraz jego miłość do muzyki i kobiet.
"Puccini" - TVP2, godz. 22:15

Zobacz galerię

Wspieramy WOŚP!

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 20.01.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×