Program telewizyjny na niedzielę, 28.02.2021. Co obejrzeć 28 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami niedziela, 28 lutego 2021 roku. Dzisiaj czekają na was fantastyczne filmy historyczne i kryminalne, a także programy rozrywkowe, w tym przedostatni odcinek sezonu "Sanatorium miłości"! Każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na niedzielę, 28.02.2021.

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 28.02.2021. Co obejrzeć 28 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]#Program tv na niedzielę, 28 lutego 2021 r.:

Ojciec Lary, Richard Croft, zaginął, gdy jego córka była nastolatką. Chcąc odnaleźć tatę, Lara musi znaleźć grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii i przezwyciężyć lęki. Jak każdy porządny film akcji, nie obejdzie się bez sekwencji treningu oraz przemiany głównej bohaterki w miarę rozwoju fabuły.
"Tomb Raider" - HBO, godz. 18:10

Szybkie samochody, piękne kobiety i zdeterminowani mężczyźni. Na ulicach Los Angeles rozgrywają się nielegalne nocne wyścigi samochodowe, w których gangi rywalizują o prymat i pieniądze. Policjant Brian O'Conner otrzymuje polecenie rozpracowania środowiska.
"Szybcy i wściekli" - TVN, godz. 20:00

Kolejna odsłona przygód agenta 007. Po otrzymaniu tajemniczej wiadomości na temat przeszłości James Bond wyrusza z niebezpieczną misją do stolicy Meksyku. Wkrótce dowiaduje się o istnieniu niebezpiecznej organizacji SPECTRE.
"Spectre" - HBO, godz. 20:10

W 9. odcinku programu poranek w pokojach mija kuracjuszom pod znakiem rozmów, których głównym i najbardziej gorącym tematem jest wybór Króla i Królowej sezonu. Pojawiają się również rozważania kobiet o stałych i tymczasowych związkach z mężczyznami. Seniorzy coraz śmielej podchodzą też do porannych odwiedzin u sąsiadów z turnusu, a podczas wspólnej rozmowy kolejna z kobiet zdradza, że chciałaby spędzić z Władysławem poranek i dostać polne kwiaty… Która z kuracjuszek zdobyła się na tak odważne wyznanie w stosunku do mężczyzny?
"Sanatorium miłości" - TVP1, godz. 20:20

W Ryme City, gdzie Pokémony i ludzie żyją obok siebie, znika w niewyjaśnionych okolicznościach prywatny detektyw. Jego syn z pomocą Pokémona, detektywa Pikachu, odkrywa spisek zagrażający harmonii miasta. Czy uda im się je ocalić?
"Pokémon: Detektyw Pikachu" - HBO 2, godz. 21:00

Film historyczny, którego akcja rozgrywa się w Polsce, w drugiej połowie lat 40. XX wieku. Członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego występują przeciwko władzy ludowej, chcąc odmienić powojenne losy kraju.
"Wyklęty" - TVP1, godz. 21:10

Trzecia odsłona kultowego filmu science fiction. Agenci MIB zmuszeni są zmierzyć się z kosmitami. Rozpoczynają wyjątkowe śledztwo, w którym przyjdzie im pokonywać bariery nie tylko przestrzeni, ale również czasu.
"Faceci w czerni 3" - Polsat, godz. 22:10

Jedna z najsłynniejszych polskich komedii kryminalnych. Młody, obiecujący skrzypek Kuba Brenner wplątuje się w porachunki gangsterskie. Wszystko dlatego, że postanowił pomóc swojemu nieśmiałemu przyjacielowi.
"Chłopaki nie płaczą" - TVN 7, godz. 22:10

Film historyczny, którego akcja rozgrywa się w roku 1939 r., wołyńska wioska zamieszkana przez Ukraińców, Polaków i Żydów. Gdy wybucha wojna, główna bohaterka, nastoletnia Zosia staje się uczestniczką brutalnych i tragicznych wydarzeń wywołanych wzrastającą falą ukraińskiego nacjonalizmu.
"Wołyń" - Ale Kino+, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 28.02.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×