Program telewizyjny na niedzielę, 21.02.2021. Co obejrzeć 21 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 21.02.2021 roku? W programie TV na niedzielę, m.in. nowy odcinek programu "Sanatorium miłości", a także świetne propozycje filmowe. Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 21 lutego 2021 roku!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 21 lutego 2021 r.:

Najlepszy na świecie fałszerz sztuki Raymond J. Cutter zawiera umowę z potężną mafią, aby uzyskać wcześniejsze zwolnienie z więzienia. W zamian musi podjąć się sfałszowania obrazu Claude'a Moneta, by następnie podmienić go z oryginałem w muzeum. Aby wykonać zadanie, Raymond będzie potrzebować pomocy swojego ojca i syna.
"Fałszerz" - godz. 20:00 w TVP2

Perseusz urodził się jako bóg, ale wychowywał się wśród ludzi. Heros nie jest w stanie uratować swojej rodziny przed Hadesem, potężnym bogiem świata zmarłych. Nie mając nic do stracenia mężczyzna zgłasza się na ochotnika, by poprowadzić wyprawę do zakazanego świata Hadesa i pokonać go, zanim ten odbierze moc Zeusowi i sprowadzi na ziemię chaos.
"Starcie tytanów" - godz. 20:00 w TVN7

Tobey, utytułowany kierowca rajdowy, wychodzi z więzienia po odsiedzeniu kary za przestępstwo, w które wrobił go dawny wspólnik. Szukając okazji do zemsty, zgłasza się do nielegalnych, ekstremalnych rajdów ulicznych. Gdy jego dawny współpracownik dowiaduje się o jego wyczynach i planach, wyznacza nagrodę za jego głowę.
"Need for Speed" - godz. 20:00 w TV Puls

Grupa przestępców dokonuje śmiałego skoku na bank. Kiedy do akcji wkracza policyjny negocjator, między nim, a przywódcą bandytów zaczyna toczyć się gra, od której wyniku zależą losy banku. Cała sytuacja staje się coraz bardziej niejasna. Wkrótce na miejscu zdarzenia pojawia się Madeliene White, specjalistka od ochrony interesów ważnych osób.
"Plan doskonały" - godz. 20:05 w TVN

Zdzisław zabiera Jadwigę na randkę. Seniorzy wybiorą się na... tor saneczkowy! Później cała grupa odwiedzi jedne z najmilszych zwierząt na świecie – alpaki! Kolejne zadanie dla kuracjuszy to konkurs na kiszonki i soki owocowe. Z talentem kulinarnym pań zmierzą się panowie, a plotki podczas pracy o płci przeciwnej dodadzą przygotowaniom jedynie pikanterii!
"Sanatorium miłości 3" - godz. 20:15 w TVP1

Spokojne i przepełnione wiarą życie siostry Faustyny Kowalskiej zmienia się pewnego dnia nieodwracalnie. Oczom zakonnicy ukazuje się bowiem Jezus Chrystus, który zleca jej misję głoszenia prawdy o Jego Miłosierdziu i przygotowania świata na jego ostateczne przyjście. Niewykształcona dziewczyna podejmuje się tej trudnej misji.
"Miłość i miłosierdzie" - godz. 21:05 w TVP1

Zmęczona rutyną reporterka Kim Baker postanawia zmienić swoje życie. Rzuca pracę za biurkiem w Nowym Jorku i podejmuje się niebezpiecznego zadania w Afganistanie, ma relacjonować amerykańską inwazję na ten muzułmański kraj. W tym całym chaosie, Kim odkrywa w sobie prawdziwą siłę i ryzykuje wszystko, by zdobyć kolejny wielki temat.
"Whiskey, Tango, Foxtrot" - godz. 21:45 w TVP2

Policjant Spartan ściga sadystycznego psychopatę, Phoenixa, który porwał autobus pełen pasażerów. Ostatecznie przestępca zostaje złapany, ale zakładnicy giną. Za karę zarówno Spartan, jak i Phoenix zostają zahibernowani na wiele lat. W 2032 r. przebudzony Phoenix ucieka z więzienia. Spartan jest jedyną osobą, która potrafi go schwytać.
"Człowiek-demolka" - godz. 22:50 w TVN

Agenci Jay i Kay spotykają się ponownie, by stawić czoła największemu niebezpieczeństwu, z jakim kiedykolwiek musiała sobie radzić organizacja MIB. Tym razem ich przeciwniczką będzie Serleena, zła i przewrotna kosmitka z odległej galaktyki, ukrywająca się pod postacią... seksownej modelki bielizny.
"Faceci w czerni 2" - godz. 23:00 w Polsacie

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 21.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Mag (gość)

    Proponuję żeby w Zoom tv pokazywano tylko Gang Olsena i Co ludzie powiedzą wtedy oglądalność będzie satysfakcjonująca bo przecież z tego powodu zdjęto Maleńkie Morderstwa.

    21.02.2021 14:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×