Program telewizyjny na niedzielę, 30.08.2020. Co obejrzeć 30 sierpnia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami niedziela, 30 sierpnia 2020 roku. Dzisiaj czekają na was świetne filmy, z filmową kontynuacją genialnego serialu "Gomorra" na czele, a także programy rozrywkowe, które dostarczą wam ogromu śmiechu! Co warto dzisiaj obejrzeć w TV? Oto program telewizyjny na niedzielę, 30.08.2020.

Multimedia

Program tv na niedziela, 30 sierpnia 2020 r.:

Spin-off serialu "Gomorra" o świecie, w którym nieśmiertelność staje się kolejną formą potępienia. Ciro Di Marzio postrzelony przez swojego jedynego przyjaciela Gennaro Savastano trafia do ciemnych wód Zatoki Neapolitańskiej. Im bliżej jest dna, tym więcej wspomnień przelatuje mu przez głowę. Jest rok 1980. Niszczycielskie trzęsienie ziemi sieje spustoszenie w mieście. Jednak pod gruzami znaleziony zostaje płaczący noworodek. Od tego dnia znany jest jako "Nieśmiertelny".
"Nieśmiertelny" - Cinemax, godz. 20:00

Po wyborach prezydenckich 2020 wszystko stało się jasne - dwie Polski nie mogą dłużej żyć ze sobą i postanawiają się rozstać. A to oznacza kłótnie, podział majątku, walkę o opiekę nad potomnymi. Widzowie przekonają się, kto weźmie Zenka, kto Dawida, kto Mickiewicza, a kto Słowackiego. Kabaretowej analizy zjawiska podejmą się: gospodarz wieczoru - Kabaret Skeczów Męczących - wraz z Laurą Breszką, a także zaproszeni goście.
Świętokrzyska Gala Kabaretowa - Polsat, godz. 20:00

Historia płatnej zabójczyni. Jej obsesją jest odnalezienie i zniszczenie ludzi, którzy zamordowali jej rodziców. Wśród morderców do wynajęcia Cataleya należy do najlepszych. Jest niezwykle skuteczna. Z każdym wykonanym zleceniem zabójczyni zbliża się do celu.
"Colombiana" - TVN 7, godz. 20:00

Na planie filmu, w którym występują Charlie Sheen i Lindsay Lohan, dochodzi do niewyjaśnionych zdarzeń. Tajemnicza siła przejmuje kontrolę nad aktorem i miota nim po pokoju. Opętana przez ducha Lindsay zabija Charliego. Osierocone dzieci trafiają pod opiekę Dana Sandersa i jego żony, Jody. Wkrótce okazuje się, że wraz z dziećmi w domu pojawił się demon. Jody i Dan próbują ratować rodzinę, zmagając się jednocześnie z problemami w pracy. Dan zajmuje się badaniami nad inteligencją naczelnych, a Jody występuje w przedstawieniu baletowym.
"Straszny film V" - TV 4, godz. 20:00

Pozbawiony talentu Rupert Pupkin widzi siebie w roli komika estradowego. Próbuje przeniknąć w świat show-biznesu, ale jego wysiłki nie przynoszą rezultatów. Jego bożyszczem jest znany telewizyjny komik, Jerry Langford. Przy pomocy znajomej, Mashy, udaje mu się zbliżyć do gwiazdora, podstępem wślizgując się do jego auta i prosząc o autograf. Uratowawszy go rzekomo przed awansami pełnej temperamentu Mashy, oczekuje wdzięczności. Od tej pory Pupkin nęka Langforda, prosząc o pomoc w zrobieniu kariery.
"Król komedii" - TVP Kultura, godz. 20:100

Ibrahim jest śmiertelnie chory. Na łożu śmierci prosi syna Ömera o pomoc w dotarciu do rodzinnej wioski. Chciałby zostać pochowany pod drzewem, które sam zasadził jako młody chłopak. Po dotarciu na miejsce, okazuje się, że drzewo stało się świątynią i według legendy zostało zasadzone przez Noego wkrótce po Wielkiej Powodzi. Ibrahim upiera się przy swojej wersji zdarzeń, ale nie znajduje zrozumienia. W konsekwencji - konflikt między nim a mieszkańcami wioski przybiera na sile.
"Ziemia Noego" - Cinemax 2, godz. 20:30

Południe Hiszpanii - Andaluzja - z bajecznymi plażami, malowniczymi widokami i magicznymi miejscami. Prosta fabuła filmu stała się pretekstem do ukazania tych wspaniałych krajobrazów. To właśnie tu ma się odbyć ślub Laury z przystojnym Alvaro. Na uroczystość przylatuje główna bohaterka filmu, starsza siostra panny młodej, Claire, która w Andaluzji jest po raz pierwszy, a okoliczności sprawią, że będzie podróżować po całym regionie, odkrywając jego uroki. Claire jest młoda, atrakcyjna, ale wciąż pozostaje samotna. Sama też przyjeżdża na wesele siostry, ale niespodziewanie okazuje się, że Laura zniknęła bez śladu. Zjechało dużo znajomych i rodziny na ten wspaniały dzień, jednak nikt się nawet nie domyśla, że narzeczona po prostu uciekła.
"Miłość w Andaluzji" - TVP 1, godz. 22:15

W roli głównej Tom Cruise. Dwóch żołnierzy doznaje poważnych ran w czasie pobytu w Afganistanie. Już wkrótce staną się bohaterami serii wydarzeń, w które zamieszani będą kongresman, dziennikarka i naukowiec.
"Ukryta strategia" - TVP 2, godz. 23:55

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 30.08.2020 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×