Program telewizyjny na niedzielę, 24.02.2019. Co obejrzeć w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 24.02.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "W rytmie serca", "Sherk Trzeci", "Zapowiedź", "Sanatorium miłości", "Spotlight", "Poradnik pozytywnego myślenia" oraz "Czwarta władza" z Meryl Streep i Tomem Hanksem. Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 24 lutego 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 24.02.2019 r.:

Adam robi wszystko, by odnaleźć Marię. Natomiast Weronika rozpoczyna oficjalne poszukiwania Beniamina - jako podejrzanego o uprowadzenie. W trakcie śledztwa wspiera ich nieoficjalnie Piotr - brat aspirant Nowackiej. Z kolei ojciec Stanisław wyznaje w końcu Agnieszce, że ona jest jego córką. Z kolei doktor Zych próbuje pomóc małemu Kubie - chłopcu, którego ojciec nadużywa alkoholu i często wybucha agresją... czytaj więcej
"W rytmie serca" - Polsat, godz. 20:00

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, powierzchnią równa Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry'ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.
"Armageddon" - TV Puls, godz. 20:00

Shrek wiedzie spokojne i szczęśliwe życie u boku Fiony. Tymczasem król Zasiedmiogórogrodu, Harold, przeczuwając zbliżającą się śmierć, zamierza przekazać mu królewskie obowiązki. Ogr, któremu nie przypada do gustu rola władcy, postanawia znaleźć kogoś na swoje miejsce. Najlepszym kandydatem wydaje się zbuntowany kuzyn Fiony, tchórzliwy książę Arcio. Shrek w towarzystwie Osła i Kota w Butach wyrusza w podróż, by sprowadzić go z odległego Worcestershire. Nieobecność ogra zamierza wykorzystać Książę z Bajki, który planuje zamach stanu.
"Shrek Trzeci" - TVN, godz. 20:00

Gdzie oglądać galę rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej?Zobacz więcej

Z okazji otwarcia szkoły w Bostonie dzieci mają narysować, jak będzie wyglądał świat za 50 lat. Jedna z uczennic oddaje kartkę zapisaną cyframi. Pół wieku później uczniowie otrzymują prace rówieśników sprzed lat. Dzieło wypełnione cyferkami wpada w oko astrofizykowi. Naukowiec stwierdza, że oznaczają one daty katastrof, do których doszło w ciągu 50 lat, a także liczbę ofiar oraz współrzędne geograficzne miejsc kataklizmów. Są tam też zapisane informacje o wydarzeniach, które mają nastąpić. Profesor podejmuje starania, by zapobiec wypadkom.
"Zapowiedź" - TVP2, godz. 20:05

Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna i Wiesława to rezolutne, dojrzałe panie. Każda z nich jest samotna i chciałaby mieć bliską osobę, partnera na dobre i na złe. Spotykają sześciu mężczyzn, którzy, tak jak one, wyruszają do malowniczego uzdrowiska w Ustroniu. Bohaterowie programu różnią się charakterami, osobowością, pasjami i życiowym doświadczeniem. W tym odcinku poznamy kolejnego Kuracjusza Dnia i zobaczymy, jak bohaterowie będą bawić się na śniegu! Czytaj więcej
"Sanatorium miłości" - TVP1, godz. 21:15

Katherine Graham, wdowa po szanowanym wydawcy "The Washington Post", od niedawna zastępuje zmarłego męża. Kobieta musi odnaleźć się w środowisku zdominowanym przez mężczyzn. Redaktor naczelny dziennika, Ben Bradlee, to doświadczony dziennikarz głęboko wierzący w społeczną misję mediów. Pewnego dnia Bradlee odkrywa dokumenty wskazujące, że trwająca od lat wojna w Wietnamie przynosi państwu ogromne straty. Graham i Bradlee doprowadzają do bezprecedensowej konfrontacji amerykańskiej prasy z władzą.
"Czwarta władza" - Canal+, godz. 21:30

Tuż po objęciu stanowiska nowy szef gazety, Marty Baron, kieruje dziennikarzy do zajęcia się sprawą księdza oskarżonego o wykorzystywanie seksualne dzieci w ciągu trzydziestu lat. Walter "Robby" Robinson, Sacha Pfeiffer, Michael Rezendes oraz Matt Carroll rozpoczynają dziennikarskie śledztwo, którego wyniki wstrząsną opinią publiczną. Przez adwokata ofiar docierają do dorosłych, którzy byli molestowani w dzieciństwie. Wkrótce okazuje się, że skala sprawy jest szersza, niż ktokolwiek na początku przypuszczał.
"Spotlight" - TV4, godz. 22:05

Pierwsze lata obecności wojsk amerykańskich w Iraku. Po tragicznej śmierci na służbie jednego z członków elitarnej jednostki saperów dowództwo Kompanii Bravo obejmuje starszy sierżant sztabowy William James. Pracuje z dwoma ochotnikami- sierżantem J. T. Sanbornem i Owenem Eldridgem. Do końca służby na Bliskim Wschodzie pozostało im 40 dni. Zadaniem jednostki Bravo jest rozbrajanie materiałów wybuchowych podkładanych przez rebeliantów. Ładunki tego typu są najczęstszą przyczyną śmierci żołnierzy, a także ogromnej liczby irackich cywilów.
"The Hurt Locker: W pułapce wojny" - Stopklatka TV, godz. 22:30

Po ośmiu miesiącach terapii Pat Solatano wraca do rodzinnego domu. Chce zrealizować alternatywą wersję siebie w oparciu o tzw. pozytywne myślenie, którego wzorce wynosi z grupy wsparcia w szpitalu. Jego celem jest odzyskanie żony, którą przyłapał na zdradzie. Był bliski zamordowania jej kochanka, co stało się bezpośrednią przyczyną hospitalizacji. Konsekwentna strategia Pata zmienia się, gdy poznaje on intrygującą dziewczynę z sąsiedztwa, Tiffany. Wzajemna niechęć pary ekscentryków przeradza się w niespodziewaną więź.
"Poradnik pozytywnego myślenia" - TVP1, godz. 23:55

Zobacz galerię

Oscary 2019 - nominacje

Źródło: Cover Video/x-news

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 24.02.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×