Program telewizyjny na niedzielę, 29.09.2019. Co obejrzeć 29 września w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 29.09.2019? W programie TV na niedzielę m.in. "MasterChef", "Big Brother Arena", "Love Island. Wyspa miłości" i "Wojenne dziewczyny". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 29 września 2019!

Multimedia

Program tv na niedzielę, 29.09.2019 r.:

W studiu "MasterChefa" pojawiają się dzieci Magdy Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, by wspólnie świętować Dzień Matki. Pięcioosobowe jury oceni przygotowane na tę okazję przez uczestników dania, które mają zawierać ulubione składniki Magdy. W kolejnej rywalizacji na stołach pojawią się żaby, ślimaki i raki. Michel Moran pokaże zawodnikom, co można z nich przygotować.
"MasterChef" - TVN, godz. 20:00

Władze stacji TVN7 zdecydowały o zmianie dnia emisji programu "Big Brother Arena". W 2. edycji reality show miał być pokazywany w piątki, ale teraz przeniesiono go na niedziele - tak, jak to było w poprzedniej, wiosennej odsłonie "Big Brothera".
"Big Brother Arena" - TVN7, godz. 20:00

TVN7 przenosi "Big Brother Arena" na inny dzień! Dlaczego?Zobacz więcej

W odwecie za akcję w lwowskim hotelu, Martin von Shitz zarządza łapankę. Marysia zmierzająca do mieszkania konspiracyjnego, jest świadkiem rozstrzelań. Batiar osłaniający Marysię podczas jej działań we Lwowie, ginie podczas łapanki. Mimo to dziewczynie udaje się szczęśliwie wrócić do Warszawy ze szczepionkami przeciw tyfusowi.
"Wojenne dziewczyny" - TVP1, godz. 20:15

Marysia świdkiem rozstrzelań! Leon doprowadzi do uwolnienia ojca Witka? Zobacz więcej

Rolnicy przygotowują się na przybycie gości. Dom i obejście są uporządkowane, teraz trwają ostatnie przygotowania i pełne napięcia oczekiwanie. Panie po raz pierwszy zobaczą gospodarstwo, które może stać się ich miejscem do życia. Okaże się, czy wieś spodoba się autorkom listów i czy kandydatki na żony przypadną do gustu domownikom.
"Rolnik szuka żony" - TVP1, godz. 21:15

Patryk prosi Darka o wyjaśnienia, po tym jak odkrywa, że ojciec zamówił urnę z napisem "Punk's not dead". Rozmowę syna z ojcem przerywa Karola, która woła Darka z powrotem do łóżka. Patryk jest w szoku widząc młodą dziewczynę w domu Jankowskich. Czy po spędzonej razem nocy Karola na dłużej zagości w życiu Darka?
"39 i pół tygodnia" - TVN, godz. 21:30

Karola wciąga Darka w ciąg intensywnych imprez. Zosia ucieka z domuZobacz więcej

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona, Isabel. Zakochani żyją szczęśliwie, lecz ich niespełnionym pragnieniem jest posiadanie dziecka. Miesiące starań, poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczynają wpędzać Isabel w depresję. Wtedy do wybrzeży wyspy przybija mała łódź, na pokładzie której Tom znajduje niemowlę. Para postanawia wychować je jak własne. Wkrótce w okolicy pojawia się kobieta poszukująca zaginionego dziecka.
"Światło między oceanami" - TVP1, godz. 22:25

"Światło między oceanami". Klimatyczna i poruszająca ekranizacja równie świetnej powieściZobacz więcej

Reggie Hammond wychodzi z więzienia. Dobry nastrój burzy mu policjant Jack Cates, który potrzebuje jego pomocy - został bowiem oskarżony o zabójstwo i ma 48 godzin na znalezienie sprawcy. Okazuje się, że jest nim dealer Iceman, który wyznaczył nagrodę za głowę Hammonda. Ten nie ma ochoty pomóc Catesowi, chce bowiem zacząć normalne życie. Dowiedziawszy się o tym, że bandyta go ściga, zgadza się współpracować.
"Następne 48 godzin" - Polsat, godz. 23:20

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 29.09.2019 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×