Program telewizyjny na niedzielę, 21.10.2018. Co obejrzeć dziś, 21 października w tv? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na niedzielę - co obejrzeć dziś, 21 października w tv? Oprócz audycji wyborczych, w programie tv 6. odcinek "Rolnik szuka żony" i "MasterChef". Program tv na niedzielę to również premiera nowego serialu TVN "Pod powierzchnią". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć w TV!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 21 października 2018 r.:

Maria próbuje zdobyć pieniądze na kaucję dla Adama, ale bank nie ma dla niej dobrych wiadomości. Tymczasem ksiądz Stanisław dostaje nagle paczkę wypełnioną plikami banknotów. Kilka godzin później na kapłana czeka w kościele nowa "niespodzianka" - zdesperowana nastolatka z niemowlęciem, która uciekła z domu i szuka pomocy. Z kolei Piotr opowiada Weronice, co dokładnie pamięta z wieczoru, gdy zamordowano jego dziewczynę… Doktor Zych coraz bardziej niepokoi się o Alex - pewien, że córka Katrin jest kolejną ofiarą doktor Szmit. Lekarz przekazuje Szarkowi zdjęcie podejrzanej sprzed kilkunastu lat. A policyjny program wskazuje tylko jedną podobną do niej osobę: doktor Kruk... czytaj więcej
"W rytmie serca" odcinek 35. - Polsat, godz. 19:55

Weronika namiętnie całuje Siedleckiego, żeby uchronić Piotra! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

W kolejnym odcinku uczestnicy mierzą się z zadaniami przygotowanymi przez ekspertów: Pascala Brodnickiego, Andreę Camastrę, Roberta Makłowicza oraz Jordiego Cruza.
"MasterChef" odcinek 7. - TVN, godz. 20:00

Zleceniodawca wynajmuje czwórkę iluzjonistów - mentalistę i hipnotyzera, magika i drobnego kieszonkowca, eskapistkę oraz specjalistę od trików karcianych. Po roku grupa zadziwia publiczność serią rabunków, które odbywają się w trakcie przedstawień. Zostaje obrabowany bank, a skradzione pieniądze spadają z nieba na widzów. Magicy zostają aresztowani. Do sprawy przydzielono agenta FBI Dylana Rhodesa i agentkę Interpolu Almę Dray. Z powodu braku dowodów policja musi uwolnić podejrzanych. Były iluzjonista podejmuje się wyjaśnienia triku.
"Iluzja" - TV Puls, godz. 20:00

James Bond ma ustalić, kto zabił sir Roberta Kinga, właściciela szybów naftowych i strategicznych linii przesyłu surowców. Agent 007 musi ochraniać córkę ofiary, Elektrę, spadkobierczynię King Enterprises. Tymczasem do akcji wkracza terrorysta Renard, który planuje zniszczenie rurociągów oraz przejęcie bomby neutronowej i ładunku plutonu. Bond dociera jego tropem do Turcji. Okazuje się, że Renard ukrył bombę we wnętrzu rurociągu. James zaczyna się domyślać, kto jest mocodawcą Renarda.
"Świat to za mało" - TVP2, godz. 20:05

Wieczory wyborcze w TV - gdzie oglądać?

Tuż po zamknięciu lokali wyborczych ze studia Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza zostaną zaprezentowane wstępne wyniki wyborów samorządowych. Reporterzy TVP będą na gorąco łączyć się z głównym studiem i komentować wyniki ze sztabów ogólnopolskich komitetów wyborczych oraz z 10 największych miast w Polsce. Na Woronicza pojawią się politycy i eksperci, którzy przeanalizują wstępne wyniki w wielu kategoriach. Widzowie dowiedzą się również, w których miastach prezydenci najprawdopodobniej zostali wybrani w pierwszej turze wyborów, a gdzie odbędzie się dogrywka między dwoma kandydatami w drugiej turze - 4 listopada.
Wieczór wyborczy. Wybory samorządowe 2018 - TVP Info, godz. 19:49

W programie ogłoszone zostaną wstępne wyniki wyborów samorządowych. Wypowiedzą się zaproszeni do studia eksperci oraz komentatorzy życia politycznego. Dziennikarze będą rozmawiać z przedstawicielami komitetów wyborczych, a także przedstawią prognozy polityczne na najbliższe lata.
Wieczór wyborczy - TVP1, godz. 20:55

Wieczór wyborczy prowadzony przez Dorotę Gawryluk i Bogdana Rymanowskiego, podczas którego zostaną zaprezentowane pierwsze sondażowe wyniki wyborów samorządowych. W studiu skomentują je zaproszeni goście ze świata polityki i mediów.
Polska wybiera - Polsat, godz. 20:55

"Pod powierzchnią" to serial, który wciągnie widzów pod powierzchnię zagadkowych relacji pomiędzy czwórką głównych bohaterów: Martą Gajewską (Magdalena Boczarska), Bartkiem Gajewskim (Bartłomiej Topa), Maćkiem Kostrzewą (Łukasz Simlat) oraz Olą Kostrzewą (Maria Kowalska). Małżeństwo Marty i Bartka Gajewskich przeżywa kryzys. Kilka lat temu stracili dziecko. Ich dwuletni syn Maks zaginął nad rzeką, ciała nigdy nie odnaleziono. Bartek, dyrektor płockiego liceum, lepiej poradził sobie z traumą. Marta przeciwnie, cierpi na bezsenność, od długiego czasu bierze leki. Pragnie wrócić do normalnego życia, i kiedy pojawia się szansa powrotu do zawodu, przyjmuje propozycje prowadzenia klasy maturalnej. Pierwsze dni nie są łatwe..
"Pod powierzchnią" odcinek 1. - TVN, godz. 21:30

Obowiązki obowiązkami, ale w wiejskim życiu jest przecież czas na zabawę, rozwijanie własnych pasji i randkowanie Czy w 6. odcinku programu "Rolnik szuka żony" gościom rolników spodoba się wiejskie życie? Czy któraś z pań poczuła, że to jej miejsce na ziemi? Czytaj więcej...
"Rolnik szuka żony" odcinek 6. - TVP1, godz. 21:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 21.10.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×