Program telewizyjny na niedzielę, 20.06.2021. Co obejrzeć 20 czerwca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 20.06.2021 roku? W programie TV na niedzielę, m.in. "Zabójcza broń III", "Asterix na Olimpiadzie", "King Kong" czy Wakacyjna Trasa Dwójki. Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 20 czerwca 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 20 czerwca 2021 r.:

Martin Riggs i Roger Murtaugh są policjantami z wydziału zabójstw z Los Angeles. Kolejny raz stają do walki z przestępczym światem. Tym razem muszą ustalić, kto kradnie z policyjnych magazynów broń zarekwirowaną przestępcom. W znalezieniu sprawców pomaga im ich nowa koleżanka, wyjątkowo atrakcyjna i doskonale przeszkolona w walce wręcz sierżant Lorna Cole. Wkrótce ginie mężczyzna, który miał być przesłuchiwany w związku z kradzieżą broni z policyjnych magazynów. Zainstalowane na posterunku kamery zarejestrowały zabójstwo.
"Zabójcza broń III" - TVN, godz. 20:00

Nowy Jork, czasy wielkiego kryzysu. Aktorka wodewilowa Ann Darrow otrzymuje główną rolę w filmie ambitnego Carla Denhama. Obraz ma być kręcony na położonej w okolicach Sumatry Wyspie Czaszki. Porośniętą tropikalną dżunglą wyspę zamieszkuje plemię, które składa ofiary ogromnemu gorylowi - King Kongowi. Gdy Ann zostaje uprowadzona przez olbrzyma, między porwaną a zwierzęciem nawiązuje się nić sympatii. Zakochany w kobiecie King Kong daje się wywabić z kryjówki, zostaje pojmany i wywieziony do Nowego Jorku.
"King Kong" - TVN7, godz. 20:00

Cindy jest ambitną dziennikarką, która interesuje się tajemniczymi zjawiskami o nieokreślonym pochodzeniu. Tym razem zajmuje się wyjaśnieniem jak powstały kręgi na polu byłego pastora, Toma Logana. Co gorsze, zagadka robi się niebezpieczna, gdy przyjaciółka reporterki umiera po obejrzeniu kasety wideo. Cindy zadaje sobie pytanie, czy zabójczy VHS ma związek z piktogramami. Reporterka szuka odpowiedzi, a tymczasem światu zagraża inwazja kosmitów.
"Straszny film III" - TV 4, godz. 20:00

W kilkanaście minut terroryści przejmują kontrolę nad Białym Domem. Biorą prezydenta Benjamina Ashera jako zakładnika. Mike Banning to były ochroniarz prezydenta, zwolniony ze służby w związku z wypadkiem, w którym zginęła żona głowy państwa. W momencie ataku Banning przebywa w pobliżu Białego Domu. Jego fizyczne i taktyczne przygotowanie oraz znajomość budynku powodują, że staje się on jedyną szansą na ocalenie najważniejszej osoby w państwie.
"Olimp w ogniu" - TV Puls, godz. 20:00

Czasy starożytne. Zbliżają się igrzyska olimpijskie, w których po raz pierwszy w historii będą startować Rzymianie. Zwycięzca otrzyma rękę pięknej Iriny, córki greckiego króla Irytosa. Przybrany syn Cezara, Brutus, chcąc zdobyć księżniczkę, posyła na igrzyska najlepszych rzymskich sportowców. Uczucie do Iriny żywi także Gal Romantix, który od dawna śle do niej miłosne listy. Wie, że musi przystąpić do zawodów i wygrać, w przeciwnym razie jego marzenia legną w gruzach. Na pomoc spieszą mu przyjaciele, Asterix i Obelix.
"Asterix na Olimpiadzie" - Stopklatka, godz. 20:00

Telewizja Polska co roku organizuje wakacyjne koncerty plenerowe w różnych miastach w Polsce. Jest to okazja do podzielenia się z innymi dobrą energią i posłuchania muzyki na żywo. Na scenie pojawią się polskie i zagraniczne gwiazdy wykonujące muzykę rozrywkową. Pierwszy koncert odbędzie się 20 czerwca w Mrągowie. Wystąpią między innymi: Rafał Brzozowski, Dagmara Bryzek, Joanna Moro, Alexandra Stan, Cleo czy Zenek Martyniuk.
"Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki" - TVP2, godz. 20:25

Druga część kultowej komedii sensacyjnej. Axel Foley (Murphy), nieobliczalny detektyw z Detroit, ponownie zjeżdża do Beverly Hills, by pomóc unieszkodliwić bandytów, odpowiedzialnych za ciężkie zranienie przyjaciela, kapitana Bogomila. Miejscowa policja znów przeżywa ciężkie chwile.
"Gliniarz z Beverly Hills II" - Polsat, godz. 22:10

Darby Shaw jest studentką prawa. Przygotowując na zajęcia raport, odkrywa coś, co może skompromitować wysokich rangą polityków. Callahan, prawnik, któremu zwierzyła się z odkryć, zostaje zamordowany. Dziewczyna nie ma wątpliwości, że kolejną ofiarą będzie ona sama. Musi znaleźć kogoś, komu może zaufać i powierzyć dokumenty. Jest to ktoś, kogo nie zna osobiście, Gray Grantham, dziennikarz. Dziewczyna nie od razu decyduje się na spotkanie z nim. Przez telefon przekazuje mu fragmenty raportu i żąda, by mężczyzna potwierdził ich prawdziwość.
"Raport Pelikana" - TVN, godz. 22:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 20.06.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×