Program telewizyjny na niedzielę, 26.08.2018. Co obejrzeć dziś w tv? [DZIŚ W TV, HITY DNIA]

Program telewizyjny na niedzielę, 26.08.2018. Co obejrzeć dziś w tv? Wśród naszych propozycji m.in "Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia", "Con Air: lot skazańców" czy Wiedeń dla Kiepury, czyli finał festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju. SPrawdź nasz program tv na niedzielę i bądź na bieżąco!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 26 sierpnia 2018 r.:

Po ośmiu latach spędzonych w więzieniu za nieumyślne spowodowanie śmierci Cameron Poe, były żołnierz, wychodzi na wolność. Marzy o powrocie do ukochanej żony i córeczki, której nigdy nie widział. W drodze do domu bohater trafia na pokład więziennego samolotu, który przewozi najgroźniejszych przestępców. Tuż po starcie dowodzeni przez Cyrusa "Wirusa" Grissoma bandyci przejmują kontrolę nad maszyną. Poe przekonuje przestępców, że jest po ich stronie. W tajemnicy nawiązuje kontakt z nadzorującym lot z ziemi agentem federalnym, Larkinem.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Con Air: lot skazańców" - TVN, godz. 20:00

W afrykańskim buszu znajduje się mityczna puszka Pandory, skrywająca siły, które mogą zagrażać ludzkości. Sławna Lara Croft - Tomb Raider, musi odnaleźć niebezpieczne naczynie, zanim trafi ono do rąk dr. Jonathana Reissa, laureata Nagrody Nobla prowadzącego badania nad bronią biologiczną. Naukowiec chce wykorzystać moc tkwiącą w puszce do produkcji śmiercionośnych środków rażenia. Znaleziona przez Larę mapa, pozwalająca na dotarcie do legendarnego przedmiotu, zostaje przejęta przez szefa chińskiej mafii i trafia do rąk Reissa.
PRZECZYTAJ RECENZJĘ FILMU
"Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia" - TVN7, godz. 20:00

Stu Shepard jest aroganckim specjalistą od spraw reklamy, który odnosi sukcesy, manipulując ludźmi. Jego życie zmienia się, gdy odbiera on telefon w budce na jednej z nowojorskich ulic. Tajemniczy rozmówca grozi, że jeśli Stu się rozłączy, zginie. Na poparcie swych słów snajper zabija stojącego obok mężczyznę. Policja otacza budkę telefoniczną, sądząc, że to Stu jest mordercą. Kapitan Ramey usiłuje przekonać mężczyznę, aby się poddał. Tymczasem rozmówca żąda od Stu, aby wyznał publicznie prawdę o niewierności wobec żony.
"Telefon" - TV4, godz. 20:00

Na zakończenie festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju odbędzie się koncert plenerowy. We wspaniałych ariach operowych i operetkowych wystąpią słynni wiedeńscy soliści. Artystom towarzyszyć będzie Vienna Ball Orchestra pod dyrekcją Uwe Theimera. Zaprezentowane zostaną szlagiery operowe i operetkowe autorstwa m.in.: Johanna Straussa, Roberta Stolza, Franza Lehára i Emmericha Kálmána. Na scenie zaprezentują się m.in.: Isabel Seebacher i Vincent Schirrmacher. Wystąpi także grupa taneczna Tanzformation.
"Wiedeń dla Kiepury" - TVP2, godz. 20:05

Drugiego dnia festiwalu na scenie kieleckiego amfiteatru wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które staną do niezwykłego konkursu na przebój lata 2018. Publiczność oraz widzowie będą mieli okazję bawić się w rytm utworów, które zawładnęły stacjami radiowymi. Wśród artystów pojawią się: Margaret, Kasia Kowalska, Feel, Grzegorz Hyży, Gromee & Jesper Jenset, Michał Szczygieł, Filip Lato, Lanberry, ZOUZY, Kush Kush & Marta Gałuszewska. Koncert prowadzą: Igor Kwiatkowski, Monika Dryl, Maciej Rock i Jacek Tomkowicz.
Festiwal "Magiczne zakończenie wakacji z Polsatem i RMF FM" Kielce 2018 - Polsat, godz. 20:05

Młody Anglik John Whittaker szaleńczo się zakochuje w seksownej Amerykance, którą wkrótce poślubia. Ona nie przypada do gustu jego konserwatywnej matce, która wolałaby mieć za synową dziewczynę z brytyjskiej arystokracji. Pewna siebie Larita nie zamierza pozostać obojętna na uszczypliwe uwagi teściowej i odpłaca jej pięknym za nadobne. Na niełaskę żony naraża się także trzymający stronę atrakcyjnej synowej ojciec Johna. W posiadłości Whittakerów aż wrze od intryg.
"Wojna domowa" - TVP1, godz. 21:55

Ceniony włoski reżyser Guido Contini przechodzi kryzys. Musi sprostać dwóm wyzwaniom - odzyskać siły twórcze i uporządkować życie prywatne. W realizacji tych planów mają pomóc mu kobiety, z którymi był albo jest związany. Żona Luisa i kochanka Carla to jedynie dwie z nich. W życiu reżysera ważne były także: gwiazda filmowa Claudia, projektantka odzieży Lilli, dziennikarka Stephanie, prostytutka Saraghina, a także matka. Każda z tych kobiet o silnej osobowości walczy o miejsce u boku Guida, dostarczając mu wielu problemów, lecz także inspiracji.
"Nine - Dziewięć" - TVP2, godz. 23:50

Zobacz galerię

Filmy Disneya 2018

Sprawdź aktualny program telewizyjny na niedzielę, 26.08.2018! >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×