Program telewizyjny na niedzielę, 29.08.2021. Co obejrzeć 29 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 29.08.2021 roku? W programie TV na niedzielę, m.in. "Diana", "Pan i Pani Smith", "Świętokrzyska Gala Kabaretowa" czy finał trasy "Lato, muzyka, zabawa". Co jeszcze? Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 29 sierpnia 2021 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 29 sierpnia 2021 r.:

Cesarz Japonii postanawia ostatecznie rozprawić się ze zbuntowaną grupą tradycyjnych wojowników, żeby otworzyć kraj na wymianę handlową i kulturową z Zachodem. Mający w tym pomóc amerykański żołnierz, niespodziewanie ulega fascynacji postawą samurajów i trafia w sam środek starcia dwóch epok i dwóch światów, a jego jedynym drogowskazem okaże się honor.
"Ostatni samuraj" - TVN, godz. 20:00

Popis wyjątkowych umiejętności rozśmieszania, czyli Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2021. Na scenie Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Robert Korólczyk, Szymon Łątkowski, Monika Dryl i Adrianna Borek.
Festiwal "Magiczne zakończenie wakacji z telewizją Polsat i RMF FM 2021" - Świętokrzyska Gala Kabaretowa - Polsat, godz. 20:00

Finał Wakacyjnej Trasy Dwójki odbędzie się w Sopocie. Wystąpią: Roksana Węgiel, Viki Gabor, Stefania, Gromee, Maryla Rodowicz, Joanna Moro, Rafał Brzozowski czy Helena Vondráčková. Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - TVP2, godz. 20:00

Dom Cobb jest wyjątkowym złodziejem - razem ze współpracownikami wykrada informacje z umysłów śpiących ludzi. Ze względu na nadzwyczajne umiejętności często wykonuje zlecenia dla wielkich korporacji. Pewnego dnia mężczyzna otrzymuje niecodzienną ofertę. Bogaty japoński biznesmen chce, by Cobb przeprowadził incepcję - zaszczepił w umyśle śniącego człowieka nową ideę. Cobb i jego zespół przystępują do pracy.
"Incepcja" - TVN7, godz. 20:00

Diana Spencer żyje w izolacji w pałacu Kensington. Jest w separacji z następcą tronu, księciem Karolem. Kobieta zmaga się z depresją, szuka celu w życiu. We wrześniu 1995 r. odwiedza w szpitalu męża przyjaciółki. Poznaje Hasnata Khana, kardiochirurga o brytyjsko-pakistańskich korzeniach, bez reszty oddanego pracy. Zaczynają się potajemnie spotykać. Diana odkrywa, że tym, czego pragnie, jest pomaganie innym. Związek z Hasnatem inspiruje ją do działania. Niebawem zdaje sobie sprawę, że związek z ukochanym jest niemożliwy.
"Diana" - TVP1, godz. 21:25

Jane i John poznali się przed kilkoma laty w Bogocie. Wzajemne oczarowanie niebawem zaowocowało ślubem. Po sześciu latach zgodnego pożycia Smithowie nie różnią się niczym od innych par. Jednak małżeńska nuda im nie grozi. Każde z nich prowadzi drugie życie. Spokojni państwo Smithowie to w rzeczywistości pracujący na zlecenie zabójcy. Problem w tym, że wykonują "usługi" dla konkurencyjnych zleceniodawców. Akcja nabiera kolorytu, gdy każde z osobna dostaje zlecenie zlikwidowania zawodowego zabójcy.
"Pan i Pani Smith" - Polsat, godz. 23:00

Dana każdą wolną chwilę poświęca surfowaniu. Bogaty ojciec 18-latki zapewnia jej komfort finansowy, ale nie potrafi się z nią porozumieć. Dziewczyna nie zamierza spełniać jego oczekiwań co do kontynuowania nauki w college'u. Sfrustrowana nudnym życiem, postanawia wyruszyć śladami nieżyjącej matki, od której przejęła sportową pasję. Z jej pamiętnika dowiaduje się o niezrealizowanym marzeniu kobiety, która chciała zmierzyć się z falami legendarnej Jeffreys Bay. Dana ucieka z domu na surfingową przygodę do RPA.
"Błękitna fala" - TVN, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 29.08.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×