Program telewizyjny na niedzielę, 27.09.2020. Co obejrzeć 27 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 27.09.2020? W programie TV na niedzielę m.in. nowe odcinki programów "MasterChef" i "Rolnik szuka żony", a także takie filmy jak "Pretty Woman", "Lucy" czy "Death Race: Wyścig śmierci". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 27 września 2020 roku!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 27 września 2020 r.:

W 4. odcinku najnowszej edycji programu "MasterChef" zostanie rozpętane drożdżowe szaleństwo! Czy uczestnicy poradzą sobie z tym pozornie prostym wyzwaniem? Oby tak, bo w drugiej części jeszcze bardziej podniesie się poziom adrenaliny przy kulinarnej sztafecie z podziałem na drużyny. Do przygotowania będą... placki z jabłkami!
"MasterChef 9" - godz. 20:00 w TVN

Młode małżeństwo, Simon i Robyn, kupuje wymarzony dom, by w nim rozpocząć nowe życie. Wkrótce na świat ma przyjść ich pierwsze dziecko. Spotkany po latach kolega ze szkoły Simona staje się nowym przyjacielem domu. Miło mieć kogoś znajomego w nowej okolicy. Szybko okazuje się jednak, że mężczyzna nie ma dobrych zamiarów.
"Dar" - godz. 20:00 w TVP2

Mieszkająca na Tajwanie studentka staje się zakładniczką dilera narkotyków. Na jego rozkaz do organizmu dziewczyny zostaje wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna przenika do jej organizmu. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom.
"Lucy" - godz. 20:00 w TVN7

Edward Lewis, przedsiębiorczy biznesmen z wyższych sfer, proponuje pięknej prostytutce Vivian Ward, aby przez tydzień dotrzymywała mu towarzystwa. Mężczyzna nie oczekuje jednak od niej tego, czego zwykle chcą klienci - zbliżenia fizycznego. Zależy mu tylko na jej obecności i bliskości. Po pewnym czasie oboje zakochują się w sobie.
"Pretty Woman" - godz. 20:00 w TV Puls

Nadszedł czas trudnych decyzji i ostatecznych, nieodwracalnych wyborów. Rolnicy muszą zdecydować, kogo spośród pań i panów zaproszą do siebie na gospodarstwo. Każdy uczestnik może zaprosić tylko trzy osoby. W podjęciu decyzji ma pomóc wspólne, aktywne spędzenie czasu. Czy to wystarczy by poznać się bliżej?
"Rolnik szuka żony 7" - godz. 21:15 w TVP1

Nad Krzysztofem wisi widmo sprawy sądowej. Alex nie zamierza wspierać męża w tym trudnym czasie. Chce rozwodu i wyrzuca go z domu! Piotrek chce odwiedzić Tadka, ale w jego pokoju już jest ktoś inny. W ten sposób dowiaduje się o jego śmierci. Matka Izy ulega małemu wypadkowi. Agnieszka decyduje się powiedzieć córkom, że spotyka się z Robertem.
"Usta usta" s. 4. odc. 4 - godz. 21:30 w TVN

Maggie Carpenter już trzy razy uciekała sprzed ołtarza, wprawiając w osłupienie niedoszłych mężów. Mieszkańcy rodzinnego miasteczka zastanawiają się, kiedy w końcu kapryśna panna młoda włoży obrączkę. Tymczasem o "uciekającej pannie młodej" dowiaduje się przypadkowo nowojorski dziennikarz. Postanawia napisać o niej artykuł.
"Uciekająca panna młoda" - godz. 22:20 w TV Puls

Jedną z najpopularniejszych rozrywek w pogrążonym w kryzysie kraju są transmisje z Wyścigu Śmierci - czyli morderczych rozgrywek z udziałem więźniów. Ten, komu uda się wygrać pięć razy z rzędu, wychodzi na wolność. Jednym z osadzonych jest Jensen Aimes, były mistrz NASCAR, którego wrobiono w zamordowanie żony.
"Death Race: Wyścig śmierci" - godz. 22:30 w TVN

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 27.09.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • JobzGoogle (gość)

    Google płaci teraz od 11570 do 12500 USD miesięcznie za pracę online z domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 10588 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię

    ====>>>>>> Selfcash5.com/

    27.09.2020 11:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×