Program telewizyjny na niedzielę, 20.10.2019. Co obejrzeć 20 października w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 20.10.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "MasterChef", "Rolnik szuka żony", "W rytmie serca" czy "Wojenne dziewczyny". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 20 października 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 20 października 2019 r.:

Takich gości w „MasterChefie” jeszcze nie było! Uczestnicy będą musieli urządzić piknik dla 50 psów i ich właścicieli. Czy menu zaproponowane przez kucharzy zadowoli tak wymagające podniebienia? Członkowie przegranej drużyny staną do konkurencji eliminacyjnej. Ich największym wrogiem okaże się uciekający czas, który dla każdego z gotujących będzie miał indywidualne znaczenie…
"Masterchef" - TVN, godz. 20:00

Były komandos, a obecnie kurier do zadań specjalnych, Frank Martin, otrzymuje najtrudniejsze zlecenie w dotychczasowej karierze. Człowiek nazwiskiem Johnson powierza mu nietypową "przesyłkę", którą okazuje się Walentyna, córka ważnego ukraińskiego urzędnika. Zadaniem Franka jest bezpiecznie przewieźć ją z Marsylii do Odessy, nie zadając przy tym zbędnych pytań. Kurier wyrusza więc w pełną zaskakujących zdarzeń podróż, która obfitować będzie w pościgi oraz starcia z gangsterami.
"Transporter III" - TV Puls, 20:00

Na wiejskim cmentarzyku w Karczewie najbliżsi żegnają symbolicznie Kamila, którego ciało zostało zabrane przez Niemców. Schneider obwinia Wolfganga o akcję w kawiarni. Brodzki miał być ujęty żywcem. W antykwariacie Kruk informuję Irkę, że jest zawieszona w działalności konspiracyjnej, jednak Leokadia informuje załamaną dziewczynę, że poręczyła za nią przed Krukiem, ma wrócić do pracy i nie przerywać kontaktów z Instytutem Żywienia. Pracownicy laboratorium otrzymują z Berlina rozkaz, mają zakaz kontaktowania się z kimkolwiek z zewnątrz. Marysia spotyka Celinę, której kuzyn pracuje u urszulanek w Nałęczowie. Kobietom udaje się zorganizować transport do sióstr, dla synka Celiny, Zoji i kilku potrzebujących osób.
"Wojenne dziewczyny" odcinek 33. - TVP1, godz. 20:15

Mieszkanie pod jednym dachem, długie rozmowy, wspólne poranki i wieczory, a do tego praca na gospodarstwie. Wszystko to zbliża i sprzyja poznawaniu. Dla kogo okaże się to końcem pobytu na gospodarstwie, a kto wzmocni swoją pozycję? Kto będzie musiał podjąć trudną decyzję, a kto rozstanie się bez żalu?
"Rolnik szuka żony" - TVP1, godz. 21:15

Darek postanawia odzyskać Ewę. Próbuje spotkać się z nią i poważnie porozmawiać. Ewa kategorycznie odmawia. Darek nie odpuszcza. Zmuszona nagłym telefonem Zarębska wyrusza za miasto. Niespodziewanie jej samochód staje na pustkowiu. Jedyną osobą, która może jej pomóc jest Darek. Jankowski postanawia ją podwieźć, nie spodziewa się jednak dokąd zaprowadzi go ta decyzja. Tymczasem zazdrosna Karolina poszukuje zemsty. Postanawia, że uwiedzie jego syna - Patryka. Oferuje swoją pomoc w promocji wieczornego koncertu, który ma odbyć się w Dirty Tracku i uczy młodego Jankowskiego marketingowych tricków. W tym samym czasie do klubu przychodzi Marta. Darek w rodzinnym domu Ewy staje przed nowymi wyzwaniami. Ojciec i dziadek Zarębskiej mają jednak wobec niego własne plany. Poją Jankowskiego tajemniczą miksturą ziół, która całkowicie zmienia jego spojrzenie na świat. Mamiony zagadkowymi wizjami Darek decyduje się wyznać Ewie, co do niej czuje. "39 i pół tygodnia" odcinek 7. - TVN, godz. 21:30

Po sześciu miesiącach Maria i Adam nadal są "oficjalnie" zaginieni, a w rzeczywistości ukrywają się przed mafią. Agnieszka jest w zaawansowanej ciąży, ale wciąż nie ułożyła swoich stosunków z Robertem. Siedlecki dostaje awans na prokuratora okręgowego, planuje przeprowadzkę do Warszawy i proponuje Weronice, by wyjechała razem z nim. Tymczasem Ewa oraz Szarek zjawiają się w lokalnym kościele, by wziąć w końcu wymarzony ślub i... znów mają pecha.
"W rytmie serca" sezon 5. odcinek 1. - Polsat, godz. 22:05

Bella i Edward wyjeżdżają w podróż poślubną. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży. Szczęśliwe zdarzenie wprowadza wiele zamieszania w życie młodych małżonków. Ciąża nie przebiega prawidłowo. Najbliżsi Belli zaczynają się zastanawiać, czy poczęcie jest dla niej najlepszym wyjściem.
"Saga zmierzch: Przed świtem" - TVN, godz. 22:35

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 20.10.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×