Program telewizyjny na niedzielę, 25.07.2021. Co obejrzeć 25 lipca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 25.07.2021 roku? W programie TV na niedzielę, m.in. koncert "Lato, muzyka, zabawa", "Młoda Wiktoria", "Szybcy i wściekli - Tokio Drift" czy "Straszny film III". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 25 lipca 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 25 lipca 2021 r.:

Sean Boswell daje się namówić na udział w ulicznym wyścigu samochodowym. Niebezpieczny pojedynek, w którym nagrodą jest dziewczyna rywala, wygrywa, ale zdewastowane samochody i szkody wyrządzone podczas rajdu ściągają na niego policję. Rozgoryczona matka Seana wysyła go do ojca mieszkającego w zapuszczonej dzielnicy Tokio. Chłopak czuje się tam samotny i wyobcowany. Na kilkupiętrowym parkingu obserwuje wyścig w formule "drifting", gdzie liczy się nie tylko szybkość, ale również umiejętność kontrolowania poślizgu.
"Szybcy i wściekli - Tokio Drift" - TVN7, godz. 20:00

Cindy jest ambitną dziennikarką, która interesuje się tajemniczymi zjawiskami o nieokreślonym pochodzeniu. Tym razem zajmuje się wyjaśnieniem jak powstały kręgi na polu byłego pastora, Toma Logana. Co gorsze, zagadka robi się niebezpieczna, gdy przyjaciółka reporterki umiera po obejrzeniu kasety wideo. Cindy zadaje sobie pytanie, czy zabójczy VHS ma związek z piktogramami. Reporterka szuka odpowiedzi, a tymczasem światu zagraża inwazja kosmitów.
"Straszny film III" - TV 4, godz. 20:00

Młody żołnierz dowiaduje się, że ojciec zginął z rąk terrorystów. By go pomścić, mężczyzna zgłasza się do pracy w służbach specjalnych. Obiecano mu, że w ten sposób przysłuży się bezpieczeństwu kraju i nabierze niezwykłych umiejętności. Wszystko okazuje się kłamstwem. Poddawany okrutnym treningom bohater staje się Jasonem Bourne'em - wartą sto milionów dolarów bronią w ludzkiej postaci.
"Jason Bourne" - TVN, godz. 20:05

Wiek XVI, Ameryka Południowa. Na ziemi Indian pojawiają się konkwistadorzy, którzy dokonują grabieży i mordów na rdzennych mieszkańcach kontynentu. Catalina, córka indiańskiego wodza, zostaje porwana, gdy hiszpańscy konkwistadorzy napadają na ziemie należące do jej plemienia. W Hiszpanii Pedro de Heredia jest namawiany przez przyjaciół, by wyruszyć na podbój Nowego Świata. On woli zostać w ojczyźnie, u boku kochanki, jednak okoliczności zmuszają go do ucieczki z kraju. Na statku poznaje Patricia, który w zamian za pomoc obiecuje mu bogactwo.
"Królowa i konkwistador" odcinek 20. - TVP1, godz. 20:15

Telewizja Polska co roku organizuje wakacyjne koncerty plenerowe w różnych miastach w Polsce. Jest to okazja do podzielenia się z innymi dobrą energią i posłuchania muzyki na żywo. Na scenie pojawią się polskie i zagraniczne gwiazdy wykonujące muzykę rozrywkową. Tym razem koncert odbędzie się w Koszalinie i wystąpią: Zenek Martyniuk, Weekend, Izabela Trojanowska, In-Grid czy Carla Fernandes.
Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - TVP2, godz. 20:40

Opowieść o młodzieńczych latach królowej, której panowanie przeszło do historii jako "epoka wiktoriańska". Już jako nastolatka Wiktoria potrafiła uniezależnić się od zaborczej matki oraz jej małżonka. Miesiąc po 18. urodzinach Wiktoria została królową Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii. Wierząc, że teraz może zdobyć wszystko, postanawia wyjść za księcia Alberta.
"Młoda Wiktoria" - TVP1, godz. 21:40

Dwóch emerytowanych, zmęczonych życiem rewolwerowców po raz ostatni chwytają za broń, na zlecenie skrzywdzonych przez brutalnych kowbojów prostytutek z miasteczka Big Whiskey w odległym stanie Wyoming. Nagrodę próbuje też zgarnąć zawodowy zabójca zwany English Bobem, a wszystkim im usiłuje przeszkodzić przebiegły i działający co najmniej niekonwencjonalnie szeryf.
"Bez przebaczenia" - TVN, godz. 22:45

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 25.07.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×