Program telewizyjny na niedzielę, 2.09.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 2.09.2018? W programie TV na dziś m.in. nowe odcinki "W rytmie serca", "Drogi wolności", "Rolnik szuka żony", "Pokój", "Moje córki krowy" i "Młodość". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 2 września 2018!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 2 września 2018 r.:

Świeżość, dyskretny humor, mądre dialogi i najlepsi polscy aktorzy. Wyróżniony Nagrodą Publiczności i Nagrodą Dziennikarzy na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni obraz Kingi Dębskiej to wzruszająca opowieść o trudnych relacjach rodzinnych, szorstkiej siostrzanej miłości i śmierci. W rolach głównych Agata Kulesza, Gabriela Muskała i Marian Dziędziel. Historia dwóch sióstr: 42-letniej Marty, kobiety sukcesu, gwiazdy popularnych seriali, i młodszej o rok, niestabilnej emocjonalnie nauczycielki Kasi, która tkwi w nieszczęśliwym małżeństwie i wychowuje nastoletniego syna. W obliczu trudnej sytuacji - śmierci matki i choroby ojca, kobiety zmuszone są do współpracy. Stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony wiele lat temu kontakt.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Moje córki krowy" - TVN, godz. 20:00

Powrót Popka, intryga Siedleckiego i kłopoty w raju Marysi i Adama! Przed nami trzeci sezon serialu "W rytmie serca"! W nowych odcinkach - tajemnicze zaginięcia, podpalenia, intrygi, skrywane sekrety i oczywiście miłość, na którą nawet kazimierscy lekarze nie mają lekarstwa. W trzecim sezonie najpopularniejszego serialu Polsatu ostatnich lat Marysia i Adam poczują cierpki smak zazdrości, Weronikabędzie toczyć walkę z samą sobą, a Edek Wilczyński (Artur Żmijewski) zmuszony zostanie do podjęcia jednej z najtrudniejszych życiowych decyzji... czytaj więcej
"W rytmie serca" - Polsat, godz. 20:00

Seriale TVP to nie tylko "M jak miłość", "Czas honoru" i "Ranczo"! Oglądaliście je wszystkie? [GALERIA]Zobacz więcej

Harry mieszka z wujem Vernonem, ciotką Petunią i ich rozpieszczonym synem Dudleyem. Opiekunowie nie dbają o niego, a kuzyn go dręczy. W dniu jedenastych urodzin Harry dowiaduje się, że jest synem czarodzieja i czarodziejki, których zabił lord Voldemort. Potężny czarnoksiężnik próbował zabić również jego, lecz Harry obronił się przed rzuconym na niego zaklęciem. Chłopiec otrzymuje zaproszenie do rozpoczęcia nauki w Hogwarcie, szkole magii. Zaprzyjaźnia się tam z Ronem i Hermioną. Wraz z nimi próbuje poznać tajemnicę kamienia filozoficznego.
"Harry Potter i kamień filozoficzny" - TVN7, godz. 20:00

W Akron, w stanie Ohio, 24-letnia Joy Newsome i jej 5-letni syn Jack żyją w ciasnym, prymitywnym pomieszczeniu, nazywanym przez nich pokojem. Są przetrzymywani przez mężczyznę, który każe mówić do siebie Nick. Mały Jack, który jest jego synem, spędził w zamkniętej budzie swoje dotychczasowe życie, uznając tę klitkę za cały świat i myśląc, że po drugiej stronie jest już tylko pustka. Aby nie stresować dziecka, matka pozwala mu w to wierzyć. Nadchodzi jednak czas, kiedy Joy zdecyduje się powiedzieć synowi prawdę. Pragnie przy jego pomocy wyrwać się w końcu z niewoli, choć Nick strzeże ich pilnie, izoluje od świata, grożąc, że za próbę ucieczki czeka ich śmierć. Joy obmyśla ryzykowny plan wydostania się na wolność, a główną rolę ma tu odegrać właśnie Jack.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Pokój" - TVP2, godz. 20:05

W ostatnich dniach lipca 1914 roku na usta całego Krakowa ciśnie się jedno słowo wojna. Ignacy Biernacki, właściciel wydawnictwa Panorama i fotograf w jednej osobie, cieszy się z zamówienia na druk urzędowych afiszy z magistratu. Jest przekonany, że nieźle się na tym dorobi. Pozorny spokój jego rodziny przerywa zniknięcie psa. Na naszych oczach Biernacki wpada w sidła mężczyzny, któremu ćwierć wieku wcześniej uwiódł żonę. Interesy, jakie chciał zrobić dzięki wybuchowi wojny, okażą się mrzonką. Z krakowskich Oleandrów wyruszają pierwsze oddziały legionistów, a wśród nich Jerzyk Raczek, syn piekarza i gosposi Biernackich...
"Drogi wolności" - TVP1, godz. 20:10

"Drogi wolności". Nowy serial historyczny TVP - lepszy niż "Korona królów" lub "Wojenne dziewczyny"? Zobacz więcej

Po raz piąty będziemy śledzić losy piątki mieszkańców polskiej wsi, poszukujących miłości. Jak dotąd udział w programie zaowocował trzema weselami, a na świat przyszło czworo dzieci. Zanim jednak zabrzmią kolejne weselne dzwony, prowadząca program Marta Manowska, musi wcielić się w listonosza i dostarczyć rolnikom nadesłane do nich listy. Bohaterowie, na podstawie treści, muszą wybrać panie, z którymi chcą spotkać się osobiście... czytaj więcej
"Rolnik szuka żony" - TVP1, godz. 21:15

Czarna Mamba, płatna zabójczyni, dowiaduje się, że jest w ciąży. Postanawia porzucić dotychczasowe zajęcie oraz szefa, ojca dziecka. Wyjeżdża do małego miasta, gdzie chce wziąć ślub z poznanym tam mężczyzną. Bill nie zamierza puścić płazem nielojalności. W czasie ceremonii do kościoła wchodzą jego ludzie i mordują jej uczestników. Kobieta zostaje postrzelona, zapada w śpiączkę. Gdy po czterech latach budzi się z letargu, poprzysięga zemstę napastnikom. Stopniowo eliminuje członków bandy. Na końcu zamierza rozprawić się z Billem.
"Kill Bill" - TV4, godz. 21:45

Opowieść o jesieni życia i niespełnionych ambicjach. Wiesen u podnóża szwajcarskich Alp. Bohaterowie to goście hotelu: Fred Ballinger, dyrygent na emeryturze, i Mick Boyle, filmowiec, którzy znają się od lat. Mick wciąż chce być aktywny zawodowo. Właśnie pracuje nad scenariuszem filmu, który będzie swoistym podsumowaniem jego dorobku artystycznego. W hotelu gości też sfrustrowany aktor Jimmy Tree. Marzy on o wspaniałej roli, ubolewając, że zaistniał w świecie filmu jedynie jako robot. Pojawia się też słynny Diego Maradona, cierpiący na nadwagę.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Młodość" - TVP2, godz. 23:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 2.09.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×